Luk
Logo for Odense Q (k)

Om Odense Q (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Odense Q (k)

Turnering Placering Form
Gjensidige Kvindeligaen Kvalifikation (k) #5 Odense Q (k) har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering
3F Cup (k) Kvartfinale
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Odense Q (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Odense Q (k)

28/05 10:04
22/05 09:24
17/05 09:15
07/05 08:42
03/05 12:04
24/04 09:21
23/04 07:04
21/04 08:00
20/04 09:06
15/04 20:10


Spillertrup for Odense Q (k)

Nr. Navn Position
1. Tina Holm Målmand
2. Julia Hansen Midtbane
3. Sascha Nielsen (19 år) Midtbane
4. Cecilie Struck (21 år) Midtbane
5. Laura Petersen (19 år) Midtbane
6. Sofie Lund Søderholm Forsvar
7. Tenna Kappel (27 år) Midtbane
9. Malaika Din Hashmi (19 år) Midtbane
10. Kamilla Ørskov (23 år) Angreb
11. Sarah Sundahl (18 år) Midtbane
12. Nicoline Baeksted (19 år) Midtbane
14. Julie Jensen (18 år) Angreb
16. Isabell Dubourg Ohle (19 år) Forsvar
17. Sandra Jakobsen (20 år) Angreb
18. Lykke Kildegaard (23 år) Midtbane
19. Emilie Jenrich Lajmiri (17 år) Midtbane
20. Cecilie Nielsen (17 år) Forsvar
23. Sarah Jacobsen (28 år) Målmand
Laura Hansen Forsvar
Sascha Munk Larsen (18 år) Forsvar
Fie Steenberg (19 år) Midtbane
Dorian Tax (21 år) Midtbane
Anna Frida Groedem (19 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Odense Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
3 – 0
3. august 13:00
1. runde
KoldingQ (k)
Odense Q (k)
4 – 2
10. august 13:00
2. runde
Odense Q (k)
Brøndby IF (k)
1 – 2
14. august 18:30
3. runde
FC THY-Thisted Q (k)
Odense Q (k)
5 – 0
17. august 15:00
4. runde
Odense Q (k)
Farum (k)
1 – 3
24. august 13:00
5. runde
Fortuna Hjørring (k)
Odense Q (k)
2 – 3
7. september 15:00
6. runde
Odense Q (k)
VSK Aarhus (k)
1 – 1
14. september 13:00
7. runde
MG&BK (k)
Odense Q (k)
0 – 6
18. september 19:00
2. runde
Odense Q (k)
Fortuna Hjørring (k)
5 – 8
21. september 13:00
10. runde
Brøndby IF (k)
Odense Q (k)
7 – 2
29. september 14:00
9. runde
Odense Q (k)
KoldingQ (k)
3 – 0
12. oktober 13:00
8. runde
Odense Q (k)
FC THY-Thisted Q (k)
1 – 7
19. oktober 13:00
11. runde
Køge (k)
Odense Q (k)
0 – 1
23. oktober 19:00
3. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Odense Q (k)
3 – 2
26. oktober 13:00
12. runde
VSK Aarhus (k)
Odense Q (k)
4 – 0
2. november 15:00
13. runde
Farum (k)
Odense Q (k)
3 – 0
16. november 13:00
14. runde
Odense Q (k)
FC THY-Thisted Q (k)
2 – 5
23. november 13:00
Kvartfinaler
Køge (k)
Odense Q (k)
vs
29. marts 15:00
1. runde
Odense Q (k)
Vildbjerg (k)
vs
4. april 13:00
2. runde
B 93 (k)
Odense Q (k)
vs
19. april 14:15
3. runde
AaB (k)
Odense Q (k)
vs
26. april 13:00
4. runde
Odense Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
2. maj 13:00
5. runde
Odense Q (k)
Køge (k)
vs
16. maj 13:00
6. runde
Vildbjerg (k)
Odense Q (k)
vs
23. maj 13:30
7. runde
Odense Q (k)
B 93 (k)
vs
30. maj 13:00
8. runde
Odense Q (k)
AaB (k)
vs
6. juni 13:00
9. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Odense Q (k)
vs
13. juni 15:00
10. runde