Luk
Logo for Ballerup-Skovlunde (k)

Om Ballerup-Skovlunde (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Ballerup-Skovlunde (k)

Turnering Placering Form
Gjensidige Kvindeligaen Kvalifikation (k) #3 Ballerup-Skovlunde (k) har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering
3F Cup (k) 3. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Ballerup-Skovlunde (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Ballerup-Skovlunde (k)

03/06 16:33
31/05 09:16
28/05 13:05
22/05 09:11
18/05 08:36
08/05 08:33
07/05 08:42
25/04 09:27
23/04 08:54
22/04 08:00


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Odense Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
3 – 0
3. august 13:00
1. runde
FC THY-Thisted Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
3 – 3
10. august 15:00
2. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Farum (k)
0 – 1
14. august 18:30
3. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
KoldingQ (k)
1 – 1
17. august 13:00
4. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Brøndby IF (k)
1 – 6
24. august 13:00
5. runde
VSK Aarhus (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
4 – 0
7. september 13:00
6. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Fortuna Hjørring (k)
1 – 4
15. september 14:00
7. runde
Farum (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
3 – 0
21. september 13:00
10. runde
Østerbro IF (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
1 – 2
24. september 19:30
2. runde
KoldingQ (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
2 – 0
28. september 13:00
9. runde
Fortuna Hjørring (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
4 – 0
20. oktober 14:30
11. runde
Sundby BK (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
3 – 2
23. oktober 19:00
3. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Odense Q (k)
3 – 2
26. oktober 13:00
12. runde
Brøndby IF (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
7 – 2
3. november 14:00
13. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
VSK Aarhus (k)
1 – 5
10. november 14:00
8. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
FC THY-Thisted Q (k)
0 – 2
16. november 13:00
14. runde
Vildbjerg (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
28. marts 13:30
1. runde
AaB (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
21. maj 14:00
7. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Køge (k)
vs
30. maj 12:30
8. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
AaB (k)
vs
6. juni 14:00
1. runde
B 93 (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
7. juni 14:00
9. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Odense Q (k)
vs
13. juni 15:00
10. runde
Køge (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
14. juni 14:00
2. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
B 93 (k)
vs
17. juni 19:00
3. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Vildbjerg (k)
vs
21. juni 14:00
4. runde
Odense Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
28. juni 14:00
5. runde