Luk
Logo for Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Om Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Land: Israel
Træner: Saleh Hassarmi


Turneringer med deltagelse af Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Turnering Placering Form
1. Division #2
er ubesejret i samtlige kampe


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Ironi Kiryat Shmona fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Ironi Kiryat Shmona

06/12 23:06
28/11 20:54
21/11 14:02
08/11 23:24
25/10 20:53
04/10 20:56
20/09 23:08
22/08 22:41


Spillertrup for Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Navn Position
Dziugas Bartkus (31 år) Målmand
Ofek Antman (24 år) Målmand
Mahdi Zoabi (25 år) Målmand
Touvarno Pinas (35 år) Forsvar
Gal Shish (31 år) Forsvar
Marcus Diniz (33 år) Forsvar
Heitor de Araujo (31 år) Forsvar
Idan Nachmias (23 år) Forsvar
Shemor Tzaadon (26 år) Forsvar
Hai Ben-Lulu (38 år) Forsvar
Tamir Ahmad (25 år) Forsvar
Uri Dahan (20 år) Forsvar
Oded Elkayam (32 år) Forsvar
Dor Elo (27 år) Forsvar
Kpehi Didier Brossou (30 år) Midtbane
Mohammed Shakar (24 år) Midtbane
Omer Lako (22 år) Midtbane
Samuel Bar-On (22 år) Midtbane
Saikou Touray (20 år) Midtbane
Abdalla Halaihal Midtbane
Amir Ben Shimon (26 år) Midtbane
Ismail Raiyan (26 år) Angreb
Eugene Ansah (25 år) Angreb
Yoel Czehanovicz (27 år) Angreb
Yoel Abuhatzera (24 år) Angreb
Guy Ben Lulu (20 år) Angreb
Lucio Maranhao (32 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

FC Ashdod
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 – 2
29. august 18:00
1. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa
1 – 1
12. september 17:00
2. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Hadera
1 – 1
31. oktober 17:15
4. runde
Maccabi Petach Tikva
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 – 1
8. november 18:00
6. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Yehuda
2 – 0
21. november 15:45
7. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Tel Aviv
1 – 0
24. november 18:00
5. runde
Maccabi Netanya
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 – 0
29. november 19:00
8. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Haifa
vs
5. december 14:00
9. runde
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
13. december 19:00
10. runde
Beitar Jerusalem
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
17. december 19:00
3. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin
vs
20. december 18:00
11. runde
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
24. december 19:00
12. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Kfar Saba
vs
27. december 18:45
13. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
FC Ashdod
vs
2. januar 17:30
14. runde
Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
5. januar 18:00
15. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Beitar Jerusalem
vs
9. januar 18:50
16. runde
Hapoel Hadera
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
16. januar 18:00
17. runde
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
23. januar 18:00
18. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petach Tikva
vs
30. januar 18:00
19. runde
Bnei Yehuda
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
2. februar 18:00
20. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Netanya
vs
6. februar 18:00
21. runde
Maccabi Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
13. februar 18:00
22. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Beer Sheva
vs
20. februar 18:00
23. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
27. februar 18:00
24. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Tel Aviv
vs
6. marts 18:00
25. runde
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs
13. marts 18:00
26. runde