LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
19/3-2017 15:03
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Ankaragucu 28 19 4 5 48 - 23 61
2. Gümüshanespor 28 18 4 6 46 - 21 58
3. Menemen Belediyespor 28 14 9 5 54 - 36 51
4. Hatayspor 28 14 8 6 37 - 23 50
5. Nigde Belediyespor 28 12 9 7 32 - 23 45
6. Karsiyaka 28 13 5 10 40 - 29 44
7. Kastamonuspor 28 12 8 8 42 - 33 44
8. Sariyer 28 11 9 8 43 - 36 42
9. Eyupspor 28 12 4 12 42 - 50 40
10. Etimesgut Belediyespor 28 11 6 11 29 - 23 39
11. Inegölspor 28 6 14 8 27 - 29 32
12. Tokatspor 28 7 11 10 27 - 30 32
13. Aydinspor 28 8 8 12 34 - 41 32
14. Tuzlaspor 28 8 7 13 28 - 39 31
15. Bugsasspor 28 6 12 10 30 - 33 30
16. 1461 Trabzon 28 5 14 9 34 - 35 29
17. Kirklarelispor 28 4 10 14 28 - 41 22
18. Erciyesspor 28 0 2 26 16 - 92 -1
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,83 637 2,53 107 (42,5 %) 72 (28,6 %) 73 (29,0 %)
Opdateret:
19/3-2017 15:03
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Ankaragucu 14 10 2 2 26 - 9 32
2. Gümüshanespor 15 11 3 1 23 - 10 36
3. Menemen Belediyespor 14 7 5 2 36 - 23 26
4. Hatayspor 14 6 6 2 17 - 11 24
5. Nigde Belediyespor 15 9 3 3 19 - 9 30
6. Karsiyaka 14 8 2 4 25 - 17 26
7. Kastamonuspor 13 8 2 3 22 - 14 26
8. Sariyer 14 6 5 3 25 - 16 23
9. Eyupspor 14 5 4 5 20 - 18 19
10. Etimesgut Belediyespor 14 7 3 4 16 - 10 24
11. Inegölspor 14 5 6 3 15 - 12 21
12. Tokatspor 14 6 4 4 19 - 11 22
13. Aydinspor 14 4 5 5 19 - 22 17
14. Tuzlaspor 13 5 3 5 13 - 13 18
15. Bugsasspor 14 5 4 5 21 - 18 19
16. 1461 Trabzon 14 3 7 4 15 - 12 16
17. Kirklarelispor 14 2 6 6 10 - 14 12
18. Erciyesspor 14 0 2 12 9 - 48 2
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,83 637 2,53 107 (42,5 %) 72 (28,6 %) 73 (29,0 %)
Opdateret:
19/3-2017 15:03
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Ankaragucu 14 9 2 3 22 - 14 29
2. Gümüshanespor 13 7 1 5 23 - 11 22
3. Menemen Belediyespor 14 7 4 3 18 - 13 25
4. Hatayspor 14 8 2 4 20 - 12 26
5. Nigde Belediyespor 13 3 6 4 13 - 14 15
6. Karsiyaka 14 5 3 6 15 - 12 18
7. Kastamonuspor 15 4 6 5 20 - 19 18
8. Sariyer 14 5 4 5 18 - 20 19
9. Eyupspor 14 7 0 7 22 - 32 21
10. Etimesgut Belediyespor 14 4 3 7 13 - 13 15
11. Inegölspor 14 1 8 5 12 - 17 11
12. Tokatspor 14 1 7 6 8 - 19 10
13. Aydinspor 14 4 3 7 15 - 19 15
14. Tuzlaspor 15 3 4 8 15 - 26 13
15. Bugsasspor 14 1 8 5 9 - 15 11
16. 1461 Trabzon 14 2 7 5 19 - 23 13
17. Kirklarelispor 14 2 4 8 18 - 27 10
18. Erciyesspor 14 0 0 14 7 - 44 0
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,83 637 2,53 107 (42,5 %) 72 (28,6 %) 73 (29,0 %)
Opdateret:
19/3-2017 15:03
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Ankaragucu 14 1 1,71 0,82
2. Gümüshanespor 13 7 1,64 0,75
3. Menemen Belediyespor 7 3 1,93 1,29
4. Hatayspor 13 7 1,32 0,82
5. Nigde Belediyespor 12 8 1,14 0,82
6. Karsiyaka 11 9 1,43 1,04
7. Kastamonuspor 9 4 1,50 1,18
8. Sariyer 7 7 1,54 1,29
9. Eyupspor 4 6 1,50 1,79
10. Etimesgut Belediyespor 10 12 1,04 0,82
11. Inegölspor 8 8 0,96 1,04
12. Tokatspor 10 11 0,96 1,07
13. Aydinspor 5 10 1,21 1,46
14. Tuzlaspor 7 10 1,00 1,39
15. Bugsasspor 8 15 1,07 1,18
16. 1461 Trabzon 6 11 1,21 1,25
17. Kirklarelispor 8 10 1,00 1,46
18. Erciyesspor 1 14 0,57 3,29
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,83 637 2,53 107 (42,5 %) 72 (28,6 %) 73 (29,0 %)
Vis hele listen
Opdateret:
19/3-2017 15:03
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
19/3-2017 15:03
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
Opdateret:
19/3-2017 15:03
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.09.2016 14:30 1461 Trabzon – Gümüshanespor 0 – 0
03.09.2016 15:00 Kastamonuspor – Sariyer 2 – 1
03.09.2016 15:00 Bugsasspor – Karsiyaka 0 – 1
03.09.2016 15:00 Ankaragucu – Aydinspor 2 – 0
03.09.2016 15:00 Erciyesspor – Hatayspor 1 – 3
03.09.2016 15:00 Etimesgut Belediyespor – Tokatspor 2 – 1
03.09.2016 15:30 Eyupspor – Nigde Belediyespor 1 – 3
03.09.2016 15:30 Menemen Belediyespor – Inegölspor 1 – 1
03.09.2016 15:30 Tuzlaspor – Kirklarelispor 0 – 2

