LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Silkeborg KFUM

Om Silkeborg KFUM

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Silkeborg KFUM

Turnering Placering Form
Danmarksserien Pulje 3 #6
har vundet seneste kamp
Sydbank Pokalen 2. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Silkeborg KFUM fra nyhedsarkivet

Nyheder om Silkeborg KFUM

04/09 19:31
04/09 09:59
11/07 08:41
23/06 09:06
07/11 17:50
10/08 16:41
09/08 20:49
26/06 12:56
31/05 15:40
11/07 20:43


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Silkeborg KFUM
Hedensted
0 – 2
4. august 15:30
1. runde
Herning KFUM
Silkeborg KFUM
0 – 5
7. august 18:00
1. runde
Otterup
Silkeborg KFUM
1 – 0
11. august 13:00
2. runde
Silkeborg KFUM
Kolding B
1 – 3
17. august 18:30
3. runde
B 1913
Silkeborg KFUM
1 – 1
25. august 14:00
4. runde
Varde
Silkeborg KFUM
3 – 1
1. september 15:00
5. runde
Silkeborg KFUM
Kolding IF
0 – 3
4. september 17:15
2. runde
Silkeborg KFUM
Viborg II
3 – 0
8. september 15:30
6. runde
Næsby
Silkeborg KFUM
4 – 0
14. september 17:30
7. runde
Silkeborg KFUM
B 1909
4 – 4
22. september 15:30
8. runde
Oure FA
Silkeborg KFUM
3 – 2
29. september 15:00
9. runde
Hedensted
Silkeborg KFUM
1 – 1
6. oktober 13:30
10. runde
Silkeborg KFUM
Otterup
3 – 1
13. oktober 15:30
11. runde
Kolding B
Silkeborg KFUM
0 – 1
20. oktober 15:30
12. runde
Silkeborg KFUM
B 1913
2 – 2
27. oktober 14:00
13. runde
Silkeborg KFUM
Varde
1 – 2
3. november 14:00
14. runde
Viborg II
Silkeborg KFUM
2 – 3
23. marts 14:00
15. runde
Silkeborg KFUM
Næsby
1 – 1
29. marts 19:40
16. runde
B 1909
Silkeborg KFUM
2 – 5
6. april 15:00
17. runde
Silkeborg KFUM
Oure FA
1 – 2
13. april 13:30
18. runde
Silkeborg KFUM
Hedensted
3 – 1
18. april 13:30
19. runde
Otterup
Silkeborg KFUM
vs
27. april 13:00
20. runde
Silkeborg KFUM
Kolding B
vs
3. maj 19:00
21. runde
B 1913
Silkeborg KFUM
vs
11. maj 13:00
22. runde
Varde
Silkeborg KFUM
vs
18. maj 15:00
23. runde
Silkeborg KFUM
Viborg II
vs
24. maj 19:00
24. runde
Næsby
Silkeborg KFUM
vs
1. juni 14:00
25. runde
Silkeborg KFUM
B 1909
vs
10. juni 13:30
26. runde
Oure FA
Silkeborg KFUM
vs
15. juni 15:30
27. runde