LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
13/7-2017 18:30
Tyrkiet
1. Lig (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Adana Demirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Adanaspor 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Altinordu 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Ankaragucu 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Balikesirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Boluspor 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Denizlispor 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Elazigspor 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Erzurum BB 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Eskisehirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Gaziantep BB 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Gaziantepspor 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Giresunspor 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Istanbulspor 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Manisaspor 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Rizespor 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Samsunspor 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Ümraniyespor 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
13/7-2017 18:30
Tyrkiet
1. Lig (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Adana Demirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Adanaspor 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Altinordu 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Ankaragucu 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Balikesirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Boluspor 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Denizlispor 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Elazigspor 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Erzurum BB 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Eskisehirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Gaziantep BB 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Gaziantepspor 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Giresunspor 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Istanbulspor 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Manisaspor 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Rizespor 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Samsunspor 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Ümraniyespor 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
13/7-2017 18:30
Tyrkiet
1. Lig (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Adana Demirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Adanaspor 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Altinordu 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Ankaragucu 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Balikesirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Boluspor 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Denizlispor 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Elazigspor 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Erzurum BB 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Eskisehirspor 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Gaziantep BB 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Gaziantepspor 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Giresunspor 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Istanbulspor 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Manisaspor 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Rizespor 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Samsunspor 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Ümraniyespor 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
13/7-2017 18:30
Tyrkiet
1. Lig (34 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Adana Demirspor 0 0 - -
2. Adanaspor 0 0 - -
3. Altinordu 0 0 - -
4. Ankaragucu 0 0 - -
5. Balikesirspor 0 0 - -
6. Boluspor 0 0 - -
7. Denizlispor 0 0 - -
8. Elazigspor 0 0 - -
9. Erzurum BB 0 0 - -
10. Eskisehirspor 0 0 - -
11. Gaziantep BB 0 0 - -
12. Gaziantepspor 0 0 - -
13. Giresunspor 0 0 - -
14. Istanbulspor 0 0 - -
15. Manisaspor 0 0 - -
16. Rizespor 0 0 - -
17. Samsunspor 0 0 - -
18. Ümraniyespor 0 0 - -
Vis hele listen
Opdateret:
13/7-2017 18:30
Tyrkiet
1. Lig (34 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
13/7-2017 18:30
Tyrkiet
1. Lig (34 runder)
Opdateret:
13/7-2017 18:30
Tyrkiet
1. Lig (34 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.08.2017 19:00 Istanbulspor – Eskisehirspor
13.08.2017 19:00 Elazigspor – Altinordu
13.08.2017 19:00 Ankaragucu – Erzurum BB
13.08.2017 19:00 Balikesirspor – Adana Demirspor
13.08.2017 19:00 Rizespor – Manisaspor
13.08.2017 19:00 Samsunspor – Gaziantep BB
13.08.2017 19:00 Adanaspor – Denizlispor
13.08.2017 19:00 Gaziantepspor – Ümraniyespor
13.08.2017 19:00 Boluspor – Giresunspor

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.08.2017 19:00 Altinordu – Ankaragucu
20.08.2017 19:00 Gaziantep BB – Gaziantepspor
20.08.2017 19:00 Eskisehirspor – Elazigspor
20.08.2017 19:00 Denizlispor – Istanbulspor
20.08.2017 19:00 Ümraniyespor – Boluspor
20.08.2017 19:00 Manisaspor – Samsunspor
20.08.2017 19:00 Adana Demirspor – Rizespor
20.08.2017 19:00 Erzurum BB – Balikesirspor
20.08.2017 19:00 Giresunspor – Adanaspor

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.08.2017 19:00 Rizespor – Erzurum BB
27.08.2017 19:00 Eskisehirspor – Denizlispor
27.08.2017 19:00 Balikesirspor – Altinordu
27.08.2017 19:00 Gaziantepspor – Manisaspor
27.08.2017 19:00 Boluspor – Gaziantep BB
27.08.2017 19:00 Istanbulspor – Giresunspor
27.08.2017 19:00 Samsunspor – Adana Demirspor
27.08.2017 19:00 Adanaspor – Ümraniyespor
27.08.2017 19:00 Elazigspor – Ankaragucu

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.09.2017 19:00 Altinordu – Rizespor
10.09.2017 19:00 Erzurum BB – Samsunspor
10.09.2017 19:00 Denizlispor – Elazigspor
10.09.2017 19:00 Giresunspor – Eskisehirspor
10.09.2017 19:00 Gaziantep BB – Adanaspor
10.09.2017 19:00 Adana Demirspor – Gaziantepspor
10.09.2017 19:00 Ankaragucu – Balikesirspor
10.09.2017 19:00 Ümraniyespor – Istanbulspor
10.09.2017 19:00 Manisaspor – Boluspor