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.09.2016 14:30 Gümüshanespor – Menemen Belediyespor 0 – 0
10.09.2016 14:30 Hatayspor – Kastamonuspor 4 – 1
10.09.2016 15:00 Nigde Belediyespor – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
10.09.2016 15:00 Tokatspor – 1461 Trabzon 1 – 1
10.09.2016 15:30 Kirklarelispor – Ankaragucu 1 – 2
10.09.2016 15:30 Sariyer – Eyupspor 4 – 1
10.09.2016 15:30 Inegölspor – Bugsasspor 1 – 3
10.09.2016 15:30 Aydinspor – Erciyesspor 6 – 1
10.09.2016 15:30 Karsiyaka – Tuzlaspor 2 – 0

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.09.2016 14:00 1461 Trabzon – Nigde Belediyespor 5 – 2
17.09.2016 14:00 Hatayspor – Aydinspor 1 – 0
17.09.2016 14:30 Kastamonuspor – Eyupspor 3 – 4
17.09.2016 14:30 Ankaragucu – Karsiyaka 1 – 0
17.09.2016 14:30 Erciyesspor – Kirklarelispor 1 – 3
17.09.2016 14:30 Bugsasspor – Gümüshanespor 0 – 2
17.09.2016 14:30 Etimesgut Belediyespor – Sariyer 1 – 2
17.09.2016 15:00 Tuzlaspor – Inegölspor 1 – 1
17.09.2016 15:00 Menemen Belediyespor – Tokatspor 2 – 1

