Luk
Logo for Anagennisi Deryneia

Om Anagennisi Deryneia

Land: Cypern
Træner: Zouvanis Zouvani


Turneringer med deltagelse af Anagennisi Deryneia

Turnering Placering Form
2. Division #6 Anagennisi Deryneia har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering


Se flere relaterede nyheder om Anagennisi Deryneia fra nyhedsarkivet

Nyheder om Anagennisi Deryneia

20/09 09:02
28/07 16:48


Spillertrup for Anagennisi Deryneia

Navn Position
Artem Karapetyan (25 år) Målmand
Jorje Vieira (28 år) Målmand
Christakis Mastrou (32 år) Målmand
Panayiotis Charalampous (44 år) Målmand
Nikolas Fotiou (30 år) Forsvar
Issaga Diallo (33 år) Forsvar
Nikolaos Barboudis (31 år) Forsvar
Giannis Antoniou (30 år) Forsvar
Nikos Eythimiou (27 år) Forsvar
Andreas Christodoulou (24 år) Forsvar
Tomas Maricic (25 år) Forsvar
Nicos Efthymiou (27 år) Forsvar
Giorgos Giannakou (36 år) Forsvar
Demosthenis Demosthenous (39 år) Forsvar
Andreas Adamou (28 år) Forsvar
Kyriacos Krasas (27 år) Forsvar
Andreas Pri (20 år) Midtbane
Alistair Slowe (31 år) Midtbane
Prodromos Therapontos (31 år) Midtbane
Nikolaos Vlasopoulos (32 år) Midtbane
Panagiotis Grigoriou (21 år) Midtbane
Sergey Kundik (25 år) Midtbane
Lysandros Christodoulou (21 år) Midtbane
Sean Ioannou (22 år) Midtbane
Giorgos Koutouna (28 år) Midtbane
Antonis Moulazimis (23 år) Midtbane
Kyriakos Apostolou (37 år) Midtbane
Wesllem (35 år) Angreb
Giorgos Siathas (24 år) Angreb
Luka Ratkovic (23 år) Angreb
Vasilis Hadjigiannakou (29 år) Angreb
Christos Zacharia (28 år) Angreb
Michalis Charalampous (21 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Anagennisi Deryneia
Ypsonas
vs
12. september 15:30
1. runde
Aris Limassol F.C.
Anagennisi Deryneia
vs
19. september 15:30
2. runde
Anagennisi Deryneia
PO Xylotympou 2006
vs
26. september 15:30
3. runde
Othellos Athienou
Anagennisi Deryneia
vs
30. september 15:00
4. runde
Anagennisi Deryneia
Achyronas Liopetriou
vs
3. oktober 14:30
5. runde
ENTHOI Lakatamia FC
Anagennisi Deryneia
vs
14. oktober 14:30
6. runde
Anagennisi Deryneia
Alki Oroklinis
vs
17. oktober 14:30
7. runde
Omonia Aradippou
Anagennisi Deryneia
vs
24. oktober 13:30
8. runde
AEZ Zakakiou
Anagennisi Deryneia
vs
4. november 13:30
10. runde
Anagennisi Deryneia
Digenis Morphou
vs
7. november 13:30
11. runde
ASIL Lysi
Anagennisi Deryneia
vs
21. november 13:30
12. runde
Anagennisi Deryneia
PAEEK
vs
28. november 13:30
13. runde
Ayia Napa
Anagennisi Deryneia
vs
5. december 13:30
14. runde
Anagennisi Deryneia
Akritas Chlorakas
vs
12. december 13:30
15. runde
Onisilos Sotira
Anagennisi Deryneia
vs
19. december 13:30
16. runde
Anagennisi Deryneia
Omonia Psevda
vs
23. december 13:30
17. runde
Ypsonas
Anagennisi Deryneia
vs
2. januar 13:30
18. runde
Anagennisi Deryneia
Aris Limassol F.C.
vs
9. januar 13:30
19. runde
PO Xylotympou 2006
Anagennisi Deryneia
vs
16. januar 13:30
20. runde
Anagennisi Deryneia
Othellos Athienou
vs
23. januar 13:30
21. runde
Achyronas Liopetriou
Anagennisi Deryneia
vs
30. januar 14:00
22. runde
Anagennisi Deryneia
ENTHOI Lakatamia FC
vs
6. februar 14:00
23. runde
Alki Oroklinis
Anagennisi Deryneia
vs
13. februar 14:00
24. runde
Anagennisi Deryneia
Omonia Aradippou
vs
20. februar 14:00
25. runde
Anagennisi Deryneia
AEZ Zakakiou
vs
6. marts 14:30
27. runde
Digenis Morphou
Anagennisi Deryneia
vs
13. marts 14:30
28. runde
Anagennisi Deryneia
ASIL Lysi
vs
17. marts 14:30
29. runde
PAEEK
Anagennisi Deryneia
vs
20. marts 14:30
30. runde
Anagennisi Deryneia
Ayia Napa
vs
3. april 15:00
31. runde
Akritas Chlorakas
Anagennisi Deryneia
vs
10. april 15:00
32. runde
Anagennisi Deryneia
Onisilos Sotira
vs
17. april 15:00
33. runde
Omonia Psevda
Anagennisi Deryneia
vs
24. april 15:00
34. runde