Luk
Logo for Paernu Jalgpalliklubi

Om Paernu Jalgpalliklubi

Land: Estland


Turneringer med deltagelse af Paernu Jalgpalliklubi

Turnering Placering Form
Esiliiga #8
har ikke vundet 11 hjemmekampe i træk
Esiliiga Nedrykning Gruppe #2
er ubesejret 2 kampe i træk
Esiliiga Kvalifikation Finale
har ikke vundet i samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Paernu Jalgpalliklubi fra nyhedsarkivet

Nyheder om Paernu Jalgpalliklubi

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Paernu Jalgpalliklubi
FC Elva
2 – 1
7. marts 12:00
1. runde
Nomme United
Paernu Jalgpalliklubi
5 – 0
6. maj 18:30
2. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Tammeka U21
2 – 0
9. maj 12:00
3. runde
Maardu Linnameeskond
Paernu Jalgpalliklubi
5 – 0
13. maj 18:00
4. runde
Tartu JK Welco
Paernu Jalgpalliklubi
1 – 3
22. maj 12:00
5. runde
Paernu Jalgpalliklubi
FCI Levadia U21
2 – 2
27. maj 18:30
6. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Flora Tallinn U21
1 – 2
30. maj 12:00
7. runde
Paide Linnameeskond U21
Paernu Jalgpalliklubi
4 – 0
20. juni 12:00
8. runde
Talinna Kalev
Paernu Jalgpalliklubi
3 – 2
27. juni 12:00
9. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Nomme United
0 – 1
30. juni 18:00
10. runde
FCI Levadia U21
Paernu Jalgpalliklubi
1 – 2
14. juli 18:00
11. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Maardu Linnameeskond
1 – 2
28. juli 18:00
13. runde
Tammeka U21
Paernu Jalgpalliklubi
1 – 3
2. august 18:00
14. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Tartu JK Welco
2 – 1
5. august 18:00
15. runde
Flora Tallinn U21
Paernu Jalgpalliklubi
2 – 0
13. august 18:00
16. runde
FC Elva
Paernu Jalgpalliklubi
3 – 0
20. august 15:00
17. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Paide Linnameeskond U21
2 – 4
25. august 17:00
18. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Talinna Kalev
0 – 3
30. august 17:00
19. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Talinna Kalev
2 – 2
5. september 12:00
12. runde
Maardu Linnameeskond
Paernu Jalgpalliklubi
1 – 1
9. september 17:00
20. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Paide Linnameeskond U21
0 – 0
9. september 18:00
28. runde
Tartu JK Welco
Paernu Jalgpalliklubi
2 – 1
15. september 18:30
21. runde
Talinna Kalev
Paernu Jalgpalliklubi
0 – 0
16. september 16:30
29. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Flora Tallinn U21
0 – 1
18. september 12:00
22. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Maardu Linnameeskond
0 – 0
19. september 18:00
30. runde
Tammeka U21
Paernu Jalgpalliklubi
0 – 0
25. september 12:00
31. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Nomme United
0 – 2
26. september 12:00
23. runde
Paernu Jalgpalliklubi
FC Elva
0 – 0
1. oktober 18:00
32. runde
Paide Linnameeskond U21
Paernu Jalgpalliklubi
2 – 4
3. oktober 12:00
24. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Tammeka U21
1 – 3
10. oktober 12:00
26. runde
Flora Tallinn U21
Paernu Jalgpalliklubi
0 – 0
16. oktober 12:00
33. runde
FCI Levadia U21
Paernu Jalgpalliklubi
3 – 2
17. oktober 12:00
25. runde
Nomme United
Paernu Jalgpalliklubi
0 – 0
23. oktober 12:00
34. runde
Paernu Jalgpalliklubi
FCI Levadia U21
0 – 0
31. oktober 12:00
35. runde
FC Elva
Paernu Jalgpalliklubi
0 – 0
31. oktober 12:00
27. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Tartu JK Welco
0 – 0
7. november 12:00
36. runde
Paernu Jalgpalliklubi
Tartu JK Welco
0 – 3
7. november 13:00
28. runde
Tammeka U21
Paernu Jalgpalliklubi
1 – 1
17. november 18:00
29. runde
Paernu Jalgpalliklubi
FCI Levadia U21
4 – 0
20. november 12:00
30. runde
FC Lootus Kohtla-Järve
Paernu Jalgpalliklubi
4 – 1
27. november 15:00
Finale
Paernu Jalgpalliklubi
FC Lootus Kohtla-Järve
0 – 0
4. december 12:00
Finale