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.09.2016 14:00 Gümüshanespor – Tuzlaspor 1 – 1
25.09.2016 14:30 Tokatspor – Bugsasspor 0 – 0
25.09.2016 14:30 Nigde Belediyespor – Menemen Belediyespor 2 – 0
25.09.2016 15:00 Sariyer – 1461 Trabzon 1 – 0
25.09.2016 15:00 Aydinspor – Kastamonuspor 0 – 4
25.09.2016 15:00 Kirklarelispor – Hatayspor 2 – 1
25.09.2016 15:00 Inegölspor – Ankaragucu 1 – 0
25.09.2016 15:00 Eyupspor – Etimesgut Belediyespor 2 – 0
25.09.2016 15:00 Karsiyaka – Erciyesspor 2 – 1

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.10.2016 12:30 Tuzlaspor – Tokatspor 3 – 1
02.10.2016 13:30 Hatayspor – Karsiyaka 1 – 1
02.10.2016 13:30 1461 Trabzon – Eyupspor 1 – 2
02.10.2016 14:00 Bugsasspor – Nigde Belediyespor 2 – 0
02.10.2016 14:00 Ankaragucu – Gümüshanespor 1 – 2
02.10.2016 14:00 Erciyesspor – Inegölspor 1 – 3
02.10.2016 14:00 Kastamonuspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 1
02.10.2016 14:30 Menemen Belediyespor – Sariyer 5 – 1
02.10.2016 14:30 Aydinspor – Kirklarelispor 3 – 1

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.10.2016 12:30 Sariyer – Bugsasspor 2 – 2
09.10.2016 12:30 Eyupspor – Menemen Belediyespor 1 – 2
09.10.2016 13:30 Inegölspor – Hatayspor 1 – 0
09.10.2016 13:30 Gümüshanespor – Erciyesspor 1 – 0
09.10.2016 14:00 Etimesgut Belediyespor – 1461 Trabzon 1 – 0
09.10.2016 14:00 Nigde Belediyespor – Tuzlaspor 2 – 2
09.10.2016 14:00 Tokatspor – Ankaragucu 0 – 2
09.10.2016 14:30 Karsiyaka – Aydinspor 3 – 4
09.10.2016 14:30 Kirklarelispor – Kastamonuspor 0 – 0

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.10.2016 12:30 Hatayspor – Gümüshanespor 0 – 3
16.10.2016 12:30 Tuzlaspor – Sariyer 1 – 1
16.10.2016 13:30 Erciyesspor – Tokatspor 1 – 1
16.10.2016 13:30 Kastamonuspor – 1461 Trabzon 1 – 3
16.10.2016 13:30 Ankaragucu – Nigde Belediyespor 1 – 0
16.10.2016 13:30 Bugsasspor – Eyupspor 4 – 2
16.10.2016 14:00 Kirklarelispor – Karsiyaka 0 – 1
16.10.2016 14:00 Aydinspor – Inegölspor 1 – 1
16.10.2016 14:00 Menemen Belediyespor – Etimesgut Belediyespor 1 – 1

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2016 13:00 1461 Trabzon – Menemen Belediyespor 1 – 1
22.10.2016 12:30 Sariyer – Ankaragucu 2 – 3
22.10.2016 12:30 Eyupspor – Tuzlaspor 1 – 1
22.10.2016 13:00 Gümüshanespor – Aydinspor 1 – 0
22.10.2016 13:00 Karsiyaka – Kastamonuspor 2 – 1
22.10.2016 13:30 Tokatspor – Hatayspor 0 – 1
22.10.2016 13:30 Etimesgut Belediyespor – Bugsasspor 1 – 0
22.10.2016 13:30 Nigde Belediyespor – Erciyesspor 2 – 0
22.10.2016 14:00 Inegölspor – Kirklarelispor 0 – 0

