Luk
Logo for Bath City

Om Bath City

Land: England
Stadion: Twerton Park
Placering: Bath, England (Se på Google Maps)
Kapacitet: 8.840 tilskuere
Træner: Jeremy Gill


Turneringer med deltagelse af Bath City

Turnering Placering Form
National League Syd Oprykningsspil Kvartfinale
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Bath City fra nyhedsarkivet

Nyheder om Bath City

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Bath City

Nr. Navn Position
1. Ryan Clarke (38 år) Målmand
2. Joe Raynes (25 år) Midtbane
3. Connor Riley-Lowe (24 år) Midtbane
4. Tom Smith (22 år) Midtbane
5. Jack Batten (24 år) Forsvar
6. Frankie Artus (31 år) Midtbane
7. Adam Mann (28 år) Angreb
8. Andy Watkins (35 år) Angreb
10. Ryan Brunt (27 år) Angreb
11. Ross Stearn (29 år) Angreb
12. Danny Ball (28 år) Forsvar
13. Harvey Wiles-Richards (18 år) Målmand
14. Matthew Bower (21 år) Forsvar
15. Samuel Pearson Midtbane
16. Jordan Simpson (21 år) Midtbane
17. Matthew Richards (35 år) Forsvar
19. Harvey Smith (21 år) Forsvar
Kieran Hodges (21 år) Målmand
Sekani Simpson (36 år) Forsvar
Lloyd James (32 år) Forsvar
Darren Jones (36 år) Forsvar
Daniel Bowry (22 år) Forsvar
Sean Rigg (31 år) Midtbane
Zac Evans (29 år) Midtbane
Lee Marshall (23 år) Midtbane
Tom Richards (21 år) Midtbane
James Ollis Midtbane
Leo Eglin Midtbane
Zac Smith (19 år) Midtbane
Louis Britton (19 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Bath City
Braintree Town
2 – 0
3. august 16:00
1. runde
Weymouth
Bath City
1 – 1
6. august 20:45
2. runde
Welling
Bath City
0 – 3
10. august 16:00
3. runde
Bath City
Hungerford Town
2 – 1
13. august 20:45
4. runde
Bath City
Tonbridge Angels
0 – 0
17. august 16:00
5. runde
Slough Town
Bath City
3 – 2
24. august 16:00
6. runde
Bath City
Oxford City
1 – 2
26. august 16:00
7. runde
Chelmsford
Bath City
1 – 0
31. august 16:00
8. runde
Bath City
Hampton & Richmond
3 – 0
3. september 20:45
9. runde
Billericay
Bath City
1 – 1
7. september 16:00
10. runde
Bath City
Eastbourne Borough
2 – 2
14. september 16:00
11. runde
Swindon Supermarine
Bath City
0 – 4
21. september 16:00
2. runde
Hemel Hempstead
Bath City
2 – 1
28. september 16:00
12. runde
Billericay
Bath City
4 – 2
5. oktober 16:00
3. runde
Bath City
Maidstone
1 – 1
12. oktober 16:00
13. runde
St Albans
Bath City
0 – 1
19. oktober 16:00
14. runde
Bath City
Dorking Wanderers
1 – 0
26. oktober 16:00
15. runde
Dulwich Hamlet
Bath City
1 – 3
2. november 16:00
16. runde
Bath City
Concord Rangers
3 – 1
9. november 16:00
17. runde
Havant & Waterlooville
Bath City
2 – 1
16. november 16:00
18. runde
Bath City
Dartford
3 – 0
30. november 16:00
19. runde
Bath City
Wealdstone
0 – 0
7. december 16:00
20. runde
Eastbourne Borough
Bath City
1 – 2
21. december 16:00
21. runde
Bath City
Chippenham Town
3 – 2
26. december 16:00
22. runde
Hampton & Richmond
Bath City
0 – 0
28. december 16:00
23. runde
Chippenham Town
Bath City
1 – 3
1. januar 16:00
24. runde
Bath City
Billericay
2 – 1
4. januar 16:00
25. runde
Bath City
Hemel Hempstead
2 – 0
18. januar 16:00
27. runde
Wealdstone
Bath City
7 – 0
25. januar 16:00
28. runde
Dorking Wanderers
Bath City
0 – 0
1. februar 16:00
29. runde
Bath City
St Albans
0 – 3
8. februar 16:00
30. runde
Concord Rangers
Bath City
0 – 1
15. februar 16:00
31. runde
Maidstone
Bath City
0 – 2
18. februar 20:45
26. runde
Bath City
Dulwich Hamlet
3 – 2
22. februar 16:00
32. runde
Braintree Town
Bath City
2 – 0
29. februar 16:00
33. runde
Bath City
Weymouth
0 – 0
7. marts 16:00
34. runde
Hungerford Town
Bath City
0 – 1
14. marts 16:00
35. runde
Bath City
Welling
0 – 0
21. marts 16:00
36. runde
Dartford
Bath City
0 – 0
28. marts 16:00
37. runde
Bath City
Havant & Waterlooville
0 – 0
4. april 16:00
38. runde
Bath City
Slough Town
0 – 0
10. april 16:00
39. runde
Oxford City
Bath City
0 – 0
13. april 16:00
40. runde
Bath City
Chelmsford
0 – 0
18. april 16:00
41. runde
Tonbridge Angels
Bath City
0 – 0
25. april 16:00
42. runde
Bath City
Dorking Wanderers
1 – 2
19. juli 17:00
Kvartfinaler