LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
23/4-2017 16:36
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Ankaragucu 33 21 6 6 56 - 28 69
2. Gümüshanespor 33 20 5 8 51 - 26 65
3. Hatayspor 33 16 11 6 39 - 23 59
4. Menemen Belediyespor 33 15 12 6 62 - 42 57
5. Kastamonuspor 33 16 9 8 49 - 33 57
6. Karsiyaka 33 16 5 12 55 - 39 53
7. Etimesgut Belediyespor 33 14 6 13 38 - 30 48
8. Sariyer 33 13 9 11 48 - 41 48
9. Nigde Belediyespor 33 12 10 11 32 - 32 46
10. Eyupspor 33 13 5 15 48 - 60 44
11. Inegölspor 33 9 14 10 38 - 36 41
12. Tokatspor 33 9 12 12 30 - 36 39
13. Bugsasspor 33 7 16 10 33 - 35 37
14. Aydinspor 33 9 10 14 38 - 47 37
15. Tuzlaspor 33 9 9 15 35 - 42 36
16. Kirklarelispor 33 8 11 14 37 - 44 35
17. 1461 Trabzon 33 5 15 13 37 - 46 30
18. Erciyesspor 33 1 3 29 21 - 107 3
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
297 44,67 747 2,52 131 (44,1 %) 84 (28,3 %) 82 (27,6 %)
Opdateret:
23/4-2017 16:36
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Ankaragucu 16 11 3 2 29 - 11 36
2. Gümüshanespor 17 12 4 1 26 - 10 40
3. Hatayspor 17 8 7 2 19 - 11 31
4. Menemen Belediyespor 16 8 6 2 42 - 26 30
5. Kastamonuspor 16 10 3 3 26 - 14 33
6. Karsiyaka 17 11 2 4 39 - 21 35
7. Etimesgut Belediyespor 16 9 3 4 22 - 11 30
8. Sariyer 16 8 5 3 29 - 17 29
9. Nigde Belediyespor 17 9 3 5 19 - 12 30
10. Eyupspor 16 6 4 6 24 - 22 22
11. Inegölspor 17 7 6 4 23 - 16 27
12. Tokatspor 17 8 4 5 21 - 12 28
13. Bugsasspor 16 5 6 5 22 - 19 21
14. Aydinspor 17 5 6 6 21 - 24 21
15. Tuzlaspor 16 6 4 6 19 - 14 22
16. Kirklarelispor 17 4 7 6 16 - 16 19
17. 1461 Trabzon 16 3 8 5 15 - 13 17
18. Erciyesspor 17 1 3 13 13 - 53 6
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
297 44,67 747 2,52 131 (44,1 %) 84 (28,3 %) 82 (27,6 %)
Opdateret:
23/4-2017 16:36
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Ankaragucu 17 10 3 4 27 - 17 33
2. Gümüshanespor 16 8 1 7 25 - 16 25
3. Hatayspor 16 8 4 4 20 - 12 28
4. Menemen Belediyespor 17 7 6 4 20 - 16 27
5. Kastamonuspor 17 6 6 5 23 - 19 24
6. Karsiyaka 16 5 3 8 16 - 18 18
7. Etimesgut Belediyespor 17 5 3 9 16 - 19 18
8. Sariyer 17 5 4 8 19 - 24 19
9. Nigde Belediyespor 16 3 7 6 13 - 20 16
10. Eyupspor 17 7 1 9 24 - 38 22
11. Inegölspor 16 2 8 6 15 - 20 14
12. Tokatspor 16 1 8 7 9 - 24 11
13. Bugsasspor 17 2 10 5 11 - 16 16
14. Aydinspor 16 4 4 8 17 - 23 16
15. Tuzlaspor 17 3 5 9 16 - 28 14
16. Kirklarelispor 16 4 4 8 21 - 28 16
17. 1461 Trabzon 17 2 7 8 22 - 33 13
18. Erciyesspor 16 0 0 16 8 - 54 0
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
297 44,67 747 2,52 131 (44,1 %) 84 (28,3 %) 82 (27,6 %)
Opdateret:
23/4-2017 16:36
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Ankaragucu 14 2 1,70 0,85
2. Gümüshanespor 16 9 1,55 0,79
3. Hatayspor 18 10 1,18 0,70
4. Menemen Belediyespor 7 4 1,88 1,27
5. Kastamonuspor 14 5 1,48 1,00
6. Karsiyaka 12 10 1,67 1,18
7. Etimesgut Belediyespor 11 13 1,15 0,91
8. Sariyer 8 9 1,45 1,24
9. Nigde Belediyespor 13 13 0,97 0,97
10. Eyupspor 4 7 1,45 1,82
11. Inegölspor 9 8 1,15 1,09
12. Tokatspor 13 13 0,91 1,09
13. Bugsasspor 11 17 1,00 1,06
14. Aydinspor 6 12 1,15 1,42
15. Tuzlaspor 10 13 1,06 1,27
16. Kirklarelispor 10 10 1,12 1,33
17. 1461 Trabzon 7 15 1,12 1,39
18. Erciyesspor 2 15 0,64 3,24
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
297 44,67 747 2,52 131 (44,1 %) 84 (28,3 %) 82 (27,6 %)
Vis hele listen
Opdateret:
23/4-2017 16:36
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
23/4-2017 16:36
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
Opdateret:
23/4-2017 16:36
Tyrkiet
2. Lig Rød Gruppe (34 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.09.2016 14:30 1461 Trabzon – Gümüshanespor 0 – 0
03.09.2016 15:00 Kastamonuspor – Sariyer 2 – 1
03.09.2016 15:00 Bugsasspor – Karsiyaka 0 – 1
03.09.2016 15:00 Ankaragucu – Aydinspor 2 – 0
03.09.2016 15:00 Erciyesspor – Hatayspor 1 – 3
03.09.2016 15:00 Etimesgut Belediyespor – Tokatspor 2 – 1
03.09.2016 15:30 Eyupspor – Nigde Belediyespor 1 – 3
03.09.2016 15:30 Menemen Belediyespor – Inegölspor 1 – 1
03.09.2016 15:30 Tuzlaspor – Kirklarelispor 0 – 2