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.10.2016 11:00 Hatayspor – Nigde Belediyespor 1 – 0
30.10.2016 11:30 Aydinspor – Tokatspor 2 – 0
30.10.2016 11:30 Kirklarelispor – Gümüshanespor 0 – 1
30.10.2016 11:30 Bugsasspor – 1461 Trabzon 2 – 2
30.10.2016 11:30 Ankaragucu – Eyupspor 2 – 0
30.10.2016 11:30 Erciyesspor – Sariyer 0 – 3
30.10.2016 11:30 Karsiyaka – Inegölspor 3 – 3
30.10.2016 11:30 Tuzlaspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 2
30.10.2016 11:30 Kastamonuspor – Menemen Belediyespor 0 – 1

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.11.2016 11:00 1461 Trabzon – Tuzlaspor 2 – 0
05.11.2016 11:00 Gümüshanespor – Karsiyaka 1 – 0
05.11.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Bugsasspor 4 – 0
05.11.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Ankaragucu 1 – 2
05.11.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Aydinspor 1 – 0
05.11.2016 11:30 Sariyer – Hatayspor 0 – 2
05.11.2016 11:30 Tokatspor – Kirklarelispor 0 – 0
05.11.2016 11:30 Eyupspor – Erciyesspor 3 – 0
05.11.2016 11:30 Inegölspor – Kastamonuspor 2 – 1

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.11.2016 11:00 Hatayspor – Eyupspor 2 – 3
09.11.2016 11:30 Erciyesspor – Etimesgut Belediyespor 0 – 5
09.11.2016 11:30 Karsiyaka – Tokatspor 4 – 0
09.11.2016 11:30 Kirklarelispor – Nigde Belediyespor 1 – 1
09.11.2016 11:30 Kastamonuspor – Bugsasspor 2 – 1
09.11.2016 11:30 Tuzlaspor – Menemen Belediyespor 1 – 0
09.11.2016 11:30 Aydinspor – Sariyer 2 – 3
09.11.2016 11:30 Inegölspor – Gümüshanespor 1 – 2
09.11.2016 17:00 Ankaragucu – 1461 Trabzon 6 – 2

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.11.2016 11:00 1461 Trabzon – Erciyesspor 4 – 1
13.11.2016 11:00 Gümüshanespor – Kastamonuspor 3 – 2
13.11.2016 11:30 Bugsasspor – Tuzlaspor 5 – 2
13.11.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Ankaragucu 4 – 3
13.11.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Hatayspor 0 – 0
13.11.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Karsiyaka 2 – 0
13.11.2016 11:30 Sariyer – Kirklarelispor 2 – 2
13.11.2016 11:30 Eyupspor – Aydinspor 1 – 1
13.11.2016 11:30 Tokatspor – Inegölspor 1 – 1

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.11.2016 11:30 Erciyesspor – Menemen Belediyespor 1 – 3
20.11.2016 11:00 Gümüshanespor – Tokatspor 2 – 0
20.11.2016 11:00 Hatayspor – 1461 Trabzon 1 – 1
20.11.2016 11:30 Kirklarelispor – Eyupspor 1 – 2
20.11.2016 11:30 Aydinspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
20.11.2016 11:30 Ankaragucu – Bugsasspor 1 – 0
20.11.2016 11:30 Inegölspor – Nigde Belediyespor 1 – 1
20.11.2016 11:30 Karsiyaka – Sariyer 2 – 0
20.11.2016 11:30 Kastamonuspor – Tuzlaspor 2 – 0

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.11.2016 11:00 1461 Trabzon – Aydinspor 1 – 1
27.11.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Gümüshanespor 1 – 0
27.11.2016 11:30 Eyupspor – Karsiyaka 2 – 1
27.11.2016 11:30 Tuzlaspor – Ankaragucu 1 – 2
27.11.2016 11:30 Bugsasspor – Erciyesspor 5 – 2
27.11.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Kirklarelispor 2 – 1
27.11.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Hatayspor 2 – 3
27.11.2016 11:30 Tokatspor – Kastamonuspor 2 – 0
27.11.2016 11:30 Sariyer – Inegölspor 0 – 0

