Luk
Logo for Hapoel Petah Tikva

Om Hapoel Petah Tikva

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Petah Tikva

Turnering Placering Form
2. Division #11
har tabt 3 kampe i træk
Træningskamp 1. Runde
er ubesejret i samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Petah Tikva fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Petah Tikva

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Petah Tikva

Navn Position
Snir Dori Målmand
Yoav Ziv (39 år) Forsvar
Omer Vered (30 år) Forsvar
Amiran Shkalim (32 år) Forsvar
Omer Tchalisher (27 år) Forsvar
Yarin Hassan (26 år) Forsvar
Yaaquv Mor (27 år) Forsvar
Bar Ivgi (26 år) Forsvar
Yosef Awadi (30 år) Forsvar
Almog Ohayon (26 år) Forsvar
Eyal Shen Forsvar
Stephen Ofei (34 år) Forsvar
Daniel Shwartzboim (26 år) Forsvar
Vitali Ganon (28 år) Midtbane
Paz Ben Ari (23 år) Midtbane
Bar Yerouham (24 år) Midtbane
Ram Levi (23 år) Midtbane
Naftali Balay (23 år) Midtbane
Matan Gosha (21 år) Midtbane
Yossi Rosen Midtbane
Koni Jakreta Midtbane
Michael Tukura (32 år) Midtbane
Geoffrey Mujangi Bia (31 år) Midtbane
Gal Tzroya (31 år) Angreb
Oz Peretz (26 år) Angreb
Samuel Gilmore (24 år) Angreb
Higor Vidal (24 år) Angreb
Amit Mizrachi (24 år) Angreb
Itay Levi (21 år) Angreb
Sapir Itach (21 år) Angreb
Gal Asoulin (23 år) Angreb
Armon Ben Naim Angreb
Or Fishbein Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Ramat Gan
Hapoel Petah Tikva
0 – 0
18. maj 17:00
Færdig
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Petah Tikva
1 – 4
25. maj 18:00
Færdig
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Afula
1 – 1
31. august 19:30
1. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Petah Tikva
0 – 2
7. september 18:30
2. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 2
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Petah Tikva
3 – 1
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Petah Tikva
Maccabi Ahi Nazareth
1 – 2
22. september 18:00
5. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Petah Tikva
vs
2. november 18:15
6. runde
Hapoel Petah Tikva
Sektzia Nes Tziona
vs
6. november 18:00
7. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Petah Tikva
vs
13. november 18:00
8. runde
Hapoel Petah Tikva
SC Kfar Kasem
vs
16. november 18:00
9. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Petah Tikva
vs
20. november 18:00
10. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ironi Akko
vs
27. november 18:00
11. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Nof HaGalil
vs
30. november 18:00
12. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Petah Tikva
vs
4. december 18:00
13. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Umm al-Fahm
vs
11. december 18:00
14. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Petah Tikva
vs
18. december 18:00
15. runde
Hapoel Afula
Hapoel Petah Tikva
vs
25. december 18:00
16. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Rishon LeZion
vs
1. januar 18:00
17. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Petah Tikva
vs
8. januar 18:00
18. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Katamon Jerusalem
vs
15. januar 18:00
19. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Petah Tikva
vs
22. januar 18:00
20. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat Gan
vs
29. januar 18:00
21. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Petah Tikva
vs
5. februar 18:00
22. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Iksal
vs
12. februar 18:00
23. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Petah Tikva
vs
15. februar 18:00
24. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Kfar Shalem
vs
19. februar 18:00
25. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Petah Tikva
vs
26. februar 18:00
26. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Petah Tikva
vs
5. marts 18:00
27. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Raanana
vs
12. marts 18:00
28. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Petah Tikva
vs
19. marts 18:00
29. runde
Hapoel Petah Tikva
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
1. april 18:00
30. runde