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.09.2016 14:30 Gümüshanespor – Menemen Belediyespor 0 – 0
10.09.2016 14:30 Hatayspor – Kastamonuspor 4 – 1
10.09.2016 15:00 Nigde Belediyespor – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
10.09.2016 15:00 Tokatspor – 1461 Trabzon 1 – 1
10.09.2016 15:30 Kirklarelispor – Ankaragucu 1 – 2
10.09.2016 15:30 Sariyer – Eyupspor 4 – 1
10.09.2016 15:30 Inegölspor – Bugsasspor 1 – 3
10.09.2016 15:30 Aydinspor – Erciyesspor 6 – 1
10.09.2016 15:30 Karsiyaka – Tuzlaspor 2 – 0

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.09.2016 14:00 1461 Trabzon – Nigde Belediyespor 5 – 2
17.09.2016 14:00 Hatayspor – Aydinspor 1 – 0
17.09.2016 14:30 Kastamonuspor – Eyupspor 3 – 4
17.09.2016 14:30 Ankaragucu – Karsiyaka 1 – 0
17.09.2016 14:30 Erciyesspor – Kirklarelispor 1 – 3
17.09.2016 14:30 Bugsasspor – Gümüshanespor 0 – 2
17.09.2016 14:30 Etimesgut Belediyespor – Sariyer 1 – 2
17.09.2016 15:00 Tuzlaspor – Inegölspor 1 – 1
17.09.2016 15:00 Menemen Belediyespor – Tokatspor 2 – 1

