Luk
Logo for Kidderminster

Om Kidderminster

Land: England
Stadion: Aggborough
Placering: Kidderminster, England (Se på Google Maps)
Kapacitet: 6.444 tilskuere


Turneringer med deltagelse af Kidderminster

Turnering Placering Form
National League Nord #10
har vundet 2 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Kidderminster fra nyhedsarkivet

Nyheder om Kidderminster

14/01 22:42
01/12 08:00


Spillertrup for Kidderminster

Navn Position
Thomas Palmer (20 år) Målmand
Cameron Gregory (19 år) Målmand
Ewan Mountjoy Målmand
James O'Connor (34 år) Forsvar
Cliff Moyo (26 år) Forsvar
Ryan Johnson (22 år) Forsvar
Harry Higginson (19 år) Forsvar
Darragh Lowth Forsvar
Rhys Williams (18 år) Forsvar
Russell Penn (33 år) Midtbane
Correy Davidson (26 år) Midtbane
Ed Williams (24 år) Midtbane
Kacy Butterfield (21 år) Midtbane
Declan Weeks (23 år) Midtbane
Knory Scott (20 år) Midtbane
Alexander Prosser (20 år) Midtbane
Reiss Taylor-Randle Midtbane
Ashley Chambers (29 år) Angreb
Richard Peniket (26 år) Angreb
Sam Austin (22 år) Angreb
Jaiden White Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Kidderminster
Atherstone Town
5 – 0
22. september 16:00
2. runde
Stourbridge
Kidderminster
3 – 2
6. oktober 16:00
3. runde
Kidderminster
Leamington
2 – 2
3. august 16:00
1. runde
Telford
Kidderminster
2 – 0
6. august 20:45
2. runde
Bradford PA
Kidderminster
0 – 3
10. august 16:00
3. runde
Kidderminster
Gloucester City
2 – 3
13. august 20:45
4. runde
Curzon
Kidderminster
0 – 1
17. august 16:00
5. runde
Kidderminster
Chester
vs
24. august 16:00
6. runde
Kettering Town FC
Kidderminster
vs
26. august 16:00
7. runde
Kidderminster
Alfreton
vs
31. august 16:00
8. runde
Kidderminster
Brackley Town
vs
3. september 20:45
9. runde
Blyth Spartans
Kidderminster
vs
7. september 16:00
10. runde
Kidderminster
Altrincham
vs
14. september 16:00
11. runde
Spennymoor Town FC
Kidderminster
vs
28. september 16:00
12. runde
Kidderminster
Farsley Celtic AFC
vs
12. oktober 16:00
13. runde
Darlington
Kidderminster
vs
19. oktober 16:00
14. runde
Kidderminster
King's Lynn Town
vs
26. oktober 16:00
15. runde
York
Kidderminster
vs
2. november 16:00
16. runde
Kidderminster
Gateshead
vs
9. november 16:00
17. runde
Guiseley
Kidderminster
vs
16. november 16:00
18. runde
Kidderminster
Southport
vs
30. november 16:00
19. runde
Kidderminster
Boston United
vs
7. december 16:00
20. runde
Altrincham
Kidderminster
vs
21. december 16:00
21. runde
Kidderminster
Hereford
vs
26. december 16:00
22. runde
Brackley Town
Kidderminster
vs
28. december 16:00
23. runde
Hereford
Kidderminster
vs
1. januar 16:00
24. runde
Kidderminster
Blyth Spartans
vs
4. januar 16:00
25. runde
Farsley Celtic AFC
Kidderminster
vs
11. januar 16:00
26. runde
Kidderminster
Spennymoor Town FC
vs
18. januar 16:00
27. runde
Boston United
Kidderminster
vs
25. januar 16:00
28. runde
King's Lynn Town
Kidderminster
vs
1. februar 16:00
29. runde
Kidderminster
Darlington
vs
8. februar 16:00
30. runde
Gateshead
Kidderminster
vs
15. februar 16:00
31. runde
Kidderminster
York
vs
22. februar 16:00
32. runde
Kidderminster
Guiseley
vs
29. februar 16:00
33. runde
Southport
Kidderminster
vs
7. marts 16:00
34. runde
Leamington
Kidderminster
vs
14. marts 16:00
35. runde
Kidderminster
Telford
vs
21. marts 16:00
36. runde
Gloucester City
Kidderminster
vs
28. marts 16:00
37. runde
Kidderminster
Bradford PA
vs
4. april 16:00
38. runde
Kidderminster
Kettering Town FC
vs
10. april 16:00
39. runde
Chester
Kidderminster
vs
13. april 16:00
40. runde
Kidderminster
Curzon
vs
18. april 16:00
41. runde
Alfreton
Kidderminster
vs
25. april 16:00
42. runde