LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Sundby BK (k)

Om Sundby BK (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Sundby BK (k)

Turnering Placering Form
1. Division Slutspil Gruppe 1 (k) #1
har vundet seneste kamp
3F Cup (k) Kvartfinale
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Sundby BK (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Sundby BK (k)

09/04 11:26
19/01 11:33
17/12 10:00
14/12 10:07
22/11 10:09
06/11 13:39
16/10 11:01
09/10 09:25
03/10 15:41
02/10 09:08


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Sundby BK (k)
Farum (k)
2 – 2
19. august 15:00
2. runde
Næsby (k)
Sundby BK (k)
1 – 0
21. august 19:00
3. runde
Sundby BK (k)
Østerbro IF (k)
1 – 1
2. september 15:00
4. runde
Greve (k)
Sundby BK (k)
0 – 0
5. september 18:30
1. runde
Damsø (k)
Sundby BK (k)
1 – 2
8. september 16:00
5. runde
Ballerup-Skovlunde II (k)
Sundby BK (k)
0 – 3
13. september 18:30
6. runde
Raklev (k)
Sundby BK (k)
1 – 2
19. september 19:00
2. runde
Sundby BK (k)
Herlufsholm (k)
0 – 0
22. september 13:00
7. runde
Sundby BK (k)
Greve (k)
0 – 0
29. september 13:00
8. runde
Farum (k)
Sundby BK (k)
1 – 0
6. oktober 16:15
9. runde
Sundby BK (k)
Næsby (k)
3 – 0
13. oktober 13:00
10. runde
Allerød FK (k)
Sundby BK (k)
0 – 3
23. oktober 20:00
3. runde
Østerbro IF (k)
Sundby BK (k)
3 – 0
27. oktober 13:00
11. runde
Sundby BK (k)
Damsø (k)
11 – 2
3. november 13:00
12. runde
Sundby BK (k)
Ballerup-Skovlunde II (k)
3 – 0
10. november 13:00
13. runde
Herlufsholm (k)
Sundby BK (k)
5 – 2
17. november 13:00
14. runde
Sundby BK (k)
Fortuna Hjørring (k)
0 – 5
17. februar 13:30
Kvartfinaler
Ballerup-Skovlunde II (k)
Sundby BK (k)
2 – 5
7. april 12:30
1. runde
Sundby BK (k)
Østerbro IF (k)
5 – 1
13. april 13:00
2. runde
Damsø (k)
Sundby BK (k)
2 – 3
27. april 12:00
4. runde
Sundby BK (k)
Herlufsholm (k)
1 – 3
4. maj 13:00
5. runde
Sundby BK (k)
Ballerup-Skovlunde II (k)
8 – 0
11. maj 13:00
6. runde
Østerbro IF (k)
Sundby BK (k)
vs
26. maj 13:30
7. runde
Sundby BK (k)
Damsø (k)
vs
8. juni 13:00
9. runde
Herlufsholm (k)
Sundby BK (k)
vs
15. juni 15:00
10. runde