Luk

Luk
Logo for Onisilos Sotira

Om Onisilos Sotira

Land: Cypern


Turneringer med deltagelse af Onisilos Sotira

Turnering Placering Form
2. Division #12
har ikke vundet 9 udekampe i træk
Pokal Kvartfinale
har tabt 2 kampe i træk
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Onisilos Sotira fra nyhedsarkivet

Nyheder om Onisilos Sotira

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Onisilos Sotira
ASIL Lysi
2 – 1
11. september 18:00
1. runde
Ermis Aradippou
Onisilos Sotira
1 – 1
19. september 18:00
2. runde
Onisilos Sotira
Nea Salamis
1 – 1
25. september 18:00
3. runde
Ayia Napa
Onisilos Sotira
0 – 1
2. oktober 15:00
4. runde
Onisilos Sotira
Karmiotissa Pano Polemidion
1 – 3
15. oktober 18:00
5. runde
Olympias Lympion
Onisilos Sotira
0 – 0
24. oktober 14:30
6. runde
Onisilos Sotira
Othellos Athienou
4 – 0
30. oktober 13:30
7. runde
PO Xylotympou 2006
Onisilos Sotira
3 – 0
6. november 13:30
8. runde
Onisilos Sotira
Omonia Aradippou
6 – 0
20. november 13:30
9. runde
Alki Oroklinis
Onisilos Sotira
3 – 0
27. november 13:30
10. runde
Onisilos Sotira
Achyronas Liopetriou
1 – 0
3. december 18:00
11. runde
Omonia 29 Maiou
Onisilos Sotira
0 – 1
12. december 13:30
12. runde
Onisilos Sotira
Anagennisi Deryneia
0 – 1
18. december 13:30
13. runde
Onisilos Sotira
Akritas Chlorakas
3 – 4
8. januar 13:30
15. runde
Onisilos Sotira
Karmiotissa Pano Polemidion
4 – 3
12. januar 13:30
2. runde
ASIL Lysi
Onisilos Sotira
0 – 0
15. januar 13:30
16. runde
Karmiotissa Pano Polemidion
Onisilos Sotira
0 – 1
19. januar 12:30
2. runde
Onisilos Sotira
Ermis Aradippou
1 – 2
22. januar 13:30
17. runde
Nea Salamis
Onisilos Sotira
3 – 0
28. januar 16:00
18. runde
Enosis Paralimni
Onisilos Sotira
2 – 0
2. februar 13:30
14. runde
Onisilos Sotira
Ayia Napa
2 – 1
5. februar 13:30
19. runde
Karmiotissa Pano Polemidion
Onisilos Sotira
1 – 0
12. februar 14:00
20. runde
Onisilos Sotira
Olympias Lympion
2 – 0
19. februar 14:00
21. runde
Othellos Athienou
Onisilos Sotira
3 – 2
26. februar 14:30
22. runde
Onisilos Sotira
PO Xylotympou 2006
1 – 1
5. marts 14:30
23. runde
Omonia Aradippou
Onisilos Sotira
2 – 1
12. marts 14:30
24. runde
AEK Larnaca
Onisilos Sotira
8 – 0
16. marts 17:00
Kvartfinaler
Onisilos Sotira
Alki Oroklinis
0 – 1
20. marts 14:30
25. runde
Achyronas Liopetriou
Onisilos Sotira
2 – 1
2. april 15:00
26. runde
Onisilos Sotira
AEK Larnaca
1 – 5
13. april 16:00
Kvartfinaler
Onisilos Sotira
Omonia 29 Maiou
2 – 1
17. april 15:30
27. runde
Anagennisi Deryneia
Onisilos Sotira
1 – 1
30. april 16:00
28. runde
Onisilos Sotira
Enosis Paralimni
0 – 4
7. maj 16:00
29. runde
Akritas Chlorakas
Onisilos Sotira
3 – 0
14. maj 16:00
30. runde