Luk
Logo for Lokomotiv Gomel

Om Lokomotiv Gomel

Land: Hviderusland


Turneringer med deltagelse af Lokomotiv Gomel

Turnering Placering Form
1. Division #6
er ubesejret 4 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Lokomotiv Gomel fra nyhedsarkivet

Nyheder om Lokomotiv Gomel

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Krumkachy Minsk
Lokomotiv Gomel
1 – 0
18. april 15:00
1. runde
Lokomotiv Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
1 – 2
25. april 13:00
2. runde
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lokomotiv Gomel
0 – 0
1. maj 17:15
3. runde
Volna
Lokomotiv Gomel
0 – 2
6. maj 13:30
4. runde
Lokomotiv Gomel
FK Orsha
2 – 1
10. maj 17:00
5. runde
Lida
Lokomotiv Gomel
0 – 4
15. maj 15:30
6. runde
Lokomotiv Gomel
Baranovichi
1 – 1
21. maj 15:30
7. runde
Belshina Bobruisk
Lokomotiv Gomel
1 – 1
5. juni 13:00
8. runde
Lokomotiv Gomel
Naftan Novopolotsk
1 – 1
12. juni 14:00
9. runde
Dnyapro Mogilev
Lokomotiv Gomel
4 – 0
18. juni 15:00
10. runde
Lokomotiv Gomel
FC Slonim-2017
4 – 1
27. juni 15:00
11. runde
Lokomotiv Gomel
Krumkachy Minsk
1 – 0
3. juli 16:00
12. runde
Arsenal Dzerzhinsk
Lokomotiv Gomel
0 – 1
10. juli 13:30
13. runde
Lokomotiv Gomel
Shakhtar-2 (Petrikov)
5 – 2
17. juli 13:45
14. runde
Lokomotiv Gomel
Volna
1 – 1
25. juli 15:30
15. runde
FK Orsha
Lokomotiv Gomel
1 – 0
1. august 18:00
16. runde
Baranovichi
Lokomotiv Gomel
1 – 1
15. august 15:00
18. runde
Lokomotiv Gomel
Belshina Bobruisk
2 – 3
20. august 17:30
19. runde
Lokomotiv Gomel
Lida
4 – 0
25. august 15:00
17. runde
Naftan Novopolotsk
Lokomotiv Gomel
2 – 1
29. august 15:00
20. runde
Lokomotiv Gomel
Dnyapro Mogilev
1 – 1
5. september 14:30
21. runde
FC Slonim-2017
Lokomotiv Gomel
2 – 2
11. september 12:00
22. runde
Krumkachy Minsk
Lokomotiv Gomel
0 – 2
18. september 14:00
23. runde
Lokomotiv Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
0 – 3
26. september 14:00
24. runde
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lokomotiv Gomel
1 – 2
3. oktober 14:00
25. runde
Volna
Lokomotiv Gomel
2 – 0
9. oktober 16:00
26. runde
Lokomotiv Gomel
FK Orsha
2 – 1
17. oktober 12:30
27. runde
Lida
Lokomotiv Gomel
1 – 7
23. oktober 12:00
28. runde
Lokomotiv Gomel
Baranovichi
3 – 1
30. oktober 14:00
29. runde
Belshina Bobruisk
Lokomotiv Gomel
4 – 2
6. november 11:00
30. runde
Lokomotiv Gomel
Naftan Novopolotsk
0 – 0
13. november 13:00
31. runde
Dnyapro Mogilev
Lokomotiv Gomel
0 – 1
21. november 11:00
32. runde
Lokomotiv Gomel
FC Slonim-2017
2 – 1
27. november 11:00
33. runde