LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Logo for Herlufsholm (k)

Om Herlufsholm (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Herlufsholm (k)

Turnering Placering Form
1. Division Slutspil Gruppe 1 (k) #1 Herlufsholm (k) har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering
3F Cup (k) 2. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Herlufsholm (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Herlufsholm (k)

10/01 15:03
17/12 10:00
06/11 13:39
16/10 08:39
02/10 09:08
29/09 13:01
18/09 09:44
15/09 11:56
05/09 11:28
28/08 15:59


Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Damsø (k)
Herlufsholm (k)
1 – 0
12. august 12:00
1. runde
Herlufsholm (k)
KoldingQ II (k)
2 – 0
19. august 15:00
2. runde
B93 (k)
Herlufsholm (k)
2 – 1
26. august 15:30
3. runde
Greve (k)
Herlufsholm (k)
2 – 0
3. september 14:00
5. runde
Herlufsholm (k)
Birkerød Skjold (k)
3 – 1
16. september 15:00
6. runde
Østerbro IF (k)
Herlufsholm (k)
2 – 0
23. september 13:00
7. runde
Herlufsholm (k)
Damsø (k)
1 – 0
30. september 15:00
8. runde
Østerbro IF (k)
Herlufsholm (k)
3 – 0
10. oktober 19:30
2. runde
Herlufsholm (k)
B93 (k)
2 – 3
14. oktober 15:00
10. runde
Sundby BK (k)
Herlufsholm (k)
1 – 2
28. oktober 13:00
11. runde
KoldingQ II (k)
Herlufsholm (k)
4 – 1
1. november 19:00
9. runde
Herlufsholm (k)
Greve (k)
0 – 0
4. november 15:00
12. runde
Herlufsholm (k)
Sundby BK (k)
5 – 3
7. november 19:30
4. runde
Birkerød Skjold (k)
Herlufsholm (k)
1 – 4
11. november 11:00
13. runde
Herlufsholm (k)
Østerbro IF (k)
3 – 1
18. november 13:00
14. runde
Herlufsholm (k)
KoldingQ II (k)
vs
7. april 15:00
1. runde
Birkerød Skjold (k)
Herlufsholm (k)
vs
14. april 11:00
2. runde
Sundby BK (k)
Herlufsholm (k)
vs
21. april 13:00
3. runde
Herlufsholm (k)
Østerbro IF (k)
vs
5. maj 15:00
4. runde
Damsø (k)
Herlufsholm (k)
vs
12. maj 12:00
5. runde
KoldingQ II (k)
Herlufsholm (k)
vs
19. maj 15:30
6. runde
Herlufsholm (k)
Birkerød Skjold (k)
vs
26. maj 15:00
7. runde
Herlufsholm (k)
Sundby BK (k)
vs
2. juni 15:00
8. runde
Østerbro IF (k)
Herlufsholm (k)
vs
9. juni 13:00
9. runde
Herlufsholm (k)
Damsø (k)
vs
16. juni 13:00
10. runde