Luk
Logo for Lida

Om Lida

Land: Hviderusland


Turneringer med deltagelse af Lida

Turnering Placering Form
1. Division #11
har vundet seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Lida fra nyhedsarkivet

Nyheder om Lida

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Lida

Navn Position
Vladislav Khvin (25 år) Målmand
Kiril Karpov (24 år) Forsvar
Evgeni Karpovich (20 år) Midtbane
Vladimir Karp (27 år) Midtbane
Roman Slesarev (24 år) Midtbane
Aleksandr Mayboroda (23 år) Midtbane
Anton Lazarev (25 år) Midtbane
Vladislav Syrisko (24 år) Midtbane
Vladislav Savchik (21 år) Midtbane
Andrey Lyasyuk (38 år) Angreb
Muhammadjon Loiqov (23 år) Angreb
Miroslav Khlebosolov (23 år) Angreb
Andrey Tryukhan (21 år) Angreb
Aleksey Dobrovolski (36 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Dnyapro Mogilev
Lida
1 – 1
17. april 17:00
1. runde
Lida
FC Slonim-2017
1 – 1
25. april 17:00
2. runde
Krumkachy Minsk
Lida
4 – 0
30. april 18:30
3. runde
Lida
Arsenal Dzerzhinsk
1 – 1
5. maj 15:30
4. runde
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lida
2 – 3
9. maj 14:30
5. runde
Lida
Lokomotiv Gomel
0 – 4
15. maj 15:30
6. runde
FK Orsha
Lida
1 – 1
22. maj 13:00
7. runde
Volna
Lida
1 – 2
5. juni 17:00
8. runde
Lida
Baranovichi
1 – 2
13. juni 16:00
9. runde
Belshina Bobruisk
Lida
4 – 2
19. juni 15:00
10. runde
Lida
Naftan Novopolotsk
1 – 2
28. juni 15:00
11. runde
Lida
Dnyapro Mogilev
0 – 0
4. juli 13:30
12. runde
FC Slonim-2017
Lida
1 – 0
10. juli 17:30
13. runde
Lida
Krumkachy Minsk
1 – 1
17. juli 17:45
14. runde
Arsenal Dzerzhinsk
Lida
1 – 1
25. juli 13:00
15. runde
Lida
Shakhtar-2 (Petrikov)
1 – 3
31. juli 12:00
16. runde
Lida
FK Orsha
0 – 2
15. august 17:00
18. runde
Lida
Volna
0 – 0
21. august 15:30
19. runde
Lokomotiv Gomel
Lida
4 – 0
25. august 15:00
17. runde
Baranovichi
Lida
0 – 4
28. august 15:30
20. runde
Lida
Belshina Bobruisk
0 – 4
5. september 16:30
21. runde
Naftan Novopolotsk
Lida
3 – 2
11. september 14:00
22. runde
Dnyapro Mogilev
Lida
4 – 2
18. september 12:00
23. runde
Lida
FC Slonim-2017
1 – 1
25. september 14:00
24. runde
Krumkachy Minsk
Lida
4 – 0
3. oktober 12:00
25. runde
Lida
Arsenal Dzerzhinsk
0 – 1
9. oktober 14:00
26. runde
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lida
2 – 0
17. oktober 14:30
27. runde
Lida
Lokomotiv Gomel
1 – 7
23. oktober 12:00
28. runde
FK Orsha
Lida
2 – 1
31. oktober 15:00
29. runde
Volna
Lida
2 – 0
7. november 15:00
30. runde
Lida
Baranovichi
2 – 3
14. november 11:00
31. runde
Belshina Bobruisk
Lida
5 – 1
21. november 11:00
32. runde
Lida
Naftan Novopolotsk
3 – 2
27. november 11:00
33. runde