Luk
Logo for East Thurrock United

Om East Thurrock United

Land: England
Stadion: Rookery Hill
Placering: Corringham, England
Kapacitet: 4.000 tilskuere


Turneringer med deltagelse af East Thurrock United

Turnering Placering Form
Isthmian Premier Division #11
har ikke vundet 9 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om East Thurrock United fra nyhedsarkivet

Nyheder om East Thurrock United

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for East Thurrock United

Nr. Navn Position
3. Tom Stephen (27 år) Forsvar
5. Ben Wood (41 år) Midtbane
6. Paul Goodacre (35 år) Forsvar
7. David Bryant Angreb
8. Ross Parmenter Midtbane
11. Mitchell Gilbey Midtbane
12. Ryan Sammons (31 år) Forsvar
14. Nick Symons (32 år) Midtbane
16. Ton Anderson Midtbane
17. Jospeh Paxman Midtbane
18. Luke Burton Forsvar
Lukas Lidakevicius (26 år) Målmand
Jack Giddens (28 år) Målmand
Teddy Nesbitt (26 år) Forsvar
Paul Konchesky (38 år) Forsvar
Ibrahima Diallo (27 år) Forsvar
Steve Sheehan Forsvar
Sammy Knott Forsvar
Ryan Scott (25 år) Forsvar
Ashley Miller (30 år) Forsvar
Danny Cossington Forsvar
Kye Ruel (31 år) Forsvar
Michael Freiter (24 år) Midtbane
Frankie Merrifield (26 år) Midtbane
Daryl Robson (31 år) Midtbane
Harry Lee (25 år) Midtbane
Max Cornhill (32 år) Midtbane
George Craddock Midtbane
Kris Newby Midtbane
Amos Nasha (24 år) Midtbane
Ben Marlow (24 år) Midtbane
James White (31 år) Midtbane
Reece Harris (28 år) Midtbane
Matt Price Angreb
Lee Burns (37 år) Angreb
Danny Harris (33 år) Angreb
James Walker (32 år) Angreb
Shaun Batt (33 år) Angreb
Jack Simmons (25 år) Angreb
Vicente Disasi (25 år) Angreb
Harry Honesty Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

East Thurrock United
Cheshunt
4 – 1
10. august 16:00
1. runde
Carshalton Athletic
East Thurrock United
1 – 2
12. august 20:45
2. runde
East Thurrock United
Potters Bar Town
1 – 3
17. august 16:00
3. runde
Merstham
East Thurrock United
2 – 1
24. august 16:00
4. runde
East Thurrock United
Bowers & Pitsea
3 – 1
26. august 16:00
5. runde
Haringey Borough
East Thurrock United
2 – 0
31. august 16:00
6. runde
East Thurrock United
Peterborough Sports
1 – 1
7. september 16:00
1. runde
Peterborough Sports
East Thurrock United
3 – 2
10. september 20:45
1. runde
East Thurrock United
Bognor Regis Town
3 – 0
14. september 16:00
7. runde
East Thurrock United
Brightlingsea Regent
2 – 1
21. september 16:00
8. runde
Cray Wanderers
East Thurrock United
1 – 1
28. september 16:00
9. runde
East Thurrock United
Margate
1 – 2
1. oktober 20:45
10. runde
Worthing
East Thurrock United
2 – 3
5. oktober 16:00
11. runde
East Thurrock United
Lewes
1 – 0
12. oktober 16:00
12. runde
Folkestone Invicta
East Thurrock United
4 – 1
22. oktober 20:45
14. runde
East Thurrock United
Wingate & Finchley
3 – 1
2. november 16:00
15. runde
East Thurrock United
Leatherhead
3 – 0
16. november 16:00
17. runde
Bishop's Stortford
East Thurrock United
1 – 0
3. december 20:45
16. runde
East Thurrock United
Haringey Borough
4 – 2
7. december 16:00
20. runde
Horsham
East Thurrock United
1 – 0
14. december 16:00
21. runde
Bowers & Pitsea
East Thurrock United
1 – 2
1. januar 16:00
23. runde
East Thurrock United
Worthing
0 – 0
4. januar 16:00
24. runde
Margate
East Thurrock United
0 – 1
11. januar 16:00
25. runde
East Thurrock United
Kingstonian
3 – 3
18. januar 16:00
26. runde
Lewes
East Thurrock United
0 – 3
25. januar 16:00
27. runde
Kingstonian
East Thurrock United
0 – 0
29. januar 20:45
13. runde
East Thurrock United
Folkestone Invicta
1 – 3
1. februar 16:00
28. runde
Wingate & Finchley
East Thurrock United
2 – 1
8. februar 16:00
29. runde
East Thurrock United
Carshalton Athletic
2 – 0
18. februar 20:45
31. runde
East Thurrock United
Cray Wanderers
0 – 1
22. februar 16:00
32. runde
Corinthian Casuals
East Thurrock United
2 – 1
3. marts 20:45
19. runde
Leatherhead
East Thurrock United
3 – 0
7. marts 16:00
34. runde
East Thurrock United
Bishop's Stortford
0 – 0
14. marts 16:00
35. runde
East Thurrock United
Enfield Town
0 – 0
17. marts 20:45
18. runde
Potters Bar Town
East Thurrock United
0 – 0
21. marts 16:00
36. runde
Cheshunt
East Thurrock United
0 – 0
24. marts 20:45
30. runde
East Thurrock United
Horsham
0 – 0
28. marts 16:00
37. runde
East Thurrock United
Hornchurch
0 – 0
31. marts 20:45
22. runde
Bognor Regis Town
East Thurrock United
0 – 0
4. april 16:00
38. runde
Brightlingsea Regent
East Thurrock United
0 – 0
7. april 20:45
33. runde
East Thurrock United
Merstham
0 – 0
11. april 16:00
39. runde
Hornchurch
East Thurrock United
0 – 0
13. april 16:00
40. runde
Enfield Town
East Thurrock United
0 – 0
18. april 16:00
41. runde
East Thurrock United
Corinthian Casuals
0 – 0
25. april 16:00
42. runde