Luk
Logo for Omonia Aradippou

Om Omonia Aradippou

Land: Cypern


Turneringer med deltagelse af Omonia Aradippou

Turnering Placering Form
2. Division #15
har ikke vundet i samtlige hjemmekampe


Se flere relaterede nyheder om Omonia Aradippou fra nyhedsarkivet

Nyheder om Omonia Aradippou

21/08 19:52


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Omonia Aradippou
Othellos Athienou
0 – 1
10. september 18:00
1. runde
PO Xylotympou 2006
Omonia Aradippou
0 – 1
18. september 18:00
2. runde
Omonia Aradippou
Akritas Chlorakas
1 – 3
26. september 18:00
3. runde
Omonia Aradippou
Alki Oroklinis
0 – 1
2. oktober 15:00
4. runde
Achyronas Liopetriou
Omonia Aradippou
1 – 1
17. oktober 14:30
5. runde
Omonia Aradippou
Omonia 29 Maiou
1 – 1
24. oktober 14:30
6. runde
Anagennisi Deryneia
Omonia Aradippou
0 – 1
30. oktober 13:30
7. runde
Omonia Aradippou
Enosis Paralimni
0 – 2
6. november 13:30
8. runde
Onisilos Sotira
Omonia Aradippou
6 – 0
20. november 13:30
9. runde
Omonia Aradippou
ASIL Lysi
0 – 1
27. november 13:30
10. runde
Ermis Aradippou
Omonia Aradippou
1 – 1
4. december 13:30
11. runde
Omonia Aradippou
Nea Salamis
1 – 2
11. december 13:30
12. runde
Ayia Napa
Omonia Aradippou
1 – 2
18. december 13:30
13. runde
Othellos Athienou
Omonia Aradippou
3 – 2
15. januar 13:30
16. runde
Olympias Lympion
Omonia Aradippou
1 – 1
19. januar 13:30
15. runde
Omonia Aradippou
PO Xylotympou 2006
1 – 2
23. januar 13:30
17. runde
Omonia Aradippou
Karmiotissa Pano Polemidion
1 – 1
26. januar 13:30
14. runde
Akritas Chlorakas
Omonia Aradippou
vs
29. januar 13:30
18. runde
Alki Oroklinis
Omonia Aradippou
vs
5. februar 13:30
19. runde
Omonia Aradippou
Achyronas Liopetriou
vs
12. februar 14:00
20. runde
Omonia 29 Maiou
Omonia Aradippou
vs
20. februar 14:00
21. runde
Omonia Aradippou
Anagennisi Deryneia
vs
26. februar 14:30
22. runde
Enosis Paralimni
Omonia Aradippou
vs
5. marts 14:30
23. runde
Omonia Aradippou
Onisilos Sotira
vs
12. marts 14:30
24. runde
ASIL Lysi
Omonia Aradippou
vs
19. marts 14:30
25. runde
Omonia Aradippou
Ermis Aradippou
vs
2. april 15:00
26. runde
Nea Salamis
Omonia Aradippou
vs
9. april 15:30
27. runde
Omonia Aradippou
Ayia Napa
vs
16. april 15:30
28. runde
Karmiotissa Pano Polemidion
Omonia Aradippou
vs
30. april 16:00
29. runde
Omonia Aradippou
Olympias Lympion
vs
7. maj 16:00
30. runde