LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Østerbro IF (k)

Om Østerbro IF (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Østerbro IF (k)

Turnering Placering Form
1. Division Slutspil Gruppe 1 (k) #3
er ubesejret 3 kampe i træk
3F Cup (k) 2. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Østerbro IF (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Østerbro IF (k)

09/04 11:26
17/12 10:00
22/11 10:09
15/11 08:31
23/10 12:19
16/10 11:01
09/10 09:25
02/10 09:08
29/09 13:01
15/09 11:56


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Østerbro IF (k)
Herlufsholm (k)
2 – 2
26. august 13:30
3. runde
Sundby BK (k)
Østerbro IF (k)
1 – 1
2. september 15:00
4. runde
Østerbro IF (k)
Greve (k)
0 – 0
8. september 13:00
5. runde
Østerbro IF (k)
Farum (k)
1 – 5
15. september 13:00
6. runde
Farum (k)
Østerbro IF (k)
5 – 4
19. september 19:00
2. runde
Næsby (k)
Østerbro IF (k)
1 – 0
22. september 12:00
7. runde
Damsø (k)
Østerbro IF (k)
3 – 1
29. september 16:00
8. runde
Østerbro IF (k)
Ballerup-Skovlunde II (k)
4 – 2
6. oktober 13:00
9. runde
Herlufsholm (k)
Østerbro IF (k)
0 – 0
13. oktober 13:00
10. runde
Østerbro IF (k)
Sundby BK (k)
3 – 0
27. oktober 13:00
11. runde
Østerbro IF (k)
Damsø (k)
2 – 2
30. oktober 19:30
1. runde
Greve (k)
Østerbro IF (k)
0 – 0
3. november 13:00
12. runde
Ballerup-Skovlunde II (k)
Østerbro IF (k)
4 – 2
7. november 18:30
2. runde
Farum (k)
Østerbro IF (k)
5 – 3
11. november 15:30
13. runde
Østerbro IF (k)
Næsby (k)
0 – 1
17. november 13:00
14. runde
Sundby BK (k)
Østerbro IF (k)
5 – 1
13. april 13:00
2. runde
Østerbro IF (k)
Damsø (k)
1 – 1
18. april 13:30
3. runde
Herlufsholm (k)
Østerbro IF (k)
1 – 5
27. april 13:00
4. runde
Østerbro IF (k)
Ballerup-Skovlunde II (k)
13 – 0
4. maj 13:00
5. runde
Østerbro IF (k)
Sundby BK (k)
vs
26. maj 13:30
7. runde
Damsø (k)
Østerbro IF (k)
vs
1. juni 12:00
8. runde
Østerbro IF (k)
Herlufsholm (k)
vs
8. juni 13:00
9. runde
Ballerup-Skovlunde II (k)
Østerbro IF (k)
vs
15. juni 15:00
10. runde