Luk
Logo for Hapoel Ramat HaSharon

Om Hapoel Ramat HaSharon

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Ramat HaSharon

Turnering Placering Form
2. Division #2
har ikke vundet 2 kampe i træk
Træningskamp 1. Runde
har ikke vundet i samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Ramat HaSharon fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Ramat HaSharon

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Ramat HaSharon

Navn Position
Haim Izrin (32 år) Forsvar
Muhamad El-Khatib (24 år) Forsvar
Yogev Lerman (29 år) Forsvar
Abdoulie Jarjue (19 år) Forsvar
Idan Rata (21 år) Forsvar
Yonatan Rodionov (22 år) Forsvar
Maoz Samya (32 år) Forsvar
Itai Ozeri (30 år) Midtbane
Uzor Juvenal (24 år) Midtbane
Tomer Sassonker (26 år) Midtbane
Moshe Mishaelof (37 år) Midtbane
Aviel Ben Hemo (21 år) Midtbane
Ryan Garhad (25 år) Midtbane
Lee Agami (25 år) Midtbane
Yam Cohen (22 år) Midtbane
Amit Magoz (22 år) Midtbane
Guy Shetach (22 år) Midtbane
Sunday Ayumi (21 år) Midtbane
Or Zouzut (22 år) Midtbane
Bar Avitan (27 år) Midtbane
Or Ostvind (32 år) Midtbane
Robi Dvora (27 år) Midtbane
Roy Ronen (22 år) Midtbane
Omri Shekel (27 år) Midtbane
Romyold Da Costa (20 år) Angreb
Shimon Abuhatzira (34 år) Angreb
Tal Yegudayev (19 år) Angreb
Elior Mashali (25 år) Angreb
Omer Peretz (30 år) Angreb
Adir Rahamim (24 år) Angreb
Koby Moosa (38 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Beer Sheva
2 – 2
21. maj 18:00
Færdig
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Petah Tikva
1 – 4
25. maj 18:00
Færdig
SC Kfar Kasem
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 3
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 2
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Nof HaGalil
1 – 0
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Kfar Shalem
1 – 1
21. september 18:45
2. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Umm al-Fahm
vs
2. november 18:15
6. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat HaSharon
vs
6. november 13:30
7. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Afula
vs
13. november 18:00
8. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Ramat HaSharon
vs
16. november 18:00
9. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Ramat HaSharon
vs
20. november 18:00
10. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Katamon Jerusalem
vs
27. november 18:00
11. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Ramat HaSharon
vs
30. november 18:00
12. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
vs
4. december 18:00
13. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ramat HaSharon
vs
11. december 18:00
14. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Iksal
vs
18. december 18:00
15. runde
Hapoel Ramat HaSharon
SC Kfar Kasem
vs
25. december 18:00
16. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Ramat HaSharon
vs
1. januar 18:00
17. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Petah Tikva
vs
8. januar 18:00
18. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Ramat HaSharon
vs
15. januar 18:00
19. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Raanana
vs
22. januar 18:00
20. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ramat HaSharon
vs
29. januar 18:00
21. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
5. februar 18:00
22. runde
Hapoel Afula
Hapoel Ramat HaSharon
vs
12. februar 18:00
23. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Rishon LeZion
vs
15. februar 18:00
24. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ironi Akko
vs
19. februar 18:00
25. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ramat HaSharon
vs
26. februar 18:00
26. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Maccabi Ahi Nazareth
vs
5. marts 18:00
27. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Ramat HaSharon
vs
12. marts 18:00
28. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Sektzia Nes Tziona
vs
19. marts 18:00
29. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Ramat HaSharon
vs
1. april 18:00
30. runde