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.12.2016 11:00 Hatayspor – Bugsasspor 0 – 0
04.12.2016 11:00 Gümüshanespor – Sariyer 2 – 2
04.12.2016 11:30 Kirklarelispor – 1461 Trabzon 1 – 3
04.12.2016 11:30 Karsiyaka – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
04.12.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Tokatspor 1 – 1
04.12.2016 11:30 Ankaragucu – Kastamonuspor 1 – 3
04.12.2016 11:30 Aydinspor – Menemen Belediyespor 0 – 2
04.12.2016 11:30 Erciyesspor – Tuzlaspor 2 – 3
04.12.2016 11:30 Inegölspor – Eyupspor 1 – 2

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.12.2016 11:30 Tuzlaspor – Hatayspor 1 – 0
11.12.2016 11:00 1461 Trabzon – Karsiyaka 0 – 1
11.12.2016 11:30 Bugsasspor – Aydinspor 0 – 1
11.12.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Inegölspor 1 – 1
11.12.2016 11:30 Kastamonuspor – Nigde Belediyespor 1 – 1
11.12.2016 11:30 Sariyer – Tokatspor 0 – 1
11.12.2016 11:30 Ankaragucu – Erciyesspor 3 – 0
11.12.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Kirklarelispor 5 – 4
11.12.2016 11:30 Eyupspor – Gümüshanespor 1 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.12.2016 11:30 Inegölspor – 1461 Trabzon 1 – 1
18.12.2016 11:00 Hatayspor – Ankaragucu 1 – 1
18.12.2016 11:00 Gümüshanespor – Etimesgut Belediyespor 2 – 0
18.12.2016 11:30 Aydinspor – Tuzlaspor 1 – 3
18.12.2016 11:30 Erciyesspor – Kastamonuspor 0 – 0
18.12.2016 11:30 Karsiyaka – Menemen Belediyespor 1 – 2
18.12.2016 11:30 Kirklarelispor – Bugsasspor 2 – 2
18.12.2016 11:30 Tokatspor – Eyupspor 4 – 0
18.12.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Sariyer 1 – 2

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2017 11:30 Inegölspor – Menemen Belediyespor 1 – 1
14.01.2017 11:30 Karsiyaka – Bugsasspor 0 – 0
15.01.2017 11:00 Hatayspor – Erciyesspor 3 – 0
15.01.2017 11:00 Gümüshanespor – 1461 Trabzon 2 – 1
15.01.2017 11:30 Tokatspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 2
15.01.2017 11:30 Nigde Belediyespor – Eyupspor 3 – 1
15.01.2017 11:30 Sariyer – Kastamonuspor 1 – 1
15.01.2017 11:30 Aydinspor – Ankaragucu 1 – 1

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.01.2017 11:30 Bugsasspor – Inegölspor 1 – 0
21.01.2017 11:30 Erciyesspor – Aydinspor 1 – 5
21.01.2017 11:30 Tuzlaspor – Karsiyaka 2 – 3
21.01.2017 11:30 Menemen Belediyespor – Gümüshanespor 3 – 2
22.01.2017 11:00 1461 Trabzon – Tokatspor 0 – 0
22.01.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Nigde Belediyespor 0 – 0
22.01.2017 11:30 Eyupspor – Sariyer 1 – 0
22.01.2017 11:30 Kastamonuspor – Hatayspor 1 – 0
22.01.2017 11:30 Ankaragucu – Kirklarelispor 1 – 1

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.01.2017 11:00 Gümüshanespor – Bugsasspor 1 – 0
29.01.2017 11:30 Kirklarelispor – Erciyesspor 2 – 0
29.01.2017 11:30 Nigde Belediyespor – 1461 Trabzon 1 – 0
29.01.2017 11:30 Tokatspor – Menemen Belediyespor 4 – 2
29.01.2017 11:30 Aydinspor – Hatayspor 1 – 1
29.01.2017 11:30 Karsiyaka – Ankaragucu 0 – 2
29.01.2017 11:30 Inegölspor – Tuzlaspor 1 – 0
29.01.2017 11:30 Sariyer – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
29.01.2017 11:30 Eyupspor – Kastamonuspor 0 – 1

