Luk
Logo for Ayia Napa

Om Ayia Napa

Land: Cypern
Stadion: Municipal Stadium
Placering: Ayia Napa, Cypern
Kapacitet: 2.000 tilskuere


Turneringer med deltagelse af Ayia Napa

Turnering Placering Form
2. Division #12
har vundet 2 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Ayia Napa fra nyhedsarkivet

Nyheder om Ayia Napa

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Ayia Napa

Nr. Navn Position
3. Michael Felgate (27 år) Forsvar
7. Costas Markou (33 år) Midtbane
8. Musawengosi Mguni (38 år) Angreb
11. Joseph Olatubosum (30 år) Midtbane
14. Ivan Antolek (28 år) Angreb
22. Nektarios Tziortzis (31 år) Angreb
23. Giorgos Papallis (25 år) Målmand
26. Antonis Mahattou (23 år) Midtbane
33. Nicolas Liotatis (26 år) Forsvar
73. Constantinos Stephani (23 år) Målmand
92. Elvis Elli Kryukov (29 år) Forsvar
Stylianos Stylianou (26 år) Forsvar
Antonis Koudellis (26 år) Forsvar
Symeon Kittou (25 år) Forsvar
Anastasis Anastasiou (24 år) Forsvar
Giannis Antoniou (31 år) Forsvar
Julien Fernandes (36 år) Midtbane
Marco Criaco (32 år) Midtbane
Constantinos Pieri (24 år) Midtbane
Angelos Siathas (25 år) Midtbane
Giorgos Lambropoulos (37 år) Midtbane
Halifa Soule (31 år) Midtbane
Giorgos Georghiou (26 år) Angreb
Daniel Mensah (24 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Omonia 29 Maiou
Ayia Napa
2 – 1
11. september 18:00
1. runde
Ayia Napa
Anagennisi Deryneia
1 – 1
18. september 18:00
2. runde
Enosis Paralimni
Ayia Napa
3 – 0
25. september 18:00
3. runde
Ayia Napa
Onisilos Sotira
0 – 1
2. oktober 15:00
4. runde
ASIL Lysi
Ayia Napa
1 – 3
17. oktober 14:30
5. runde
Ayia Napa
Ermis Aradippou
2 – 2
22. oktober 18:00
6. runde
Nea Salamis
Ayia Napa
4 – 1
30. oktober 14:30
7. runde
Akritas Chlorakas
Ayia Napa
1 – 2
6. november 13:30
8. runde
Ayia Napa
Karmiotissa Pano Polemidion
0 – 1
20. november 13:30
9. runde
Olympias Lympion
Ayia Napa
0 – 1
28. november 13:30
10. runde
Ayia Napa
Othellos Athienou
vs
4. december 13:30
11. runde
PO Xylotympou 2006
Ayia Napa
vs
11. december 13:30
12. runde
Ayia Napa
Omonia Aradippou
vs
18. december 13:30
13. runde
Alki Oroklinis
Ayia Napa
vs
2. januar 13:30
14. runde
Ayia Napa
Achyronas Liopetriou
vs
8. januar 13:30
15. runde
Ayia Napa
Omonia 29 Maiou
vs
15. januar 13:30
16. runde
Anagennisi Deryneia
Ayia Napa
vs
22. januar 13:30
17. runde
Ayia Napa
Enosis Paralimni
vs
29. januar 13:30
18. runde
Onisilos Sotira
Ayia Napa
vs
5. februar 13:30
19. runde
Ayia Napa
ASIL Lysi
vs
12. februar 14:00
20. runde
Ermis Aradippou
Ayia Napa
vs
19. februar 14:00
21. runde
Ayia Napa
Nea Salamis
vs
26. februar 14:30
22. runde
Ayia Napa
Akritas Chlorakas
vs
5. marts 14:30
23. runde
Karmiotissa Pano Polemidion
Ayia Napa
vs
12. marts 14:30
24. runde
Ayia Napa
Olympias Lympion
vs
19. marts 14:30
25. runde
Othellos Athienou
Ayia Napa
vs
2. april 15:00
26. runde
Ayia Napa
PO Xylotympou 2006
vs
9. april 15:30
27. runde
Omonia Aradippou
Ayia Napa
vs
16. april 15:30
28. runde
Ayia Napa
Alki Oroklinis
vs
30. april 16:00
29. runde
Achyronas Liopetriou
Ayia Napa
vs
8. maj 16:00
30. runde