LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Brønshøj

Om Brønshøj

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Brønshøj

Turnering Placering Form
2. Division Oprykningsspil #8
har tabt i samtlige udekampe
2. Division Gruppe 2 #3
har ikke vundet 4 kampe i træk
Sydbank Pokalen 1. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 6 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Brønshøj fra nyhedsarkivet

Nyheder om Brønshøj

22/05 20:49
18/05 16:52
11/05 16:52
04/05 16:51
27/04 14:50
22/04 15:58
16/04 19:53
13/04 15:48
06/04 15:57
01/04 15:30


Spillertrup for Brønshøj

Nr. Navn Position
3. Anders Qvist (31 år) Forsvar
4. Anton Holse (21 år) Forsvar
5. Ricky Gotland (28 år) Forsvar
7. Jamil Fearrington (33 år) Forsvar
8. Oskar Tranberg (24 år) Midtbane
9. Mads Rønne (31 år) Angreb
11. Kevin Bechmann Timm (29 år) Angreb
15. Jonas Magnussen Midtbane
16. Oliver Haslund (22 år) Målmand
17. Oliver Lassen (21 år) Midtbane
18. Ahmed Iljazovski (21 år) Forsvar
19. Andreas Lissau (25 år) Angreb
20. Lars Emil Juel Andersen (30 år) Midtbane
24. Kasper Vilfort (30 år) Målmand
25. Casper Löween Jensen (22 år) Angreb
26. Simon Richter (34 år) Forsvar
89. Oliver Korch (24 år) Målmand
97. Oscar Buch (21 år) Angreb
Mads Funch (24 år) Målmand
Dawda Ngum (28 år) Forsvar
Andreas Baes (25 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

B93
Brønshøj
0 – 4
4. august 15:00
1. runde
Herlev
Brønshøj
5 – 1
7. august 18:00
1. runde
Brønshøj
Avarta
4 – 3
11. august 15:00
2. runde
Hillerød
Brønshøj
0 – 1
18. august 14:00
3. runde
Frem
Brønshøj
2 – 0
22. august 19:00
4. runde
Brønshøj
HIK
2 – 1
25. august 15:00
5. runde
Middelfart
Brønshøj
3 – 1
1. september 14:00
6. runde
Brønshøj
AB
1 – 2
15. september 15:00
8. runde
Vanløse
Brønshøj
1 – 3
22. september 13:00
9. runde
Brønshøj
Skovshoved
6 – 0
29. september 15:00
10. runde
Brønshøj
Marienlyst
4 – 2
3. oktober 19:00
7. runde
Slagelse
Brønshøj
2 – 2
7. oktober 15:00
11. runde
HIK
Brønshøj
1 – 1
20. oktober 13:00
13. runde
Brønshøj
Middelfart
1 – 2
27. oktober 15:00
14. runde
Brønshøj
Hillerød
2 – 2
31. oktober 19:00
12. runde
Marienlyst
Brønshøj
0 – 1
3. november 14:00
15. runde
Brønshøj
B93
3 – 1
10. november 15:00
16. runde
Avarta
Brønshøj
2 – 2
10. marts 10:30
17. runde
Brønshøj
Vanløse
2 – 1
16. marts 15:00
18. runde
Brønshøj
Frem
1 – 1
23. marts 15:00
19. runde
Skovshoved
Brønshøj
2 – 2
30. marts 13:05
20. runde
Brønshøj
Slagelse
1 – 2
6. april 14:00
21. runde
AB
Brønshøj
2 – 0
13. april 14:00
22. runde
Brønshøj
Jammerbugt FC
3 – 1
22. april 14:00
1. runde
Aarhus Fremad
Brønshøj
3 – 0
27. april 13:00
2. runde
Kolding IF
Brønshøj
5 – 0
4. maj 15:00
3. runde
Brønshøj
Ringkøbing
4 – 2
11. maj 15:00
4. runde
Brønshøj
Middelfart
2 – 1
18. maj 15:00
5. runde
HIK
Brønshøj
3 – 0
22. maj 19:00
6. runde
Brønshøj
B93
vs
25. maj 15:00
7. runde
Brabrand
Brønshøj
vs
1. juni 14:00
8. runde
Brønshøj
Vanløse
vs
5. juni 17:00
9. runde
Skive
Brønshøj
vs
10. juni 14:00
10. runde
Brønshøj
AB
vs
15. juni 14:00
11. runde