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.02.2017 11:00 1461 Trabzon – Sariyer 0 – 2
05.02.2017 11:00 Hatayspor – Kirklarelispor 1 – 0
05.02.2017 11:30 Bugsasspor – Tokatspor 0 – 0
05.02.2017 11:30 Menemen Belediyespor – Nigde Belediyespor 1 – 1
05.02.2017 11:30 Erciyesspor – Karsiyaka 0 – 6
05.02.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Eyupspor 4 – 0
05.02.2017 11:30 Ankaragucu – Inegölspor 3 – 0
05.02.2017 11:30 Kastamonuspor – Aydinspor 2 – 1

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.02.2017 11:00 Gümüshanespor – Ankaragucu 2 – 1
12.02.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Kastamonuspor 0 – 2
12.02.2017 11:30 Karsiyaka – Hatayspor 0 – 3
12.02.2017 11:30 Kirklarelispor – Aydinspor 0 – 1
12.02.2017 11:30 Tokatspor – Tuzlaspor 0 – 1
12.02.2017 11:30 Nigde Belediyespor – Bugsasspor 0 – 0
12.02.2017 11:30 Sariyer – Menemen Belediyespor 1 – 1
12.02.2017 11:30 Eyupspor – 1461 Trabzon 3 – 3
12.02.2017 11:30 Inegölspor – Erciyesspor 3 – 0

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.02.2017 11:30 Kirklarelispor – Tuzlaspor 0 – 0

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.02.2017 11:30 Ankaragucu – Tokatspor 1 – 1
19.02.2017 11:00 1461 Trabzon – Etimesgut Belediyespor 0 – 0
19.02.2017 11:00 Hatayspor – Inegölspor 1 – 0
19.02.2017 11:30 Aydinspor – Karsiyaka 1 – 1
19.02.2017 11:30 Bugsasspor – Sariyer 1 – 1
19.02.2017 11:30 Erciyesspor – Gümüshanespor 0 – 7
19.02.2017 11:30 Tuzlaspor – Nigde Belediyespor 0 – 1
19.02.2017 11:30 Menemen Belediyespor – Eyupspor 1 – 2
19.02.2017 11:30 Kastamonuspor – Kirklarelispor 5 – 1

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.02.2017 11:00 Gümüshanespor – Hatayspor 0 – 1
26.02.2017 11:00 1461 Trabzon – Kastamonuspor 1 – 1
26.02.2017 11:30 Nigde Belediyespor – Ankaragucu 0 – 1
26.02.2017 11:30 Inegölspor – Aydinspor 1 – 1
26.02.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Menemen Belediyespor 0 – 1
26.02.2017 11:30 Tokatspor – Erciyesspor 3 – 1
26.02.2017 11:30 Sariyer – Tuzlaspor 3 – 2
26.02.2017 11:30 Eyupspor – Bugsasspor 1 – 1
26.02.2017 11:30 Karsiyaka – Kirklarelispor 2 – 1

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.03.2017 11:30 Tuzlaspor – Gümüshanespor 1 – 0

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.03.2017 12:30 Erciyesspor – Nigde Belediyespor 0 – 3
05.03.2017 12:00 Hatayspor – Tokatspor 1 – 1
05.03.2017 12:30 Kirklarelispor – Inegölspor 0 – 0
05.03.2017 12:30 Tuzlaspor – Eyupspor 1 – 0
05.03.2017 12:30 Kastamonuspor – Karsiyaka 1 – 0
05.03.2017 12:30 Menemen Belediyespor – 1461 Trabzon 2 – 2
05.03.2017 12:30 Bugsasspor – Etimesgut Belediyespor 0 – 2
05.03.2017 12:30 Ankaragucu – Sariyer 2 – 0
05.03.2017 12:30 Aydinspor – Gümüshanespor 0 – 4