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.09.2016 14:00 Gümüshanespor – Tuzlaspor 1 – 1
25.09.2016 14:30 Tokatspor – Bugsasspor 0 – 0
25.09.2016 14:30 Nigde Belediyespor – Menemen Belediyespor 2 – 0
25.09.2016 15:00 Sariyer – 1461 Trabzon 1 – 0
25.09.2016 15:00 Aydinspor – Kastamonuspor 0 – 4
25.09.2016 15:00 Kirklarelispor – Hatayspor 2 – 1
25.09.2016 15:00 Inegölspor – Ankaragucu 1 – 0
25.09.2016 15:00 Eyupspor – Etimesgut Belediyespor 2 – 0
25.09.2016 15:00 Karsiyaka – Erciyesspor 2 – 1

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.10.2016 12:30 Tuzlaspor – Tokatspor 3 – 1
02.10.2016 13:30 Hatayspor – Karsiyaka 1 – 1
02.10.2016 13:30 1461 Trabzon – Eyupspor 1 – 2
02.10.2016 14:00 Bugsasspor – Nigde Belediyespor 2 – 0
02.10.2016 14:00 Ankaragucu – Gümüshanespor 1 – 2
02.10.2016 14:00 Erciyesspor – Inegölspor 1 – 3
02.10.2016 14:00 Kastamonuspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 1
02.10.2016 14:30 Menemen Belediyespor – Sariyer 5 – 1
02.10.2016 14:30 Aydinspor – Kirklarelispor 3 – 1

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.10.2016 12:30 Sariyer – Bugsasspor 2 – 2
09.10.2016 12:30 Eyupspor – Menemen Belediyespor 1 – 2
09.10.2016 13:30 Inegölspor – Hatayspor 1 – 0
09.10.2016 13:30 Gümüshanespor – Erciyesspor 1 – 0
09.10.2016 14:00 Etimesgut Belediyespor – 1461 Trabzon 1 – 0
09.10.2016 14:00 Nigde Belediyespor – Tuzlaspor 2 – 2
09.10.2016 14:00 Tokatspor – Ankaragucu 0 – 2
09.10.2016 14:30 Karsiyaka – Aydinspor 3 – 4
09.10.2016 14:30 Kirklarelispor – Kastamonuspor 0 – 0

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.10.2016 12:30 Hatayspor – Gümüshanespor 0 – 3
16.10.2016 12:30 Tuzlaspor – Sariyer 1 – 1
16.10.2016 13:30 Erciyesspor – Tokatspor 1 – 1
16.10.2016 13:30 Kastamonuspor – 1461 Trabzon 1 – 3
16.10.2016 13:30 Ankaragucu – Nigde Belediyespor 1 – 0
16.10.2016 13:30 Bugsasspor – Eyupspor 4 – 2
16.10.2016 14:00 Kirklarelispor – Karsiyaka 0 – 1
16.10.2016 14:00 Aydinspor – Inegölspor 1 – 1
16.10.2016 14:00 Menemen Belediyespor – Etimesgut Belediyespor 1 – 1

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2016 13:00 1461 Trabzon – Menemen Belediyespor 1 – 1
22.10.2016 12:30 Sariyer – Ankaragucu 2 – 3
22.10.2016 12:30 Eyupspor – Tuzlaspor 1 – 1
22.10.2016 13:00 Gümüshanespor – Aydinspor 1 – 0
22.10.2016 13:00 Karsiyaka – Kastamonuspor 2 – 1
22.10.2016 13:30 Tokatspor – Hatayspor 0 – 1
22.10.2016 13:30 Etimesgut Belediyespor – Bugsasspor 1 – 0
22.10.2016 13:30 Nigde Belediyespor – Erciyesspor 2 – 0
22.10.2016 14:00 Inegölspor – Kirklarelispor 0 – 0

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.10.2016 11:00 Hatayspor – Nigde Belediyespor 1 – 0
30.10.2016 11:30 Aydinspor – Tokatspor 2 – 0
30.10.2016 11:30 Kirklarelispor – Gümüshanespor 0 – 1
30.10.2016 11:30 Bugsasspor – 1461 Trabzon 2 – 2
30.10.2016 11:30 Ankaragucu – Eyupspor 2 – 0
30.10.2016 11:30 Erciyesspor – Sariyer 0 – 3
30.10.2016 11:30 Karsiyaka – Inegölspor 3 – 3
30.10.2016 11:30 Tuzlaspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 2
30.10.2016 11:30 Kastamonuspor – Menemen Belediyespor 0 – 1

