Tipico Jack P sportingbet FIFA15
Tirsdag den 30. september
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:00 CSKA Moskva – Bayern München Champions League gruppe E 10,00 5,50 1,30
20:45 Manchester City – Roma Champions League gruppe E 1,60 4,00 5,30
20:45 Paris St. Germain – Barcelona Champions League gruppe F 4,00 3,50 1,95
Onsdag den 1. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:00 Zenit Petersborg – Monaco Champions League gruppe C 1,65 3,70 5,50
20:45 Basel – Liverpool Champions League gruppe B 3,50 3,60 2,00
20:45 Arsenal – Galatasaray Champions League gruppe D 1,50 4,30 6,50


Torsdag den 2. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:00 FC Krasnodar – Everton Europa League Gruppe H 2,40 3,30 2,90
19:00 Wolfsburg – Lille Europa League Gruppe H 1,70 3,80 5,00
19:00 AaB – Rio Ave Europa League Gruppe J 2,35 3,40 2,90
21:05 Torino – FC København Europa League Gruppe B 1,60 4,00 5,50
21:05 Tottenham – Besiktas Europa League Gruppe C 1,55 4,00 6,00
21:05 Celtic – Dinamo Zagreb Europa League Gruppe D 2,10 3,40 3,40


Fredag den 3. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 Hobro – FC Midtjylland Danmark – Superligaen 4,10 3,60 1,85
20:30 Reims – Bordeaux Frankrig – Le Championnat 3,40 3,20 2,20
20:30 Hertha Berlin – VfB Stuttgart Tyskland – Bundesliga 2,30 3,40 3,10
21:00 Getafe – Cordoba Spanien – Primera Division 1,95 3,40 4,00
Lørdag den 4. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
15:30 Bayern München – Hannover 96 Tyskland – Bundesliga 1,15 8,00 17,00
16:00 Valencia – Atletico Madrid Spanien – Primera Division 2,75 3,20 2,60
17:00 Caen – Marseille Frankrig – Le Championnat 3,80 3,10 2,10
17:00 OB – Silkeborg Danmark – Superligaen 2,05 3,40 3,60
18:00 Rayo Vallecano – Barcelona Spanien – Primera Division 10,00 6,00 1,27
18:30 Aston Villa – Manchester City England – Premier League 6,50 4,10 1,50
18:30 Eintracht Frankfurt – FC Köln Tyskland – Bundesliga 2,25 3,30 3,30
20:00 Evian – Metz Frankrig – Le Championnat 2,30 3,20 3,20
20:00 Eibar – Levante Spanien – Primera Division 1,85 3,30 4,80
22:00 Malaga – Granada Spanien – Primera Division 1,85 3,40 4,50


Søndag den 5. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
13:00 FC Vestsjælland – SønderjyskE Danmark – Superligaen 2,25 3,40 3,10
15:00 Randers FC – FC Nordsjælland Danmark – Superligaen 2,55 3,40 2,70
15:30 AGF – Skive Danmark – NordicBet Ligaen 1,35 5,00 7,00
15:30 Wolfsburg – Augsburg Tyskland – Bundesliga 1,70 3,80 5,00
17:00 FC København – Esbjerg fB Danmark – Superligaen 1,85 3,50 4,20
17:30 Gladbach – Mainz 05 Tyskland – Bundesliga 1,90 3,60 4,00
19:00 Brøndby IF – AaB Danmark – Superligaen 2,20 3,40 3,20
21:00 Paris St. Germain – Monaco Frankrig – Le Championnat 1,50 4,00 7,00


Mandag den 6. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 Viborg – Vejle Boldklub Danmark – NordicBet Ligaen
Søndag den 12. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
14:00 Vendsyssel FF – AC Horsens Danmark – NordicBet Ligaen
16:30 Fredericia – AGF Danmark – NordicBet Ligaen
Fredag den 17. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 AaB – Hobro Danmark – Superligaen
Lørdag den 18. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
17:00 FC Nordsjælland – SønderjyskE Danmark – Superligaen


Søndag den 19. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
14:00 FC Midtjylland – Silkeborg Danmark – Superligaen
15:30 AGF – Vendsyssel FF Danmark – NordicBet Ligaen
17:00 Brøndby IF – FC Vestsjælland Danmark – Superligaen
19:00 FC København – Randers FC Danmark – Superligaen
Mandag den 20. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 Esbjerg fB – OB Danmark – Superligaen


Torsdag den 23. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 AGF – AC Horsens Danmark – NordicBet Ligaen
Fredag den 24. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 Silkeborg – FC Vestsjælland Danmark – Superligaen
Lørdag den 25. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
17:00 SønderjyskE – FC Midtjylland Danmark – Superligaen
Søndag den 26. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
14:00 Randers FC – OB Danmark – Superligaen
17:00 Hobro – FC København Danmark – Superligaen
19:00 Esbjerg fB – Brøndby IF Danmark – Superligaen


Mandag den 27. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 FC Nordsjælland – AaB Danmark – Superligaen
Fredag den 31. oktober
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 FC Midtjylland – FC Nordsjælland Danmark – Superligaen
Lørdag den 1. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
17:00 FC Vestsjælland – Esbjerg fB Danmark – Superligaen
Søndag den 2. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
14:00 OB – Hobro Danmark – Superligaen
15:30 Viborg – AGF Danmark – NordicBet Ligaen
17:00 FC København – SønderjyskE Danmark – Superligaen
18:30 Brøndby IF – Randers FC Danmark – Superligaen


Mandag den 3. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 AaB – Silkeborg Danmark – Superligaen
Fredag den 7. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 Silkeborg – FC Midtjylland Danmark – Superligaen
Lørdag den 8. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 Randers FC – Esbjerg fB Danmark – Superligaen
Søndag den 9. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
13:00 SønderjyskE – OB Danmark – Superligaen
15:00 AaB – FC Vestsjælland Danmark – Superligaen
17:00 Hobro – Brøndby IF Danmark – Superligaen
19:15 FC Nordsjælland – FC København Danmark – Superligaen


Fredag den 21. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 FC Vestsjælland – Randers FC Danmark – Superligaen
Lørdag den 22. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
17:00 Esbjerg fB – Hobro Danmark – Superligaen
Søndag den 23. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
14:00 OB – FC Nordsjælland Danmark – Superligaen
17:00 Brøndby IF – SønderjyskE Danmark – Superligaen
19:00 FC Midtjylland – AaB Danmark – Superligaen


Mandag den 24. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 FC København – Silkeborg Danmark – Superligaen
Fredag den 28. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 SønderjyskE – Esbjerg fB Danmark – Superligaen
Lørdag den 29. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
17:00 Silkeborg – OB Danmark – Superligaen
Søndag den 30. november
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
14:00 Hobro – Randers FC Danmark – Superligaen
17:00 FC Nordsjælland – Brøndby IF Danmark – Superligaen
19:00 AaB – FC København Danmark – Superligaen


Mandag den 1. december
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 FC Midtjylland – FC Vestsjælland Danmark – Superligaen
Fredag den 5. december
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
18:30 Randers FC – SønderjyskE Danmark – Superligaen
Lørdag den 6. december
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
17:00 OB – AaB Danmark – Superligaen
Søndag den 7. december
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
14:00 FC Vestsjælland – Hobro Danmark – Superligaen
17:00 Brøndby IF – Silkeborg Danmark – Superligaen
19:00 FC København – FC Midtjylland Danmark – Superligaen


Mandag den 8. december
Kampstart Kanal Kamp Turnering 1 X 2
19:00 Esbjerg fB – FC Nordsjælland Danmark – Superligaen