Luk
Logo for Baranovichi

Om Baranovichi

Land: Hviderusland


Turneringer med deltagelse af Baranovichi

Turnering Placering Form
1. Division #10
er ubesejret 3 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Baranovichi fra nyhedsarkivet

Nyheder om Baranovichi

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Naftan Novopolotsk
Baranovichi
2 – 0
17. april 13:00
1. runde
Dnyapro Mogilev
Baranovichi
1 – 0
24. april 17:00
2. runde
FC Slonim-2017
Baranovichi
2 – 0
1. maj 12:00
3. runde
Krumkachy Minsk
Baranovichi
4 – 3
5. maj 17:30
4. runde
Arsenal Dzerzhinsk
Baranovichi
5 – 0
9. maj 12:30
5. runde
Shakhtar-2 (Petrikov)
Baranovichi
2 – 1
15. maj 17:30
6. runde
Lokomotiv Gomel
Baranovichi
1 – 1
21. maj 15:30
7. runde
FK Orsha
Baranovichi
2 – 1
6. juni 15:00
8. runde
Lida
Baranovichi
1 – 2
13. juni 16:00
9. runde
Volna
Baranovichi
2 – 0
18. juni 19:00
10. runde
Belshina Bobruisk
Baranovichi
2 – 0
28. juni 17:00
11. runde
Baranovichi
Naftan Novopolotsk
1 – 6
4. juli 15:30
12. runde
Baranovichi
Dnyapro Mogilev
1 – 0
11. juli 16:00
13. runde
Baranovichi
FC Slonim-2017
1 – 0
18. juli 15:45
14. runde
Baranovichi
Krumkachy Minsk
3 – 1
24. juli 17:30
15. runde
Baranovichi
Arsenal Dzerzhinsk
1 – 2
31. juli 13:30
16. runde
Baranovichi
Shakhtar-2 (Petrikov)
0 – 2
8. august 17:30
17. runde
Baranovichi
Lokomotiv Gomel
1 – 1
15. august 15:00
18. runde
Baranovichi
FK Orsha
0 – 3
22. august 17:00
19. runde
Baranovichi
Lida
0 – 4
28. august 15:30
20. runde
Baranovichi
Volna
3 – 3
4. september 12:30
21. runde
Baranovichi
Belshina Bobruisk
1 – 1
12. september 16:00
22. runde
Naftan Novopolotsk
Baranovichi
5 – 1
19. september 16:00
23. runde
Baranovichi
Dnyapro Mogilev
2 – 2
26. september 16:00
24. runde
FC Slonim-2017
Baranovichi
0 – 2
2. oktober 15:00
25. runde
Baranovichi
Krumkachy Minsk
2 – 3
10. oktober 14:00
26. runde
Arsenal Dzerzhinsk
Baranovichi
2 – 0
16. oktober 16:00
27. runde
Baranovichi
Shakhtar-2 (Petrikov)
3 – 3
23. oktober 14:00
28. runde
Lokomotiv Gomel
Baranovichi
3 – 1
30. oktober 14:00
29. runde
Baranovichi
FK Orsha
1 – 1
6. november 13:00
30. runde
Lida
Baranovichi
2 – 3
14. november 11:00
31. runde
Volna
Baranovichi
2 – 0
21. november 11:00
32. runde
Baranovichi
Belshina Bobruisk
3 – 2
27. november 11:00
33. runde