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.09.2017 19:00 Rizespor – Ankaragucu
17.09.2017 19:00 Samsunspor – Altinordu
17.09.2017 19:00 Gaziantepspor – Erzurum BB
17.09.2017 19:00 Boluspor – Adana Demirspor
17.09.2017 19:00 Adanaspor – Manisaspor
17.09.2017 19:00 Elazigspor – Balikesirspor
17.09.2017 19:00 Eskisehirspor – Ümraniyespor
17.09.2017 19:00 Denizlispor – Giresunspor
17.09.2017 19:00 Istanbulspor – Gaziantep BB

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.09.2017 19:00 Erzurum BB – Boluspor
24.09.2017 19:00 Ankaragucu – Samsunspor
24.09.2017 19:00 Balikesirspor – Rizespor
24.09.2017 19:00 Gaziantep BB – Eskisehirspor
24.09.2017 19:00 Manisaspor – Istanbulspor
24.09.2017 19:00 Adana Demirspor – Adanaspor
24.09.2017 19:00 Altinordu – Gaziantepspor
24.09.2017 19:00 Giresunspor – Elazigspor
24.09.2017 19:00 Ümraniyespor – Denizlispor

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.10.2017 19:00 Elazigspor – Rizespor
01.10.2017 19:00 Eskisehirspor – Manisaspor
01.10.2017 19:00 Denizlispor – Gaziantep BB
01.10.2017 19:00 Samsunspor – Balikesirspor
01.10.2017 19:00 Boluspor – Altinordu
01.10.2017 19:00 Adanaspor – Erzurum BB
01.10.2017 19:00 Giresunspor – Ümraniyespor
01.10.2017 19:00 Gaziantepspor – Ankaragucu
01.10.2017 19:00 Istanbulspor – Adana Demirspor

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.10.2017 19:00 Erzurum BB – Istanbulspor
15.10.2017 19:00 Balikesirspor – Gaziantepspor
15.10.2017 19:00 Rizespor – Samsunspor
15.10.2017 19:00 Ümraniyespor – Elazigspor
15.10.2017 19:00 Gaziantep BB – Giresunspor
15.10.2017 19:00 Adana Demirspor – Eskisehirspor
15.10.2017 19:00 Ankaragucu – Boluspor
15.10.2017 19:00 Manisaspor – Denizlispor
15.10.2017 19:00 Altinordu – Adanaspor

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.10.2017 19:00 Elazigspor – Samsunspor
22.10.2017 19:00 Denizlispor – Adana Demirspor
22.10.2017 19:00 Giresunspor – Manisaspor
22.10.2017 19:00 Gaziantepspor – Rizespor
22.10.2017 19:00 Adanaspor – Ankaragucu
22.10.2017 19:00 Istanbulspor – Altinordu
22.10.2017 19:00 Eskisehirspor – Erzurum BB
22.10.2017 19:00 Ümraniyespor – Gaziantep BB
22.10.2017 19:00 Boluspor – Balikesirspor

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.10.2017 19:00 Ankaragucu – Istanbulspor
29.10.2017 19:00 Rizespor – Boluspor
29.10.2017 19:00 Samsunspor – Gaziantepspor
29.10.2017 19:00 Gaziantep BB – Elazigspor
29.10.2017 19:00 Manisaspor – Ümraniyespor
29.10.2017 19:00 Adana Demirspor – Giresunspor
29.10.2017 19:00 Altinordu – Eskisehirspor
29.10.2017 19:00 Erzurum BB – Denizlispor
29.10.2017 19:00 Balikesirspor – Adanaspor

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.11.2017 19:00 Eskisehirspor – Ankaragucu
05.11.2017 19:00 Denizlispor – Altinordu
05.11.2017 19:00 Gaziantep BB – Manisaspor
05.11.2017 19:00 Boluspor – Samsunspor
05.11.2017 19:00 Adanaspor – Rizespor
05.11.2017 19:00 Istanbulspor – Balikesirspor
05.11.2017 19:00 Elazigspor – Gaziantepspor
05.11.2017 19:00 Giresunspor – Erzurum BB
05.11.2017 19:00 Ümraniyespor – Adana Demirspor

