LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Logo for SønderjyskE (k)

Om SønderjyskE (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af SønderjyskE (k)

Turnering Placering Form
1. Division Slutspil Gruppe 2 (k) #6 SønderjyskE (k) har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering
3F Cup (k) 2. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om SønderjyskE (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om SønderjyskE (k)

17/12 10:00
18/11 11:29
08/11 11:12
07/11 10:27
04/11 11:15
29/10 14:29
18/10 09:34
16/10 13:09
09/10 12:11
08/10 11:49


Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

ASA Aarhus (k)
SønderjyskE (k)
3 – 0
12. august 10:30
1. runde
SønderjyskE (k)
FC THY-Thisted Q (k)
2 – 7
20. august 14:00
2. runde
Vildbjerg (k)
SønderjyskE (k)
7 – 0
26. august 11:00
3. runde
IF Lyseng (k)
SønderjyskE (k)
3 – 1
30. august 18:30
4. runde
SønderjyskE (k)
VSK Aarhus II (k)
2 – 2
2. september 12:30
5. runde
Fortuna Hjørring II (k)
SønderjyskE (k)
4 – 0
17. september 16:00
6. runde
SønderjyskE (k)
Næsby (k)
1 – 9
23. september 12:30
7. runde
SønderjyskE (k)
Varde (k)
0 – 4
27. september 19:00
2. runde
SønderjyskE (k)
ASA Aarhus (k)
0 – 5
30. september 12:30
8. runde
FC THY-Thisted Q (k)
SønderjyskE (k)
6 – 0
8. oktober 13:00
9. runde
SønderjyskE (k)
Vildbjerg (k)
3 – 7
14. oktober 12:30
10. runde
SønderjyskE (k)
IF Lyseng (k)
1 – 2
28. oktober 12:30
11. runde
VSK Aarhus II (k)
SønderjyskE (k)
6 – 2
4. november 15:30
12. runde
SønderjyskE (k)
Fortuna Hjørring II (k)
1 – 10
12. november 16:00
13. runde
Næsby (k)
SønderjyskE (k)
9 – 0
18. november 12:00
14. runde
ASA Aarhus (k)
SønderjyskE (k)
vs
7. april 11:30
1. runde
SønderjyskE (k)
Fortuna Hjørring II (k)
vs
14. april 11:30
2. runde
SønderjyskE (k)
Næsby (k)
vs
21. april 11:30
3. runde
VSK Aarhus II (k)
SønderjyskE (k)
vs
5. maj 14:30
4. runde
SønderjyskE (k)
IF Lyseng (k)
vs
12. maj 11:30
5. runde
SønderjyskE (k)
ASA Aarhus (k)
vs
21. maj 12:00
6. runde
Fortuna Hjørring II (k)
SønderjyskE (k)
vs
27. maj 15:00
7. runde
Næsby (k)
SønderjyskE (k)
vs
3. juni 11:00
8. runde
SønderjyskE (k)
VSK Aarhus II (k)
vs
9. juni 11:30
9. runde
IF Lyseng (k)
SønderjyskE (k)
vs
17. juni 12:00
10. runde