LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Logo for Samtredia

Om Samtredia

Land: Georgien


Turneringer med deltagelse af Samtredia

Turnering Placering Form
Erovnuli Liga #3
har vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Samtredia fra nyhedsarkivet

Nyheder om Samtredia

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Samtredia

Nr. Navn Position
1. Otar Sturua (20 år) Målmand
2. Davit Mtivlishvili (23 år) Forsvar
3. Lasha Kasradze (28 år) Forsvar
4. Nika Sandokhadze (23 år) Forsvar
6. Giuli Mandzhgaladze (25 år) Midtbane
7. Davit Razhamashvili (29 år) Midtbane
8. Teimuraz Markozashvili (23 år) Angreb
9. Zaur Khabeishvili (19 år) Angreb
10. Nikoloz Sabanadze (26 år) Angreb
11. Giorgi Beriashvili (31 år) Angreb
12. Omar Migineishvili (33 år) Målmand
14. Davit Jikia (22 år) Angreb
16. Davit Manjgaladze (19 år) Forsvar
17. Akaki Ninua (18 år) Midtbane
18. Jemal Gogiashvili (29 år) Forsvar
19. Irakli Dolidze (19 år) Midtbane
20. Giorgi Akhaladze (20 år) Forsvar
21. Gigla Burkadze (19 år) Midtbane
22. Giorgi Mchedlishvili (25 år) Forsvar
24. Bacar Balde (25 år) Forsvar
26. Giorgi Datunaishvili (32 år) Midtbane
29. Valeri Olkhovi (19 år) Forsvar
30. Ilya Sturua (21 år) Målmand
77. Guram Samushia (23 år) Midtbane
80. Iinters Gui (25 år) Midtbane
Henri Junior Ndong (25 år) Forsvar
Michael Olaitan (24 år) Angreb
Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Samtredia
FC Shukura Kobuleti
1 – 1
4. marts 11:05
1. runde
Samtredia
Chikhura
0 – 1
11. marts 12:00
2. runde
Dinamo Batumi
Samtredia
0 – 1
19. marts 13:00
3. runde
Samtredia
Dinamo Tbilisi
0 – 2
2. april 13:00
4. runde
Saburtalo
Samtredia
1 – 2
5. april 18:00
5. runde
Samtredia
Torpedo Kutaisi
0 – 2
9. april 12:00
6. runde
Kolkheti-1913 Poti
Samtredia
1 – 2
13. april 12:00
7. runde
Samtredia
Lokomotiv Tbilisi
0 – 0
22. april 13:00
8. runde
Dila Gori
Samtredia
1 – 2
30. april 13:30
9. runde
FC Shukura Kobuleti
Samtredia
0 – 2
4. maj 15:00
10. runde
Chikhura
Samtredia
1 – 2
10. maj 19:00
11. runde
Samtredia
Dinamo Batumi
2 – 0
14. maj 13:30
12. runde
Dinamo Tbilisi
Samtredia
3 – 2
21. maj 15:35
13. runde
Samtredia
Saburtalo
3 – 2
24. maj 16:00
14. runde
Torpedo Kutaisi
Samtredia
2 – 1
28. maj 17:30
15. runde
Samtredia
Kolkheti-1913 Poti
1 – 1
2. juni 15:30
16. runde
Lokomotiv Tbilisi
Samtredia
0 – 1
16. juni 15:30
17. runde
Samtredia
Dila Gori
3 – 2
20. juni 16:30
18. runde
Qarabag FK
Samtredia
5 – 0
11. juli 19:00
2. runde
Samtredia
Qarabag FK
0 – 1
18. juli 19:00
2. runde
Samtredia
FC Shukura Kobuleti
4 – 1
22. juli 16:05
19. runde
Samtredia
Chikhura
3 – 0
28. juli 16:00
20. runde
Dinamo Batumi
Samtredia
0 – 1
5. august 17:00
21. runde
Samtredia
Dinamo Tbilisi
1 – 1
12. august 16:00
22. runde
Saburtalo
Samtredia
1 – 1
19. august 17:00
23. runde
Samtredia
Torpedo Kutaisi
1 – 1
26. august 15:30
24. runde
Kolkheti-1913 Poti
Samtredia
1 – 3
8. september 15:05
25. runde
Samtredia
Lokomotiv Tbilisi
2 – 1
16. september 14:00
26. runde
Dila Gori
Samtredia
2 – 1
23. september 18:00
27. runde
FC Shukura Kobuleti
Samtredia
2 – 2
29. september 16:05
28. runde
Chikhura
Samtredia
1 – 2
13. oktober 16:00
29. runde
Samtredia
Dinamo Batumi
3 – 0
18. oktober 13:00
30. runde
Dinamo Tbilisi
Samtredia
0 – 1
23. oktober 18:00
31. runde
Samtredia
Saburtalo
0 – 2
28. oktober 13:00
32. runde
Torpedo Kutaisi
Samtredia
2 – 0
5. november 16:00
33. runde
Samtredia
Kolkheti-1913 Poti
5 – 0
18. november 11:00
34. runde
Lokomotiv Tbilisi
Samtredia
2 – 5
22. november 11:00
35. runde
Samtredia
Dila Gori
vs
26. november 11:00
36. runde