Luk
Logo for Beitar Tel Aviv Bat Yam

Om Beitar Tel Aviv Bat Yam

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Beitar Tel Aviv Bat Yam

Turnering Placering Form
2. Division #3
er ubesejret 4 kampe i træk
Træningskamp 1. Runde
har tabt samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Beitar Tel Aviv Bat Yam fra nyhedsarkivet

Nyheder om Beitar Tel Aviv Bat Yam

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Beitar Tel Aviv Bat Yam

Navn Position
Sahar Hasson (24 år) Målmand
Guy Kaufman (21 år) Forsvar
Michael Chilaka (20 år) Forsvar
Maor Geassi (26 år) Forsvar
Guy Badash (26 år) Midtbane
Avi Avinu (37 år) Midtbane
Karamokoba Keita (26 år) Midtbane
Gil Blumenshtein (30 år) Midtbane
William Njobvu (33 år) Midtbane
Roy Dayan (23 år) Midtbane
Omer Brami (20 år) Midtbane
Nadav Mashiah (21 år) Midtbane
Abed Salame (22 år) Midtbane
Yaniv Mizrachi (25 år) Midtbane
Glezer Tamir (20 år) Midtbane
Suhail Armaly (24 år) Midtbane
Parfait Guiagon (19 år) Midtbane
Anthony Lokosa (23 år) Angreb
Gael Margolis (26 år) Angreb
Dor Nahmani (24 år) Angreb
Yahab El Abid (20 år) Angreb
Mufalah Shlaata (20 år) Angreb
Eyal Chen (20 år) Angreb
Prince Okraku (24 år) Angreb
Matan Lotati (30 år) Angreb
Amir Berkovits (20 år) Angreb
Carlos Louisa (28 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Maccabi Netanya
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 0
21. maj 19:00
Færdig
Maccabi Tel Aviv
Beitar Tel Aviv Bat Yam
3 – 0
24. maj 18:00
Færdig
Hapoel Nof HaGalil
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 1
31. august 18:00
1. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 3
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Ironi Akko
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 1
17. september 19:30
4. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Raanana
1 – 0
21. september 18:45
2. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Afula
2 – 1
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Rishon LeZion
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
2. november 18:15
6. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat HaSharon
vs
6. november 13:30
7. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
13. november 18:00
8. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Maccabi Ahi Nazareth
vs
16. november 18:00
9. runde
Hapoel Ramat Gan
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
20. november 18:00
10. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Sektzia Nes Tziona
vs
27. november 18:00
11. runde
Hapoel Iksal
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
30. november 18:00
12. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
SC Kfar Kasem
vs
4. december 18:00
13. runde
Hapoel Kfar Shalem
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
11. december 18:00
14. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Petah Tikva
vs
18. december 18:00
15. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Nof HaGalil
vs
25. december 18:00
16. runde
Hapoel Raanana
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
1. januar 18:00
17. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Umm al-Fahm
vs
8. januar 18:00
18. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ironi Akko
vs
15. januar 18:00
19. runde
Hapoel Afula
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
22. januar 18:00
20. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Rishon LeZion
vs
29. januar 18:00
21. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
5. februar 18:00
22. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Katamon Jerusalem
vs
12. februar 18:00
23. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
15. februar 18:00
24. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
vs
19. februar 18:00
25. runde
Sektzia Nes Tziona
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
26. februar 18:00
26. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Iksal
vs
5. marts 18:00
27. runde
SC Kfar Kasem
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
12. marts 18:00
28. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Kfar Shalem
vs
19. marts 18:00
29. runde
Hapoel Petah Tikva
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
1. april 18:00
30. runde