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.11.2016 11:00 1461 Trabzon – Tuzlaspor 2 – 0
05.11.2016 11:00 Gümüshanespor – Karsiyaka 1 – 0
05.11.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Bugsasspor 4 – 0
05.11.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Ankaragucu 1 – 2
05.11.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Aydinspor 1 – 0
05.11.2016 11:30 Sariyer – Hatayspor 0 – 2
05.11.2016 11:30 Tokatspor – Kirklarelispor 0 – 0
05.11.2016 11:30 Eyupspor – Erciyesspor 3 – 0
05.11.2016 11:30 Inegölspor – Kastamonuspor 2 – 1

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.11.2016 11:00 Hatayspor – Eyupspor 2 – 3
09.11.2016 11:30 Erciyesspor – Etimesgut Belediyespor 0 – 5
09.11.2016 11:30 Karsiyaka – Tokatspor 4 – 0
09.11.2016 11:30 Kirklarelispor – Nigde Belediyespor 1 – 1
09.11.2016 11:30 Kastamonuspor – Bugsasspor 2 – 1
09.11.2016 11:30 Tuzlaspor – Menemen Belediyespor 1 – 0
09.11.2016 11:30 Aydinspor – Sariyer 2 – 3
09.11.2016 11:30 Inegölspor – Gümüshanespor 1 – 2
09.11.2016 17:00 Ankaragucu – 1461 Trabzon 6 – 2

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.11.2016 11:00 1461 Trabzon – Erciyesspor 4 – 1
13.11.2016 11:00 Gümüshanespor – Kastamonuspor 3 – 2
13.11.2016 11:30 Bugsasspor – Tuzlaspor 5 – 2
13.11.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Ankaragucu 4 – 3
13.11.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Hatayspor 0 – 0
13.11.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Karsiyaka 2 – 0
13.11.2016 11:30 Sariyer – Kirklarelispor 2 – 2
13.11.2016 11:30 Eyupspor – Aydinspor 1 – 1
13.11.2016 11:30 Tokatspor – Inegölspor 1 – 1

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.11.2016 11:30 Erciyesspor – Menemen Belediyespor 1 – 3
20.11.2016 11:00 Gümüshanespor – Tokatspor 2 – 0
20.11.2016 11:00 Hatayspor – 1461 Trabzon 1 – 1
20.11.2016 11:30 Kirklarelispor – Eyupspor 1 – 2
20.11.2016 11:30 Aydinspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
20.11.2016 11:30 Ankaragucu – Bugsasspor 1 – 0
20.11.2016 11:30 Inegölspor – Nigde Belediyespor 1 – 1
20.11.2016 11:30 Karsiyaka – Sariyer 2 – 0
20.11.2016 11:30 Kastamonuspor – Tuzlaspor 2 – 0

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.11.2016 11:00 1461 Trabzon – Aydinspor 1 – 1
27.11.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Gümüshanespor 1 – 0
27.11.2016 11:30 Eyupspor – Karsiyaka 2 – 1
27.11.2016 11:30 Tuzlaspor – Ankaragucu 1 – 2
27.11.2016 11:30 Bugsasspor – Erciyesspor 5 – 2
27.11.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Kirklarelispor 2 – 1
27.11.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Hatayspor 2 – 3
27.11.2016 11:30 Tokatspor – Kastamonuspor 2 – 0
27.11.2016 11:30 Sariyer – Inegölspor 0 – 0

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.12.2016 11:00 Hatayspor – Bugsasspor 0 – 0
04.12.2016 11:00 Gümüshanespor – Sariyer 2 – 2
04.12.2016 11:30 Kirklarelispor – 1461 Trabzon 1 – 3
04.12.2016 11:30 Karsiyaka – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
04.12.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Tokatspor 1 – 1
04.12.2016 11:30 Ankaragucu – Kastamonuspor 1 – 3
04.12.2016 11:30 Aydinspor – Menemen Belediyespor 0 – 2
04.12.2016 11:30 Erciyesspor – Tuzlaspor 2 – 3
04.12.2016 11:30 Inegölspor – Eyupspor 1 – 2

