LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Logo for Lokomotiv Tbilisi

Om Lokomotiv Tbilisi

Land: Georgien


Turneringer med deltagelse af Lokomotiv Tbilisi

Turnering Placering Form
Erovnuli Liga #5
har ikke vundet 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Lokomotiv Tbilisi fra nyhedsarkivet

Nyheder om Lokomotiv Tbilisi

11/01 19:04
13/09 21:50
14/02 17:01


Spillertrup for Lokomotiv Tbilisi

Navn Position
Davit Legashvili (24 år) Målmand
Giorgi Rekhviashvili (29 år) Forsvar
Konsantine Ghaghanidze (23 år) Forsvar
Mamuka Kobakhidze (25 år) Forsvar
Gulverd Tomashvili (29 år) Forsvar
Giorgi Getiashvili (27 år) Forsvar
Davit Ubilava (23 år) Forsvar
Leri Khokhonishvili Forsvar
Giorgi Gabadze (22 år) Forsvar
Teimuraz Pharulava Forsvar
Nika Chanturia (22 år) Forsvar
Revaz Chiteishvili (23 år) Forsvar
Giorgi Khidesheli (29 år) Forsvar
Levan Saralidze Midtbane
Nodar Kavtaradze (24 år) Midtbane
Vato Arveladze (19 år) Midtbane
Giorgi Golurdava Midtbane
Demur Chikhladze (21 år) Midtbane
Irakli Komakhidze (20 år) Midtbane
Erekle Kachakhidze Midtbane
Giorgi Budagashvili Midtbane
Alex Benashvili (28 år) Midtbane
Giorgi Diasamidze (25 år) Midtbane
Giorgi Gorozia (22 år) Midtbane
Luka Kikabidze (22 år) Midtbane
Vazha Kikava (21 år) Midtbane
Bakari Abkhazava Midtbane
Rati Ardazashvili (19 år) Midtbane
Zviadi Chketiani Midtbane
Giorgi Kiknadze (20 år) Midtbane
Irakli Sikharulidze (27 år) Angreb
Mikheil Zhgenti Angreb
Gaga Kirkitadze Angreb
Giorgi Alverdashvili Angreb
Petre Bakhtadze Angreb
Giorgi Barbakadze Angreb
Zviad Kantaria (27 år) Angreb
Mamia Gavashelishvili (22 år) Angreb
Iosebi Gilauri Angreb
Mikheil Soselia (36 år)
Irakli Kikalishvili
Irakli Jgenti
Lasha Chkaidze
Nika Gursashvili
Tengiz Sichinava (45 år)
Vladimir Kobakhidze (34 år)
Georgi Modebadze (34 år)
Vitali Daraselia (39 år)
Levan Chagelishvili
Akaki Kukhilava (34 år)
Aleksandr Lagadze
Irakli Malichava (33 år)
David Gvaramadze (42 år)
Ramaz Svanadze (36 år)
Ioseb Devidze (37 år)
Georgi Kvakhadze (36 år)
Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi
2 – 1
5. marts 12:00
1. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Tbilisi
1 – 0
11. marts 11:00
2. runde
Saburtalo
Lokomotiv Tbilisi
2 – 1
18. marts 16:05
3. runde
Lokomotiv Tbilisi
Torpedo Kutaisi
1 – 1
1. april 12:45
4. runde
Kolkheti-1913 Poti
Lokomotiv Tbilisi
0 – 5
4. april 14:00
5. runde
FC Shukura Kobuleti
Lokomotiv Tbilisi
0 – 5
8. april 12:00
6. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori
3 – 3
12. april 14:00
7. runde
Samtredia
Lokomotiv Tbilisi
0 – 0
22. april 13:00
8. runde
Lokomotiv Tbilisi
Chikhura
5 – 0
29. april 14:00
9. runde
Dinamo Batumi
Lokomotiv Tbilisi
1 – 2
5. maj 17:00
10. runde
Dinamo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi
3 – 0
10. maj 17:00
11. runde
Lokomotiv Tbilisi
Saburtalo
1 – 2
14. maj 11:30
12. runde
Torpedo Kutaisi
Lokomotiv Tbilisi
2 – 0
20. maj 19:00
13. runde
Lokomotiv Tbilisi
Kolkheti-1913 Poti
1 – 2
23. maj 16:00
14. runde
Lokomotiv Tbilisi
FC Shukura Kobuleti
0 – 3
28. maj 11:00
15. runde
Dila Gori
Lokomotiv Tbilisi
0 – 2
2. juni 17:30
16. runde
Lokomotiv Tbilisi
Samtredia
0 – 1
16. juni 15:30
17. runde
Chikhura
Lokomotiv Tbilisi
0 – 3
20. juni 15:30
18. runde
Dinamo Batumi
Lokomotiv Tbilisi
1 – 0
23. juli 17:00
19. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Tbilisi
3 – 1
29. juli 16:00
20. runde
Saburtalo
Lokomotiv Tbilisi
6 – 0
6. august 18:30
21. runde
Lokomotiv Tbilisi
Torpedo Kutaisi
2 – 0
14. august 16:30
22. runde
Kolkheti-1913 Poti
Lokomotiv Tbilisi
1 – 2
20. august 15:30
23. runde
FC Shukura Kobuleti
Lokomotiv Tbilisi
1 – 3
25. august 18:00
24. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori
4 – 2
9. september 15:00
25. runde
Samtredia
Lokomotiv Tbilisi
2 – 1
16. september 14:00
26. runde
Lokomotiv Tbilisi
Chikhura
3 – 0
23. september 14:30
27. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi
3 – 0
30. september 14:00
28. runde
Dinamo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi
3 – 1
15. oktober 18:00
29. runde
Lokomotiv Tbilisi
Saburtalo
1 – 1
19. oktober 11:30
30. runde
Torpedo Kutaisi
Lokomotiv Tbilisi
4 – 2
23. oktober 16:00
31. runde
Lokomotiv Tbilisi
Kolkheti-1913 Poti
1 – 0
29. oktober 10:00
32. runde
Lokomotiv Tbilisi
FC Shukura Kobuleti
2 – 2
4. november 12:00
33. runde
Dila Gori
Lokomotiv Tbilisi
2 – 1
18. november 15:00
34. runde
Lokomotiv Tbilisi
Samtredia
2 – 5
22. november 11:00
35. runde
Chikhura
Lokomotiv Tbilisi
vs
26. november 11:00
36. runde