Luk
Logo for Bnei Sakhnin

Om Bnei Sakhnin

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Bnei Sakhnin

Turnering Placering Form
1. Division #14
har tabt samtlige kampe


Se flere relaterede nyheder om Bnei Sakhnin fra nyhedsarkivet

Nyheder om Bnei Sakhnin

17/08 15:47
27/07 00:41


Spillertrup for Bnei Sakhnin

Navn Position
Omri Alon Målmand
Mahmud Kannadil Målmand
Ali Osman (33 år) Forsvar
Sari Falah (28 år) Forsvar
Ben Maimon Turjman (31 år) Forsvar
Hilal Mousa (30 år) Forsvar
Daniel Twizer (24 år) Forsvar
Maroun Gantus (24 år) Forsvar
Inab Shami (27 år) Forsvar
Ali Abu Ria (23 år) Forsvar
Mohamed Sayed Ahmed (22 år) Forsvar
Hassan Hilo (20 år) Forsvar
Ibraheem Abu Saleh Midtbane
Maharan Radi (38 år) Midtbane
Ataa Jaber (26 år) Midtbane
Tzachi Elihen (29 år) Midtbane
Ihab Ganaem (24 år) Midtbane
Bashir Bahajat (22 år) Midtbane
Firas Mugrabi (29 år) Angreb
Arafat Djako (31 år) Angreb
George Akpabio (27 år) Angreb
Emery Welshman (29 år) Angreb
Eli Elbaz (28 år) Angreb
Eilon Elimelech (26 år) Angreb
Osama Khalaila (22 år) Angreb
Moti Malka (29 år) Angreb
Oshri Gita (35 år)
Geva Barkay
Bassem Ganaym
Haled Halyla
Sergio Novoa
Eitan Azaria (37 år)
Yaniv Luzon
Hamad Ganayem (33 år)
Khaled Zbedat
Ibrahim Bassit
Zubeidat Mohammad (28 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Bnei Sakhnin
Maccabi Tel Aviv
0 – 2
22. august 19:30
Finale
Bnei Sakhnin
Bnei Yehuda
0 – 3
29. august 18:45
1. runde
Maccabi Netanya
Bnei Sakhnin
7 – 0
14. september 19:00
2. runde
Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa
vs
20. september 20:00
3. runde
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
vs
17. oktober 18:00
5. runde
Hapoel Beer Sheva
Bnei Sakhnin
vs
2. november 19:15
4. runde
Bnei Sakhnin
Maccabi Tel Aviv
vs
7. november 18:00
6. runde
Hapoel Kfar Saba
Bnei Sakhnin
vs
21. november 18:00
7. runde
Bnei Sakhnin
FC Ashdod
vs
28. november 18:00
8. runde
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
vs
5. december 18:00
9. runde
Bnei Sakhnin
Beitar Jerusalem
vs
12. december 18:00
10. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin
vs
19. december 18:00
11. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Tel Aviv
vs
22. december 18:00
12. runde
Maccabi Petach Tikva
Bnei Sakhnin
vs
26. december 18:00
13. runde
Bnei Yehuda
Bnei Sakhnin
vs
2. januar 18:00
14. runde
Bnei Sakhnin
Maccabi Netanya
vs
5. januar 18:00
15. runde
Maccabi Haifa
Bnei Sakhnin
vs
9. januar 18:00
16. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Beer Sheva
vs
16. januar 18:00
17. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Hadera
vs
23. januar 18:00
18. runde
Maccabi Tel Aviv
Bnei Sakhnin
vs
30. januar 18:00
19. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Kfar Saba
vs
2. februar 18:00
20. runde
FC Ashdod
Bnei Sakhnin
vs
6. februar 18:00
21. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Haifa
vs
13. februar 18:00
22. runde
Beitar Jerusalem
Bnei Sakhnin
vs
20. februar 18:00
23. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
27. februar 18:00
24. runde
Hapoel Tel Aviv
Bnei Sakhnin
vs
6. marts 18:00
25. runde
Bnei Sakhnin
Maccabi Petach Tikva
vs
13. marts 18:00
26. runde