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.03.2017 12:30 1461 Trabzon – Bugsasspor 0 – 0
10.03.2017 12:30 Gümüshanespor – Kirklarelispor 3 – 1
10.03.2017 13:00 Nigde Belediyespor – Hatayspor 0 – 1
10.03.2017 13:00 Inegölspor – Karsiyaka 0 – 0
10.03.2017 13:00 Etimesgut Belediyespor – Tuzlaspor 1 – 0
10.03.2017 13:00 Tokatspor – Aydinspor 2 – 0
10.03.2017 13:00 Sariyer – Erciyesspor 5 – 1
10.03.2017 13:00 Eyupspor – Ankaragucu 0 – 1
10.03.2017 13:00 Menemen Belediyespor – Kastamonuspor 2 – 2

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.03.2017 12:30 Hatayspor – Sariyer 0 – 0
15.03.2017 13:00 Karsiyaka – Gümüshanespor 3 – 0
15.03.2017 13:00 Kastamonuspor – Inegölspor 1 – 0
15.03.2017 13:00 Bugsasspor – Menemen Belediyespor 0 – 2
15.03.2017 13:00 Tuzlaspor – 1461 Trabzon 0 – 0
15.03.2017 13:00 Erciyesspor – Eyupspor 1 – 3
15.03.2017 13:00 Aydinspor – Nigde Belediyespor 0 – 0
15.03.2017 13:00 Kirklarelispor – Tokatspor 0 – 0
15.03.2017 18:00 Ankaragucu – Etimesgut Belediyespor 1 – 0

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.03.2017 12:30 1461 Trabzon – Ankaragucu 0 – 1
19.03.2017 12:30 Gümüshanespor – Inegölspor 2 – 1
19.03.2017 13:00 Eyupspor – Hatayspor 3 – 4
19.03.2017 13:00 Menemen Belediyespor – Tuzlaspor 3 – 0
19.03.2017 13:00 Sariyer – Aydinspor 3 – 0
19.03.2017 13:00 Etimesgut Belediyespor – Erciyesspor 2 – 0
19.03.2017 13:00 Bugsasspor – Kastamonuspor 1 – 1
19.03.2017 13:00 Nigde Belediyespor – Kirklarelispor 2 – 1
19.03.2017 13:00 Tokatspor – Karsiyaka 1 – 0

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.03.2017 14:00 Ankaragucu – Menemen Belediyespor
26.03.2017 14:00 Hatayspor – Etimesgut Belediyespor
26.03.2017 14:00 Erciyesspor – 1461 Trabzon
26.03.2017 14:00 Tuzlaspor – Bugsasspor
26.03.2017 14:00 Kastamonuspor – Gümüshanespor
26.03.2017 14:00 Inegölspor – Tokatspor
26.03.2017 14:00 Karsiyaka – Nigde Belediyespor
26.03.2017 14:00 Aydinspor – Eyupspor
26.03.2017 14:00 Kirklarelispor – Sariyer

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.04.2017 14:00 1461 Trabzon – Hatayspor
02.04.2017 14:00 Sariyer – Karsiyaka
02.04.2017 14:00 Bugsasspor – Ankaragucu
02.04.2017 14:00 Menemen Belediyespor – Erciyesspor
02.04.2017 14:00 Eyupspor – Kirklarelispor
02.04.2017 14:00 Etimesgut Belediyespor – Aydinspor
02.04.2017 14:00 Tokatspor – Gümüshanespor
02.04.2017 14:00 Tuzlaspor – Kastamonuspor
02.04.2017 14:00 Nigde Belediyespor – Inegölspor

