Luk
Logo for FC Slonim-2017

Om FC Slonim-2017

Land: Hviderusland


Turneringer med deltagelse af FC Slonim-2017

Turnering Placering Form
1. Division #12
har ikke vundet 12 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om FC Slonim-2017 fra nyhedsarkivet

Nyheder om FC Slonim-2017

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for FC Slonim-2017

Navn Position
Aleksey Lozko (27 år) Forsvar
Artur Chuduk (25 år) Forsvar
Maksim Rovbut (25 år) Forsvar
Vadim Spasyk (29 år) Midtbane
Artur Tsishko (25 år) Midtbane
Martin Artyukh (25 år) Midtbane
Artur Saramakha (23 år) Midtbane
Sergey Guzov (25 år) Midtbane
Aleksey Chernodarov (20 år) Midtbane
Vladislav Berg (25 år) Midtbane
Aleksandr Korzun (21 år) Midtbane
Timur Sikoev (24 år) Angreb
Sergey Koshel (35 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

FC Slonim-2017
FK Orsha
0 – 2
17. april 15:00
1. runde
Lida
FC Slonim-2017
1 – 1
25. april 17:00
2. runde
FC Slonim-2017
Baranovichi
2 – 0
1. maj 12:00
3. runde
Belshina Bobruisk
FC Slonim-2017
3 – 1
5. maj 13:30
4. runde
FC Slonim-2017
Naftan Novopolotsk
0 – 0
10. maj 13:00
5. runde
Dnyapro Mogilev
FC Slonim-2017
3 – 1
16. maj 15:00
6. runde
FC Slonim-2017
Volna
0 – 1
21. maj 13:30
7. runde
FC Slonim-2017
Krumkachy Minsk
0 – 0
6. juni 17:00
8. runde
Arsenal Dzerzhinsk
FC Slonim-2017
3 – 0
13. juni 18:00
9. runde
FC Slonim-2017
Shakhtar-2 (Petrikov)
1 – 2
19. juni 17:00
10. runde
Lokomotiv Gomel
FC Slonim-2017
4 – 1
27. juni 15:00
11. runde
FK Orsha
FC Slonim-2017
3 – 3
3. juli 18:00
12. runde
FC Slonim-2017
Lida
1 – 0
10. juli 17:30
13. runde
Baranovichi
FC Slonim-2017
1 – 0
18. juli 15:45
14. runde
FC Slonim-2017
Belshina Bobruisk
0 – 2
24. juli 15:30
15. runde
Naftan Novopolotsk
FC Slonim-2017
2 – 2
31. juli 15:30
16. runde
FC Slonim-2017
Dnyapro Mogilev
1 – 2
7. august 15:30
17. runde
Volna
FC Slonim-2017
1 – 0
15. august 19:00
18. runde
Krumkachy Minsk
FC Slonim-2017
4 – 2
22. august 13:00
19. runde
FC Slonim-2017
Arsenal Dzerzhinsk
1 – 3
29. august 17:00
20. runde
Shakhtar-2 (Petrikov)
FC Slonim-2017
0 – 2
4. september 14:30
21. runde
FC Slonim-2017
Lokomotiv Gomel
2 – 2
11. september 12:00
22. runde
FC Slonim-2017
FK Orsha
2 – 4
18. september 16:00
23. runde
Lida
FC Slonim-2017
1 – 1
25. september 14:00
24. runde
FC Slonim-2017
Baranovichi
0 – 2
2. oktober 15:00
25. runde
Belshina Bobruisk
FC Slonim-2017
4 – 0
10. oktober 12:35
26. runde
FC Slonim-2017
Naftan Novopolotsk
1 – 2
16. oktober 14:00
27. runde
Dnyapro Mogilev
FC Slonim-2017
1 – 0
24. oktober 16:00
28. runde
FC Slonim-2017
Volna
0 – 2
30. oktober 12:00
29. runde
FC Slonim-2017
Krumkachy Minsk
0 – 1
7. november 13:00
30. runde
Arsenal Dzerzhinsk
FC Slonim-2017
3 – 1
13. november 15:00
31. runde
FC Slonim-2017
Shakhtar-2 (Petrikov)
0 – 1
21. november 11:00
32. runde
Lokomotiv Gomel
FC Slonim-2017
2 – 1
27. november 11:00
33. runde