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.12.2016 11:30 Tuzlaspor – Hatayspor 1 – 0
11.12.2016 11:00 1461 Trabzon – Karsiyaka 0 – 1
11.12.2016 11:30 Bugsasspor – Aydinspor 0 – 1
11.12.2016 11:30 Etimesgut Belediyespor – Inegölspor 1 – 1
11.12.2016 11:30 Kastamonuspor – Nigde Belediyespor 1 – 1
11.12.2016 11:30 Sariyer – Tokatspor 0 – 1
11.12.2016 11:30 Ankaragucu – Erciyesspor 3 – 0
11.12.2016 11:30 Menemen Belediyespor – Kirklarelispor 5 – 4
11.12.2016 11:30 Eyupspor – Gümüshanespor 1 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.12.2016 11:30 Inegölspor – 1461 Trabzon 1 – 1
18.12.2016 11:00 Hatayspor – Ankaragucu 1 – 1
18.12.2016 11:00 Gümüshanespor – Etimesgut Belediyespor 2 – 0
18.12.2016 11:30 Aydinspor – Tuzlaspor 1 – 3
18.12.2016 11:30 Erciyesspor – Kastamonuspor 0 – 0
18.12.2016 11:30 Karsiyaka – Menemen Belediyespor 1 – 2
18.12.2016 11:30 Kirklarelispor – Bugsasspor 2 – 2
18.12.2016 11:30 Tokatspor – Eyupspor 4 – 0
18.12.2016 11:30 Nigde Belediyespor – Sariyer 1 – 2

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2017 11:30 Inegölspor – Menemen Belediyespor 1 – 1
14.01.2017 11:30 Karsiyaka – Bugsasspor 0 – 0
15.01.2017 11:00 Hatayspor – Erciyesspor 3 – 0
15.01.2017 11:00 Gümüshanespor – 1461 Trabzon 2 – 1
15.01.2017 11:30 Tokatspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 2
15.01.2017 11:30 Nigde Belediyespor – Eyupspor 3 – 1
15.01.2017 11:30 Sariyer – Kastamonuspor 1 – 1
15.01.2017 11:30 Aydinspor – Ankaragucu 1 – 1

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.01.2017 11:30 Bugsasspor – Inegölspor 1 – 0
21.01.2017 11:30 Erciyesspor – Aydinspor 1 – 5
21.01.2017 11:30 Tuzlaspor – Karsiyaka 2 – 3
21.01.2017 11:30 Menemen Belediyespor – Gümüshanespor 3 – 2
22.01.2017 11:00 1461 Trabzon – Tokatspor 0 – 0
22.01.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Nigde Belediyespor 0 – 0
22.01.2017 11:30 Eyupspor – Sariyer 1 – 0
22.01.2017 11:30 Kastamonuspor – Hatayspor 1 – 0
22.01.2017 11:30 Ankaragucu – Kirklarelispor 1 – 1

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.01.2017 11:00 Gümüshanespor – Bugsasspor 1 – 0
29.01.2017 11:30 Kirklarelispor – Erciyesspor 2 – 0
29.01.2017 11:30 Nigde Belediyespor – 1461 Trabzon 1 – 0
29.01.2017 11:30 Tokatspor – Menemen Belediyespor 4 – 2
29.01.2017 11:30 Aydinspor – Hatayspor 1 – 1
29.01.2017 11:30 Karsiyaka – Ankaragucu 0 – 2
29.01.2017 11:30 Inegölspor – Tuzlaspor 1 – 0
29.01.2017 11:30 Sariyer – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
29.01.2017 11:30 Eyupspor – Kastamonuspor 0 – 1