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.11.2017 19:00 Ankaragucu – Denizlispor
19.11.2017 19:00 Rizespor – Istanbulspor
19.11.2017 19:00 Gaziantepspor – Boluspor
19.11.2017 19:00 Manisaspor – Elazigspor
19.11.2017 19:00 Adana Demirspor – Gaziantep BB
19.11.2017 19:00 Altinordu – Giresunspor
19.11.2017 19:00 Erzurum BB – Ümraniyespor
19.11.2017 19:00 Balikesirspor – Eskisehirspor
19.11.2017 19:00 Samsunspor – Adanaspor

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.11.2017 19:00 Elazigspor – Boluspor
26.11.2017 19:00 Eskisehirspor – Rizespor
26.11.2017 19:00 Ümraniyespor – Altinordu
26.11.2017 19:00 Gaziantep BB – Erzurum BB
26.11.2017 19:00 Manisaspor – Adana Demirspor
26.11.2017 19:00 Adanaspor – Gaziantepspor
26.11.2017 19:00 Denizlispor – Balikesirspor
26.11.2017 19:00 Giresunspor – Ankaragucu
26.11.2017 19:00 Istanbulspor – Samsunspor

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2017 19:00 Ankaragucu – Ümraniyespor
03.12.2017 19:00 Balikesirspor – Giresunspor
03.12.2017 19:00 Rizespor – Denizlispor
03.12.2017 19:00 Samsunspor – Eskisehirspor
03.12.2017 19:00 Adana Demirspor – Elazigspor
03.12.2017 19:00 Altinordu – Gaziantep BB
03.12.2017 19:00 Erzurum BB – Manisaspor
03.12.2017 19:00 Gaziantepspor – Istanbulspor
03.12.2017 19:00 Boluspor – Adanaspor

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.12.2017 19:00 Erzurum BB – Adana Demirspor
10.12.2017 19:00 Eskisehirspor – Gaziantepspor
10.12.2017 19:00 Giresunspor – Rizespor
10.12.2017 19:00 Ümraniyespor – Balikesirspor
10.12.2017 19:00 Manisaspor – Altinordu
10.12.2017 19:00 Adanaspor – Elazigspor
10.12.2017 19:00 Denizlispor – Samsunspor
10.12.2017 19:00 Gaziantep BB – Ankaragucu
10.12.2017 19:00 Istanbulspor – Boluspor

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.12.2017 19:00 Ankaragucu – Manisaspor
17.12.2017 19:00 Rizespor – Ümraniyespor
17.12.2017 19:00 Samsunspor – Giresunspor
17.12.2017 19:00 Boluspor – Eskisehirspor
17.12.2017 19:00 Adanaspor – Istanbulspor
17.12.2017 19:00 Altinordu – Adana Demirspor
17.12.2017 19:00 Elazigspor – Erzurum BB
17.12.2017 19:00 Balikesirspor – Gaziantep BB
17.12.2017 19:00 Gaziantepspor – Denizlispor

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.12.2017 19:00 Erzurum BB – Altinordu
24.12.2017 19:00 Denizlispor – Boluspor
24.12.2017 19:00 Giresunspor – Gaziantepspor
24.12.2017 19:00 Gaziantep BB – Rizespor
24.12.2017 19:00 Manisaspor – Balikesirspor
24.12.2017 19:00 Adana Demirspor – Ankaragucu
24.12.2017 19:00 Eskisehirspor – Adanaspor
24.12.2017 19:00 Ümraniyespor – Samsunspor
24.12.2017 19:00 Istanbulspor – Elazigspor

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2018 19:00 Altinordu – Elazigspor
14.01.2018 19:00 Erzurum BB – Ankaragucu
14.01.2018 19:00 Adana Demirspor – Balikesirspor
14.01.2018 19:00 Manisaspor – Rizespor
14.01.2018 19:00 Gaziantep BB – Samsunspor
14.01.2018 19:00 Denizlispor – Adanaspor
14.01.2018 19:00 Ümraniyespor – Gaziantepspor
14.01.2018 19:00 Giresunspor – Boluspor
14.01.2018 19:00 Eskisehirspor – Istanbulspor

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.01.2018 19:00 Ankaragucu – Altinordu
21.01.2018 19:00 Gaziantepspor – Gaziantep BB
21.01.2018 19:00 Elazigspor – Eskisehirspor
21.01.2018 19:00 Istanbulspor – Denizlispor
21.01.2018 19:00 Boluspor – Ümraniyespor
21.01.2018 19:00 Samsunspor – Manisaspor
21.01.2018 19:00 Rizespor – Adana Demirspor
21.01.2018 19:00 Balikesirspor – Erzurum BB
21.01.2018 19:00 Adanaspor – Giresunspor

