Luk
Logo for Barnet

Om Barnet

Land: England
Stadion: The Hive Stadium
Bygget: 2013
Placering: London, England
Kapacitet: 6.418 tilskuere
Træner: Darren Currie


Turneringer med deltagelse af Barnet

Turnering Placering Form
National League #9
har ikke vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Barnet fra nyhedsarkivet

Nyheder om Barnet

05/02 22:40
28/01 22:42
28/01 20:30
19/01 00:35
29/12 09:37
29/07 09:35
21/05 14:34
12/10 08:32
29/03 21:29
23/07 19:49


Spillertrup for Barnet

Nr. Navn Position
1. Scott Loach (31 år) Målmand
2. Cheye Alexander (24 år) Forsvar
3. Elliot Johnson (25 år) Forsvar
4. Callum Reynolds (29 år) Forsvar
5. Ricardo Santos (24 år) Forsvar
6. James Dunne (29 år) Midtbane
7. Jack Taylor (21 år) Midtbane
8. Charlee Adams (24 år) Midtbane
10. Shaquile Coulthirst (24 år) Angreb
11. Daniel Sparkes (28 år) Midtbane
13. Rihards Matrevics (20 år) Målmand
14. Simeon Akinola (27 år) Angreb
16. Harry Taylor (22 år) Forsvar
17. Andre Boucaud (34 år) Midtbane
20. Mauro Vilhete (26 år) Midtbane
21. Medy Elito (29 år) Midtbane
22. Josh Walker (21 år) Angreb
23. David Tutonda (23 år) Forsvar
24. Aymen Azaze (17 år) Målmand
25. Roy Syla (19 år) Midtbane
26. Dan Sweeney (25 år) Angreb
27. Ephron Mason-Clark (19 år) Angreb
29. Jack Barham (23 år) Angreb
33. Antonis Vasiliou (18 år) Midtbane
34. Martyn Box (17 år) Forsvar
35. Loic Hernandez (19 år) Forsvar
37. Benjamin Aghadiuno (19 år) Angreb
38. Mohamed Bettamer (26 år) Angreb
Renell McKenzie-Lyle (19 år) Målmand
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Barnet
Braintree Town
4 – 2
20. oktober 16:00
4. runde
Barnet
Bristol Rovers
1 – 1
11. november 13:50
1. runde
Bristol Rovers
Barnet
1 – 2
21. november 20:50
1. runde
Barnet
Stockport County
1 – 0
2. december 15:00
2. runde
Sheffield United
Barnet
0 – 1
6. januar 15:00
3. runde
Barnet
Brentford
3 – 3
28. januar 20:45
4. runde
Brentford
Barnet
3 – 1
5. februar 20:45
4. runde
Barnet
Yeovil
1 – 0
3. august 16:00
1. runde
Sutton United
Barnet
1 – 1
6. august 20:45
2. runde
Notts Co.
Barnet
1 – 2
10. august 18:20
3. runde
Barnet
Dover
0 – 1
13. august 20:45
4. runde
Barnet
Chesterfield
2 – 2
17. august 16:00
5. runde
Wrexham
Barnet
vs
24. august 16:00
6. runde
Barnet
Torquay
vs
26. august 16:00
7. runde
Eastleigh
Barnet
vs
31. august 16:00
8. runde
Barnet
Aldershot
vs
3. september 20:45
9. runde
AFC Fylde
Barnet
vs
7. september 16:00
10. runde
Barnet
Maidenhead United
vs
14. september 16:00
11. runde
Halifax
Barnet
vs
21. september 16:00
12. runde
Ebbsfleet United
Barnet
vs
24. september 20:45
13. runde
Barnet
Solihull Moors
vs
28. september 16:00
14. runde
Dagenham & Redbridge
Barnet
vs
5. oktober 16:00
15. runde
Barnet
Bromley
vs
8. oktober 20:45
16. runde
Barnet
Woking
vs
12. oktober 16:00
17. runde
Hartlepool
Barnet
vs
26. oktober 16:00
18. runde
Harrogate
Barnet
vs
29. oktober 20:45
19. runde
Barnet
Chorley
vs
2. november 16:00
20. runde
Barnet
Stockport County
vs
16. november 16:00
21. runde
Barrow
Barnet
vs
23. november 16:00
22. runde
Barnet
Ebbsfleet United
vs
26. november 20:45
23. runde
Solihull Moors
Barnet
vs
30. november 16:00
24. runde
Barnet
AFC Fylde
vs
7. december 16:00
25. runde
Maidenhead United
Barnet
vs
21. december 16:00
26. runde
Barnet
Boreham Wood
vs
26. december 16:00
27. runde
Aldershot
Barnet
vs
28. december 16:00
28. runde
Boreham Wood
Barnet
vs
1. januar 16:00
29. runde
Barnet
Halifax
vs
4. januar 16:00
30. runde
Barnet
Dagenham & Redbridge
vs
18. januar 16:00
31. runde
Bromley
Barnet
vs
25. januar 16:00
32. runde
Barnet
Hartlepool
vs
1. februar 16:00
33. runde
Woking
Barnet
vs
8. februar 16:00
34. runde
Barnet
Harrogate
vs
15. februar 16:00
35. runde
Chorley
Barnet
vs
22. februar 16:00
36. runde
Barnet
Barrow
vs
29. februar 16:00
37. runde
Stockport County
Barnet
vs
7. marts 16:00
38. runde
Yeovil
Barnet
vs
14. marts 16:00
39. runde
Barnet
Sutton United
vs
21. marts 16:00
40. runde
Dover
Barnet
vs
28. marts 16:00
41. runde
Barnet
Notts Co.
vs
4. april 16:00
42. runde
Torquay
Barnet
vs
10. april 16:00
43. runde
Barnet
Wrexham
vs
13. april 16:00
44. runde
Chesterfield
Barnet
vs
18. april 16:00
45. runde
Barnet
Eastleigh
vs
25. april 18:20
46. runde