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.02.2017 11:00 1461 Trabzon – Sariyer 0 – 2
05.02.2017 11:00 Hatayspor – Kirklarelispor 1 – 0
05.02.2017 11:30 Bugsasspor – Tokatspor 0 – 0
05.02.2017 11:30 Menemen Belediyespor – Nigde Belediyespor 1 – 1
05.02.2017 11:30 Erciyesspor – Karsiyaka 0 – 6
05.02.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Eyupspor 4 – 0
05.02.2017 11:30 Ankaragucu – Inegölspor 3 – 0
05.02.2017 11:30 Kastamonuspor – Aydinspor 2 – 1

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.02.2017 11:00 Gümüshanespor – Ankaragucu 2 – 1
12.02.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Kastamonuspor 0 – 2
12.02.2017 11:30 Karsiyaka – Hatayspor 0 – 3
12.02.2017 11:30 Kirklarelispor – Aydinspor 0 – 1
12.02.2017 11:30 Tokatspor – Tuzlaspor 0 – 1
12.02.2017 11:30 Nigde Belediyespor – Bugsasspor 0 – 0
12.02.2017 11:30 Sariyer – Menemen Belediyespor 1 – 1
12.02.2017 11:30 Eyupspor – 1461 Trabzon 3 – 3
12.02.2017 11:30 Inegölspor – Erciyesspor 3 – 0

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.02.2017 11:30 Kirklarelispor – Tuzlaspor 0 – 0

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.02.2017 11:30 Ankaragucu – Tokatspor 1 – 1
19.02.2017 11:00 1461 Trabzon – Etimesgut Belediyespor 0 – 0
19.02.2017 11:00 Hatayspor – Inegölspor 1 – 0
19.02.2017 11:30 Aydinspor – Karsiyaka 1 – 1
19.02.2017 11:30 Bugsasspor – Sariyer 1 – 1
19.02.2017 11:30 Erciyesspor – Gümüshanespor 0 – 7
19.02.2017 11:30 Tuzlaspor – Nigde Belediyespor 0 – 1
19.02.2017 11:30 Menemen Belediyespor – Eyupspor 1 – 2
19.02.2017 11:30 Kastamonuspor – Kirklarelispor 5 – 1

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.02.2017 11:00 Gümüshanespor – Hatayspor 0 – 1
26.02.2017 11:00 1461 Trabzon – Kastamonuspor 1 – 1
26.02.2017 11:30 Nigde Belediyespor – Ankaragucu 0 – 1
26.02.2017 11:30 Inegölspor – Aydinspor 1 – 1
26.02.2017 11:30 Etimesgut Belediyespor – Menemen Belediyespor 0 – 1
26.02.2017 11:30 Tokatspor – Erciyesspor 3 – 1
26.02.2017 11:30 Sariyer – Tuzlaspor 3 – 2
26.02.2017 11:30 Eyupspor – Bugsasspor 1 – 1
26.02.2017 11:30 Karsiyaka – Kirklarelispor 2 – 1

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.03.2017 11:30 Tuzlaspor – Gümüshanespor 1 – 0

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.03.2017 12:30 Erciyesspor – Nigde Belediyespor 0 – 3
05.03.2017 12:00 Hatayspor – Tokatspor 1 – 1
05.03.2017 12:30 Kirklarelispor – Inegölspor 0 – 0
05.03.2017 12:30 Tuzlaspor – Eyupspor 1 – 0
05.03.2017 12:30 Kastamonuspor – Karsiyaka 1 – 0
05.03.2017 12:30 Menemen Belediyespor – 1461 Trabzon 2 – 2
05.03.2017 12:30 Bugsasspor – Etimesgut Belediyespor 0 – 2
05.03.2017 12:30 Ankaragucu – Sariyer 2 – 0
05.03.2017 12:30 Aydinspor – Gümüshanespor 0 – 4

