LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Farum (k)

Om Farum (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Farum (k)

Turnering Placering Form
3F Ligaen Kvalifikation (k) #3
er ubesejret 2 kampe i træk
3F Cup (k) 3. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Farum (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Farum (k)

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Farum (k)

Nr. Navn Position
1. Kathrine Larsen (26 år) Målmand
2. Louise Bendtsen (27 år) Forsvar
6. Amanda Madsen (24 år) Forsvar
9. Catrine Gryholt Larsen (26 år) Midtbane
10. Camilla Kur (30 år) Angreb
11. Büsra Barut (22 år) Angreb
13. Julie Nowak (23 år) Forsvar
14. Amalie Vangsgaard (22 år) Angreb
16. Tiffany Weimer (35 år) Midtbane
19. Natasha Shirazi (23 år) Angreb
23. Rebecca Ravn-Haren Midtbane
24. Maria Thomsen (21 år) Midtbane
40. Anna Louise Kaas (22 år) Målmand
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Farum (k)
Herlufsholm (k)
2 – 0
11. august 15:30
1. runde
Sundby BK (k)
Farum (k)
2 – 2
19. august 15:00
2. runde
Farum (k)
Damsø (k)
3 – 1
25. august 15:30
3. runde
Næsby (k)
Farum (k)
2 – 1
8. september 12:00
5. runde
Farum (k)
Ballerup-Skovlunde II (k)
2 – 0
10. september 19:45
4. runde
Østerbro IF (k)
Farum (k)
1 – 5
15. september 13:00
6. runde
Farum (k)
Østerbro IF (k)
5 – 4
19. september 19:00
2. runde
Farum (k)
Greve (k)
0 – 0
23. september 15:30
7. runde
Herlufsholm (k)
Farum (k)
4 – 1
29. september 13:00
8. runde
Farum (k)
Sundby BK (k)
1 – 0
6. oktober 16:15
9. runde
Damsø (k)
Farum (k)
3 – 6
13. oktober 12:00
10. runde
Farum (k)
Odense Q (k)
0 – 5
24. oktober 19:30
3. runde
Ballerup-Skovlunde II (k)
Farum (k)
0 – 2
27. oktober 12:00
11. runde
Farum (k)
Næsby (k)
2 – 2
3. november 15:30
12. runde
Farum (k)
Østerbro IF (k)
5 – 3
11. november 15:30
13. runde
Greve (k)
Farum (k)
0 – 0
17. november 13:00
14. runde
AaB (k)
Farum (k)
1 – 5
18. april 15:00
3. runde
Farum (k)
B93 (k)
1 – 4
27. april 13:00
4. runde
Næsby (k)
Farum (k)
1 – 0
5. maj 13:00
5. runde
Farum (k)
Odense Q (k)
3 – 3
12. maj 13:00
6. runde
Farum (k)
Vildbjerg (k)
6 – 0
19. maj 14:30
2. runde
Vildbjerg (k)
Farum (k)
vs
25. maj 15:00
7. runde
Odense Q (k)
Farum (k)
vs
29. maj 19:00
1. runde
Farum (k)
AaB (k)
vs
2. juni 15:00
8. runde
B93 (k)
Farum (k)
vs
9. juni 13:00
9. runde
Farum (k)
Næsby (k)
vs
15. juni 15:00
10. runde