Luk
Logo for Barnet

Om Barnet

Land: England
Stadion: The Hive Stadium
Bygget: 2013
Placering: London, England
Kapacitet: 6.418 tilskuere
Træner: Dean Brennan


Turneringer med deltagelse af Barnet

Turnering Placering Form
National League #15
har ikke vundet 4 kampe i træk
FA Trophy 3. Runde
har tabt seneste kamp
FA Cup Kvalifikation 4. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 5 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Barnet fra nyhedsarkivet

Nyheder om Barnet

17/03 21:00
05/02 22:40
28/01 22:42
28/01 20:30
19/01 00:35
29/12 09:37
29/07 09:35
21/05 14:34
12/10 08:32
29/03 21:29


Spillertrup for Barnet

Navn Position
Aston Oxborough (23 år) Målmand
Jake Askew (19 år) Målmand
James Callan Målmand
Aymen Azaze (20 år) Målmand
Joe Widdowson (32 år) Forsvar
Jamie Turley (31 år) Forsvar
Mitch Brundle (27 år) Forsvar
Reiss Greenidge (25 år) Forsvar
David Sesay (23 år) Forsvar
Sam Woods (23 år) Forsvar
Jordan Thomas (21 år) Forsvar
Harry Taylor (24 år) Forsvar
Ben Richards-Everton (30 år) Forsvar
Josh Payne (31 år) Midtbane
Serhat Tasdemir (21 år) Midtbane
Kian Flanagan (22 år) Midtbane
Ryan De Havilland (20 år) Midtbane
Wesley Fonguck (24 år) Midtbane
Sam Beard Midtbane
Antonis Vasiliou (20 år) Midtbane
Daniel Powell (30 år) Angreb
Adam Marriott (30 år) Angreb
Robert Hall (28 år) Angreb
Josh Doherty (25 år) Angreb
Mason Bloomfield (25 år) Angreb
Ephron Mason-Clark (22 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Barnet
Notts Co.
0 – 5
21. august 16:00
1. runde
Solihull Moors
Barnet
1 – 1
28. august 16:00
2. runde
Barnet
Dagenham & Redbridge
0 – 2
30. august 16:00
3. runde
Grimsby
Barnet
4 – 3
4. september 16:00
4. runde
Barnet
Eastleigh
1 – 1
11. september 16:00
5. runde
Chesterfield
Barnet
4 – 2
14. september 20:45
6. runde
Bromley
Barnet
2 – 0
18. september 16:00
7. runde
Barnet
Weymouth
3 – 1
25. september 16:00
8. runde
Barnet
Halifax
0 – 0
2. oktober 16:00
9. runde
King's Lynn Town
Barnet
1 – 1
5. oktober 20:45
10. runde
Dover
Barnet
1 – 2
9. oktober 16:00
11. runde
Barnet
Boreham Wood
0 – 1
16. oktober 16:00
4. runde
Barnet
Wrexham
0 – 3
23. oktober 16:00
12. runde
Stockport County
Barnet
1 – 2
26. oktober 20:45
13. runde
Barnet
Aldershot
2 – 1
30. oktober 18:20
14. runde
Wealdstone
Barnet
1 – 0
13. november 16:00
15. runde
Barnet
Torquay
2 – 1
20. november 16:00
16. runde
Woking
Barnet
1 – 2
27. november 16:00
18. runde
Barnet
Maidenhead United
3 – 0
4. december 16:00
19. runde
Yeovil
Barnet
1 – 0
11. december 16:00
20. runde
Barnet
Boreham Wood
2 – 3
18. december 16:00
3. runde
Boreham Wood
Barnet
0 – 0
2. januar 16:00
23. runde
Barnet
Altrincham
1 – 1
8. januar 16:00
24. runde
Barnet
Chesterfield
1 – 4
15. januar 16:00
26. runde
Notts Co.
Barnet
vs
21. januar 20:45
25. runde
Barnet
Stockport County
vs
29. januar 16:00
27. runde
Southend
Barnet
vs
1. februar 20:45
22. runde
Aldershot
Barnet
vs
5. februar 16:00
28. runde
Barnet
Wealdstone
vs
12. februar 16:00
29. runde
Torquay
Barnet
vs
19. februar 16:00
30. runde
Barnet
King's Lynn Town
vs
22. februar 20:45
31. runde
Halifax
Barnet
vs
26. februar 16:00
32. runde
Barnet
Dover
vs
5. marts 16:00
33. runde
Wrexham
Barnet
vs
12. marts 16:00
34. runde
Barnet
Boreham Wood
vs
15. marts 20:45
21. runde
Barnet
Woking
vs
19. marts 16:00
35. runde
Maidenhead United
Barnet
vs
26. marts 16:00
37. runde
Barnet
Yeovil
vs
2. april 16:00
38. runde
Barnet
Solihull Moors
vs
9. april 16:00
39. runde
Dagenham & Redbridge
Barnet
vs
15. april 16:00
40. runde
Barnet
Southend
vs
18. april 16:00
41. runde
Eastleigh
Barnet
vs
23. april 16:00
42. runde
Barnet
Grimsby
vs
30. april 16:00
43. runde
Altrincham
Barnet
vs
2. maj 16:00
44. runde
Weymouth
Barnet
vs
7. maj 16:00
45. runde
Barnet
Bromley
vs
15. maj 16:00
46. runde