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.01.2018 19:00 Erzurum BB – Rizespor
28.01.2018 19:00 Denizlispor – Eskisehirspor
28.01.2018 19:00 Altinordu – Balikesirspor
28.01.2018 19:00 Manisaspor – Gaziantepspor
28.01.2018 19:00 Gaziantep BB – Boluspor
28.01.2018 19:00 Giresunspor – Istanbulspor
28.01.2018 19:00 Adana Demirspor – Samsunspor
28.01.2018 19:00 Ümraniyespor – Adanaspor
28.01.2018 19:00 Ankaragucu – Elazigspor

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.02.2018 19:00 Rizespor – Altinordu
04.02.2018 19:00 Samsunspor – Erzurum BB
04.02.2018 19:00 Elazigspor – Denizlispor
04.02.2018 19:00 Eskisehirspor – Giresunspor
04.02.2018 19:00 Adanaspor – Gaziantep BB
04.02.2018 19:00 Gaziantepspor – Adana Demirspor
04.02.2018 19:00 Balikesirspor – Ankaragucu
04.02.2018 19:00 Istanbulspor – Ümraniyespor
04.02.2018 19:00 Boluspor – Manisaspor

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.02.2018 19:00 Ankaragucu – Rizespor
11.02.2018 19:00 Altinordu – Samsunspor
11.02.2018 19:00 Erzurum BB – Gaziantepspor
11.02.2018 19:00 Adana Demirspor – Boluspor
11.02.2018 19:00 Manisaspor – Adanaspor
11.02.2018 19:00 Balikesirspor – Elazigspor
11.02.2018 19:00 Ümraniyespor – Eskisehirspor
11.02.2018 19:00 Giresunspor – Denizlispor
11.02.2018 19:00 Gaziantep BB – Istanbulspor

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.02.2018 19:00 Boluspor – Erzurum BB
18.02.2018 19:00 Samsunspor – Ankaragucu
18.02.2018 19:00 Rizespor – Balikesirspor
18.02.2018 19:00 Eskisehirspor – Gaziantep BB
18.02.2018 19:00 Istanbulspor – Manisaspor
18.02.2018 19:00 Adanaspor – Adana Demirspor
18.02.2018 19:00 Gaziantepspor – Altinordu
18.02.2018 19:00 Elazigspor – Giresunspor
18.02.2018 19:00 Denizlispor – Ümraniyespor

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.02.2018 19:00 Rizespor – Elazigspor
25.02.2018 19:00 Manisaspor – Eskisehirspor
25.02.2018 19:00 Gaziantep BB – Denizlispor
25.02.2018 19:00 Balikesirspor – Samsunspor
25.02.2018 19:00 Altinordu – Boluspor
25.02.2018 19:00 Erzurum BB – Adanaspor
25.02.2018 19:00 Ümraniyespor – Giresunspor
25.02.2018 19:00 Ankaragucu – Gaziantepspor
25.02.2018 19:00 Adana Demirspor – Istanbulspor

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.03.2018 19:00 Istanbulspor – Erzurum BB
04.03.2018 19:00 Gaziantepspor – Balikesirspor
04.03.2018 19:00 Samsunspor – Rizespor
04.03.2018 19:00 Elazigspor – Ümraniyespor
04.03.2018 19:00 Giresunspor – Gaziantep BB
04.03.2018 19:00 Eskisehirspor – Adana Demirspor
04.03.2018 19:00 Boluspor – Ankaragucu
04.03.2018 19:00 Denizlispor – Manisaspor
04.03.2018 19:00 Adanaspor – Altinordu

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.03.2018 19:00 Samsunspor – Elazigspor
07.03.2018 19:00 Adana Demirspor – Denizlispor
07.03.2018 19:00 Manisaspor – Giresunspor
07.03.2018 19:00 Rizespor – Gaziantepspor
07.03.2018 19:00 Ankaragucu – Adanaspor
07.03.2018 19:00 Altinordu – Istanbulspor
07.03.2018 19:00 Erzurum BB – Eskisehirspor
07.03.2018 19:00 Gaziantep BB – Ümraniyespor
07.03.2018 19:00 Balikesirspor – Boluspor

