LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Slagelse

Om Slagelse

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Slagelse

Turnering Placering Form
2. Division Gruppe 2 #8
er ubesejret 2 kampe i træk
2. Division Nedrykningsspil #2
har ikke vundet 3 kampe i træk
Sydbank Pokalen 1. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 4 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Slagelse fra nyhedsarkivet

Nyheder om Slagelse

22/05 20:50
19/05 16:51
11/05 16:00
05/05 16:57
27/04 15:25
22/04 17:01
16/04 19:53
13/04 16:08
13/04 08:31
06/04 15:57


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Frem
Slagelse
0 – 1
4. august 14:00
1. runde
Slagelse
FC Helsingør
0 – 2
8. august 18:00
1. runde
Slagelse
Marienlyst
0 – 1
12. august 15:00
2. runde
AB
Slagelse
0 – 1
19. august 15:00
3. runde
Slagelse
Avarta
2 – 0
22. august 18:00
4. runde
Slagelse
Skovshoved
3 – 0
26. august 15:00
5. runde
HIK
Slagelse
3 – 3
1. september 13:00
6. runde
Slagelse
Hillerød
1 – 0
9. september 15:00
7. runde
B93
Slagelse
1 – 1
15. september 15:00
8. runde
Slagelse
Middelfart
1 – 2
23. september 15:00
9. runde
Vanløse
Slagelse
3 – 3
29. september 13:00
10. runde
Slagelse
Brønshøj
2 – 2
7. oktober 15:00
11. runde
Avarta
Slagelse
1 – 0
14. oktober 13:00
12. runde
Slagelse
Frem
0 – 0
21. oktober 15:00
13. runde
Skovshoved
Slagelse
1 – 0
27. oktober 13:00
14. runde
Slagelse
AB
3 – 5
4. november 15:00
15. runde
Hillerød
Slagelse
0 – 1
10. november 14:00
16. runde
Middelfart
Slagelse
2 – 0
9. marts 14:00
17. runde
Slagelse
B93
2 – 1
16. marts 15:00
18. runde
Marienlyst
Slagelse
1 – 0
23. marts 14:00
19. runde
Slagelse
HIK
0 – 2
31. marts 15:00
20. runde
Brønshøj
Slagelse
1 – 2
6. april 14:00
21. runde
Slagelse
Vanløse
1 – 1
13. april 14:00
22. runde
Slagelse
Tarup-Paarup
1 – 0
22. april 15:00
1. runde
Kjellerup
Slagelse
1 – 2
27. april 13:30
2. runde
Slagelse
Marienlyst
4 – 0
5. maj 15:00
3. runde
Frem
Slagelse
2 – 0
11. maj 14:00
4. runde
Slagelse
Avarta
1 – 1
19. maj 15:00
5. runde
Dalum
Slagelse
2 – 2
22. maj 19:00
6. runde
Vejgaard
Slagelse
vs
25. maj 13:00
7. runde
Slagelse
Hillerød
vs
2. juni 15:00
8. runde
Slagelse
Odder
vs
10. juni 15:00
9. runde
Skovshoved
Slagelse
vs
15. juni 14:00
10. runde
Slagelse
FC Sydvest
vs
22. juni 14:00
11. runde