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.04.2017 12:00 Erciyesspor – Bugsasspor
09.04.2017 14:00 Inegölspor – Sariyer
09.04.2017 14:00 Aydinspor – 1461 Trabzon
09.04.2017 14:00 Kastamonuspor – Tokatspor
09.04.2017 14:00 Gümüshanespor – Nigde Belediyespor
09.04.2017 14:00 Ankaragucu – Tuzlaspor
09.04.2017 14:00 Kirklarelispor – Etimesgut Belediyespor
09.04.2017 14:00 Karsiyaka – Eyupspor
09.04.2017 14:00 Hatayspor – Menemen Belediyespor

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2017 14:00 Etimesgut Belediyespor – Karsiyaka
14.04.2017 14:00 Bugsasspor – Hatayspor
14.04.2017 14:00 1461 Trabzon – Kirklarelispor
14.04.2017 14:00 Sariyer – Gümüshanespor
14.04.2017 14:00 Kastamonuspor – Ankaragucu
14.04.2017 14:00 Tokatspor – Nigde Belediyespor
14.04.2017 14:00 Menemen Belediyespor – Aydinspor
14.04.2017 14:00 Eyupspor – Inegölspor
14.04.2017 14:00 Tuzlaspor – Erciyesspor

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.04.2017 14:30 Karsiyaka – 1461 Trabzon
23.04.2017 14:30 Aydinspor – Bugsasspor
23.04.2017 14:30 Nigde Belediyespor – Kastamonuspor
23.04.2017 14:30 Tokatspor – Sariyer
23.04.2017 14:30 Inegölspor – Etimesgut Belediyespor
23.04.2017 14:30 Kirklarelispor – Menemen Belediyespor
23.04.2017 14:30 Hatayspor – Tuzlaspor
23.04.2017 14:30 Erciyesspor – Ankaragucu
23.04.2017 14:30 Gümüshanespor – Eyupspor

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.04.2017 14:30 Kastamonuspor – Erciyesspor
29.04.2017 14:30 Etimesgut Belediyespor – Gümüshanespor
29.04.2017 14:30 Tuzlaspor – Aydinspor
29.04.2017 14:30 Bugsasspor – Kirklarelispor
29.04.2017 14:30 1461 Trabzon – Inegölspor
29.04.2017 14:30 Eyupspor – Tokatspor
29.04.2017 14:30 Ankaragucu – Hatayspor
29.04.2017 14:30 Menemen Belediyespor – Karsiyaka
29.04.2017 14:30 Sariyer – Nigde Belediyespor
Advertisement

Seneste kampe

Tokatspor
Karsiyaka
1 – 0
19. marts 13:00
Færdig
Nigde Belediyespor
Kirklarelispor
2 – 1
19. marts 13:00
Færdig
Bugsasspor
Kastamonuspor
1 – 1
19. marts 13:00
Færdig
Etimesgut Belediyespor
Erciyesspor
2 – 0
19. marts 13:00
Færdig
Menemen Belediyespor
Tuzlaspor
3 – 0
19. marts 13:00
Færdig
Sariyer
Aydinspor
3 – 0
19. marts 13:00
Færdig
Eyupspor
Hatayspor
3 – 4
19. marts 13:00
Færdig
Gümüshanespor
Inegölspor
2 – 1
19. marts 12:30
Færdig
1461 Trabzon
Ankaragucu
0 – 1
19. marts 12:30
Færdig

Kommende kampe

Inegölspor
Tokatspor
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Kirklarelispor
Sariyer
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Karsiyaka
Nigde Belediyespor
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Hatayspor
Etimesgut Belediyespor
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Ankaragucu
Menemen Belediyespor
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Aydinspor
Eyupspor
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Erciyesspor
1461 Trabzon
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Tuzlaspor
Bugsasspor
vs
26. marts 14:00
Ikke startet
Kastamonuspor
Gümüshanespor
vs
26. marts 14:00
Ikke startet

Turneringer i Tyrkiet