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.03.2017 12:30 1461 Trabzon – Bugsasspor 0 – 0
10.03.2017 12:30 Gümüshanespor – Kirklarelispor 3 – 1
10.03.2017 13:00 Nigde Belediyespor – Hatayspor 0 – 1
10.03.2017 13:00 Inegölspor – Karsiyaka 0 – 0
10.03.2017 13:00 Etimesgut Belediyespor – Tuzlaspor 1 – 0
10.03.2017 13:00 Tokatspor – Aydinspor 2 – 0
10.03.2017 13:00 Sariyer – Erciyesspor 5 – 1
10.03.2017 13:00 Eyupspor – Ankaragucu 0 – 1
10.03.2017 13:00 Menemen Belediyespor – Kastamonuspor 2 – 2

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.03.2017 12:30 Hatayspor – Sariyer 0 – 0
15.03.2017 13:00 Karsiyaka – Gümüshanespor 3 – 0
15.03.2017 13:00 Kastamonuspor – Inegölspor 1 – 0
15.03.2017 13:00 Bugsasspor – Menemen Belediyespor 0 – 2
15.03.2017 13:00 Tuzlaspor – 1461 Trabzon 0 – 0
15.03.2017 13:00 Erciyesspor – Eyupspor 1 – 3
15.03.2017 13:00 Aydinspor – Nigde Belediyespor 0 – 0
15.03.2017 13:00 Kirklarelispor – Tokatspor 0 – 0
15.03.2017 18:00 Ankaragucu – Etimesgut Belediyespor 1 – 0

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.03.2017 12:30 1461 Trabzon – Ankaragucu 0 – 1
19.03.2017 12:30 Gümüshanespor – Inegölspor 2 – 1
19.03.2017 13:00 Eyupspor – Hatayspor 3 – 4
19.03.2017 13:00 Menemen Belediyespor – Tuzlaspor 3 – 0
19.03.2017 13:00 Sariyer – Aydinspor 3 – 0
19.03.2017 13:00 Etimesgut Belediyespor – Erciyesspor 2 – 0
19.03.2017 13:00 Bugsasspor – Kastamonuspor 1 – 1
19.03.2017 13:00 Nigde Belediyespor – Kirklarelispor 2 – 1
19.03.2017 13:00 Tokatspor – Karsiyaka 1 – 0

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.03.2017 14:00 Ankaragucu – Menemen Belediyespor 1 – 1
26.03.2017 14:00 Hatayspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 0
26.03.2017 14:00 Erciyesspor – 1461 Trabzon 2 – 0
26.03.2017 14:00 Tuzlaspor – Bugsasspor 0 – 0
26.03.2017 14:00 Kastamonuspor – Gümüshanespor 3 – 0
26.03.2017 14:00 Inegölspor – Tokatspor 5 – 1
26.03.2017 14:00 Karsiyaka – Nigde Belediyespor 5 – 0
26.03.2017 14:00 Aydinspor – Eyupspor 1 – 1
26.03.2017 14:00 Kirklarelispor – Sariyer 1 – 0

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.04.2017 14:00 1461 Trabzon – Hatayspor 0 – 0
02.04.2017 14:00 Sariyer – Karsiyaka 2 – 0
02.04.2017 14:00 Bugsasspor – Ankaragucu 1 – 1
02.04.2017 14:00 Tuzlaspor – Kastamonuspor 0 – 1
02.04.2017 14:00 Nigde Belediyespor – Inegölspor 0 – 1
02.04.2017 14:00 Tokatspor – Gümüshanespor 0 – 1
02.04.2017 14:00 Etimesgut Belediyespor – Aydinspor 2 – 0
02.04.2017 14:00 Eyupspor – Kirklarelispor 1 – 2
02.04.2017 14:00 Menemen Belediyespor – Erciyesspor 4 – 1

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.04.2017 14:00 Karsiyaka – Eyupspor 2 – 1
09.04.2017 12:00 Erciyesspor – Bugsasspor 1 – 1
09.04.2017 14:00 Kastamonuspor – Tokatspor 0 – 0
09.04.2017 14:00 Inegölspor – Sariyer 2 – 1
09.04.2017 14:00 Aydinspor – 1461 Trabzon 1 – 0
09.04.2017 14:00 Gümüshanespor – Nigde Belediyespor 0 – 0
09.04.2017 14:00 Ankaragucu – Tuzlaspor 2 – 1
09.04.2017 14:00 Kirklarelispor – Etimesgut Belediyespor 4 – 1
09.04.2017 14:00 Hatayspor – Menemen Belediyespor 1 – 0

