LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Ballerup-Skovlunde (k)

Om Ballerup-Skovlunde (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Ballerup-Skovlunde (k)

Turnering Placering Form
3F Ligaen Slutspil (k) #5
har tabt 3 kampe i træk
3F Cup (k) 2. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Ballerup-Skovlunde (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Ballerup-Skovlunde (k)

03/06 16:33
31/05 09:16
28/05 13:05
22/05 09:11
18/05 08:36
08/05 08:33
07/05 08:42
25/04 09:27
23/04 08:54
22/04 08:00


Spillertrup for Ballerup-Skovlunde (k)

Nr. Navn Position
1. Naja Bahrenscheer (22 år) Målmand
2. Isabell Nederby (24 år) Forsvar
3. Michelle Madsen (28 år) Midtbane
4. Laura Pedersen (22 år) Forsvar
5. Olivia Drost (19 år) Forsvar
6. Pernille Larsen (20 år) Midtbane
9. Chirine Lamti (24 år) Midtbane
10. Sarah Jankovska (19 år) Midtbane
11. Amalie Thestrup (24 år) Angreb
12. Mille Poulsen (23 år) Midtbane
14. Silke Sofie Holme Bonnén (19 år) Forsvar
17. Fatima Ali Abou El-Foul (26 år) Midtbane
18. Marie Grib (19 år) Forsvar
21. Christa Jensen (29 år) Målmand
22. Amanda Brunholt (24 år) Målmand
25. Cecilia Pedersen (23 år) Angreb
26. Simone Rydahl (28 år) Midtbane
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Ballerup-Skovlunde (k)
Fortuna Hjørring (k)
1 – 1
11. august 14:00
1. runde
Odense Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
0 – 1
15. august 18:30
2. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
B93 (k)
2 – 1
18. august 13:00
3. runde
FC THY-Thisted Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
1 – 1
8. september 15:30
4. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
KoldingQ (k)
1 – 0
15. september 12:30
5. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
B93 (k)
0 – 2
19. september 16:45
2. runde
Brøndby IF (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
5 – 0
22. september 13:00
6. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
VSK Aarhus (k)
1 – 3
29. september 12:30
7. runde
B93 (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
1 – 2
12. oktober 18:30
8. runde
KoldingQ (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
2 – 2
20. oktober 13:00
9. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Brøndby IF (k)
0 – 2
27. oktober 12:30
10. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Odense Q (k)
1 – 0
3. november 12:30
11. runde
Fortuna Hjørring (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
5 – 1
17. november 13:30
12. runde
VSK Aarhus (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
2 – 3
24. november 13:00
13. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
FC THY-Thisted Q (k)
4 – 2
1. december 15:05
14. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
VSK Aarhus (k)
1 – 1
16. marts 12:30
1. runde
Fortuna Hjørring (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
6 – 0
24. marts 15:30
2. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
FC THY-Thisted Q (k)
3 – 2
30. marts 14:00
3. runde
Brøndby IF (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
4 – 0
13. april 13:00
4. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
KoldingQ (k)
0 – 5
18. april 12:30
5. runde
VSK Aarhus (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
3 – 2
22. april 13:00
6. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Fortuna Hjørring (k)
vs
27. april 13:30
7. runde
FC THY-Thisted Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
4. maj 15:00
8. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Brøndby IF (k)
vs
8. maj 18:00
9. runde
KoldingQ (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
11. maj 15:00
10. runde