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.03.2018 19:00 Istanbulspor – Ankaragucu
11.03.2018 19:00 Boluspor – Rizespor
11.03.2018 19:00 Gaziantepspor – Samsunspor
11.03.2018 19:00 Elazigspor – Gaziantep BB
11.03.2018 19:00 Ümraniyespor – Manisaspor
11.03.2018 19:00 Giresunspor – Adana Demirspor
11.03.2018 19:00 Eskisehirspor – Altinordu
11.03.2018 19:00 Denizlispor – Erzurum BB
11.03.2018 19:00 Adanaspor – Balikesirspor

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2018 19:00 Ankaragucu – Eskisehirspor
18.03.2018 19:00 Altinordu – Denizlispor
18.03.2018 19:00 Manisaspor – Gaziantep BB
18.03.2018 19:00 Samsunspor – Boluspor
18.03.2018 19:00 Rizespor – Adanaspor
18.03.2018 19:00 Balikesirspor – Istanbulspor
18.03.2018 19:00 Gaziantepspor – Elazigspor
18.03.2018 19:00 Erzurum BB – Giresunspor
18.03.2018 19:00 Adana Demirspor – Ümraniyespor

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.04.2018 19:00 Denizlispor – Ankaragucu
01.04.2018 19:00 Istanbulspor – Rizespor
01.04.2018 19:00 Boluspor – Gaziantepspor
01.04.2018 19:00 Elazigspor – Manisaspor
01.04.2018 19:00 Gaziantep BB – Adana Demirspor
01.04.2018 19:00 Giresunspor – Altinordu
01.04.2018 19:00 Ümraniyespor – Erzurum BB
01.04.2018 19:00 Eskisehirspor – Balikesirspor
01.04.2018 19:00 Adanaspor – Samsunspor

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.04.2018 19:00 Boluspor – Elazigspor
08.04.2018 19:00 Rizespor – Eskisehirspor
08.04.2018 19:00 Altinordu – Ümraniyespor
08.04.2018 19:00 Erzurum BB – Gaziantep BB
08.04.2018 19:00 Adana Demirspor – Manisaspor
08.04.2018 19:00 Gaziantepspor – Adanaspor
08.04.2018 19:00 Balikesirspor – Denizlispor
08.04.2018 19:00 Ankaragucu – Giresunspor
08.04.2018 19:00 Samsunspor – Istanbulspor

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.04.2018 19:00 Ümraniyespor – Ankaragucu
15.04.2018 19:00 Giresunspor – Balikesirspor
15.04.2018 19:00 Denizlispor – Rizespor
15.04.2018 19:00 Eskisehirspor – Samsunspor
15.04.2018 19:00 Elazigspor – Adana Demirspor
15.04.2018 19:00 Gaziantep BB – Altinordu
15.04.2018 19:00 Manisaspor – Erzurum BB
15.04.2018 19:00 Istanbulspor – Gaziantepspor
15.04.2018 19:00 Adanaspor – Boluspor

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.04.2018 19:00 Adana Demirspor – Erzurum BB
22.04.2018 19:00 Gaziantepspor – Eskisehirspor
22.04.2018 19:00 Rizespor – Giresunspor
22.04.2018 19:00 Balikesirspor – Ümraniyespor
22.04.2018 19:00 Altinordu – Manisaspor
22.04.2018 19:00 Elazigspor – Adanaspor
22.04.2018 19:00 Samsunspor – Denizlispor
22.04.2018 19:00 Ankaragucu – Gaziantep BB
22.04.2018 19:00 Boluspor – Istanbulspor

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.04.2018 19:00 Manisaspor – Ankaragucu
29.04.2018 19:00 Ümraniyespor – Rizespor
29.04.2018 19:00 Giresunspor – Samsunspor
29.04.2018 19:00 Eskisehirspor – Boluspor
29.04.2018 19:00 Istanbulspor – Adanaspor
29.04.2018 19:00 Adana Demirspor – Altinordu
29.04.2018 19:00 Erzurum BB – Elazigspor
29.04.2018 19:00 Gaziantep BB – Balikesirspor
29.04.2018 19:00 Denizlispor – Gaziantepspor

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.05.2018 19:00 Boluspor – Denizlispor
06.05.2018 19:00 Gaziantepspor – Giresunspor
06.05.2018 19:00 Rizespor – Gaziantep BB
06.05.2018 19:00 Balikesirspor – Manisaspor
06.05.2018 19:00 Ankaragucu – Adana Demirspor
06.05.2018 19:00 Adanaspor – Eskisehirspor
06.05.2018 19:00 Samsunspor – Ümraniyespor
06.05.2018 19:00 Elazigspor – Istanbulspor
06.05.2018 19:00 Altinordu – Erzurum BB
Advertisement

Turneringer i Tyrkiet