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2017 14:00 Etimesgut Belediyespor – Karsiyaka 4 – 1
14.04.2017 14:00 1461 Trabzon – Kirklarelispor 0 – 1
14.04.2017 14:00 Bugsasspor – Hatayspor 0 – 0
14.04.2017 14:00 Tokatspor – Nigde Belediyespor 1 – 0
14.04.2017 14:00 Sariyer – Gümüshanespor 2 – 1
14.04.2017 14:00 Kastamonuspor – Ankaragucu 1 – 0
14.04.2017 14:00 Tuzlaspor – Erciyesspor 6 – 0
14.04.2017 14:00 Eyupspor – Inegölspor 3 – 2
14.04.2017 14:00 Menemen Belediyespor – Aydinspor 2 – 2

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.04.2017 14:30 Gümüshanespor – Eyupspor 3 – 0
23.04.2017 14:30 Karsiyaka – 1461 Trabzon 7 – 3
23.04.2017 14:30 Inegölspor – Etimesgut Belediyespor 1 – 2
23.04.2017 14:30 Aydinspor – Bugsasspor 0 – 1
23.04.2017 14:30 Nigde Belediyespor – Kastamonuspor 0 – 2
23.04.2017 14:30 Tokatspor – Sariyer 1 – 0
23.04.2017 14:30 Kirklarelispor – Menemen Belediyespor 1 – 1
23.04.2017 14:30 Hatayspor – Tuzlaspor 0 – 0
23.04.2017 14:30 Erciyesspor – Ankaragucu 1 – 4

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.04.2017 12:30 1461 Trabzon – Inegölspor
29.04.2017 14:30 Kastamonuspor – Erciyesspor
29.04.2017 14:30 Etimesgut Belediyespor – Gümüshanespor
29.04.2017 14:30 Tuzlaspor – Aydinspor
29.04.2017 14:30 Bugsasspor – Kirklarelispor
29.04.2017 14:30 Eyupspor – Tokatspor
29.04.2017 14:30 Ankaragucu – Hatayspor
29.04.2017 14:30 Menemen Belediyespor – Karsiyaka
29.04.2017 14:30 Sariyer – Nigde Belediyespor
Advertisement

Seneste kampe

Hatayspor
Tuzlaspor
0 – 0
23. april 14:30
Færdig
Gümüshanespor
Eyupspor
3 – 0
23. april 14:30
Færdig
Aydinspor
Bugsasspor
0 – 1
23. april 14:30
Færdig
Inegölspor
Etimesgut Belediyespor
1 – 2
23. april 14:30
Færdig
Nigde Belediyespor
Kastamonuspor
0 – 2
23. april 14:30
Færdig
Tokatspor
Sariyer
1 – 0
23. april 14:30
Færdig
Erciyesspor
Ankaragucu
1 – 4
23. april 14:30
Færdig
Karsiyaka
1461 Trabzon
7 – 3
23. april 14:30
Færdig
Kirklarelispor
Menemen Belediyespor
1 – 1
23. april 14:30
Færdig

Kommende kampe

1461 Trabzon
Inegölspor
vs
29. april 12:30
Ikke startet
Kastamonuspor
Erciyesspor
vs
29. april 14:30
Ikke startet
Menemen Belediyespor
Karsiyaka
vs
29. april 14:30
Ikke startet
Ankaragucu
Hatayspor
vs
29. april 14:30
Ikke startet
Eyupspor
Tokatspor
vs
29. april 14:30
Ikke startet
Etimesgut Belediyespor
Gümüshanespor
vs
29. april 14:30
Ikke startet
Bugsasspor
Kirklarelispor
vs
29. april 14:30
Ikke startet
Tuzlaspor
Aydinspor
vs
29. april 14:30
Ikke startet
Sariyer
Nigde Belediyespor
vs
29. april 14:30
Ikke startet

Turneringer i Tyrkiet