Luk
Logo for Hapoel Raanana

Om Hapoel Raanana

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Raanana

Turnering Placering Form
2. Division #11
er ubesejret 6 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Raanana fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Raanana

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Raanana

Navn Position
Roy Herman (20 år) Forsvar
David Mateos (33 år) Forsvar
Benny Golan (20 år) Forsvar
Moshe Abutbul (36 år) Forsvar
Ido Levy (30 år) Forsvar
Ori Cohen (28 år) Forsvar
Avihai Yadin (34 år) Midtbane
Ido Yosef (20 år) Midtbane
Amit Cohen (22 år) Midtbane
Yarden Cohen (23 år) Midtbane
Adi Nimni (29 år) Midtbane
Guy Cohen (27 år) Midtbane
Marong Ousman (21 år) Midtbane
Snir Shuker (31 år) Midtbane
Shlomi Arbeitman (35 år) Angreb
Yoav Tomer (22 år) Angreb
Benjamin Kuku (25 år) Angreb
Muhamad Badarna (25 år) Angreb
Karem Arshid (25 år) Angreb
Guy Lipka (29 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Raanana
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 1
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Afula
1 – 1
14. september 18:45
3. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Raanana
1 – 1
17. september 19:30
4. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Raanana
1 – 0
21. september 18:45
2. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Raanana
0 – 3
3. november 18:00
6. runde
Hapoel Raanana
Maccabi Ahi Nazareth
0 – 0
9. november 18:00
7. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Raanana
1 – 1
13. november 14:00
8. runde
Hapoel Raanana
Sektzia Nes Tziona
0 – 0
16. november 18:15
9. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Raanana
3 – 3
20. november 14:00
10. runde
Hapoel Raanana
SC Kfar Kasem
vs
27. november 14:00
11. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Raanana
vs
1. december 18:00
12. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Petah Tikva
vs
4. december 14:00
13. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Raanana
vs
11. december 14:00
14. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Akko
vs
21. december 18:00
15. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Raanana
vs
25. december 14:00
16. runde
Hapoel Raanana
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
29. december 18:30
17. runde
Hapoel Afula
Hapoel Raanana
vs
4. januar 18:00
18. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Rishon LeZion
vs
15. januar 18:00
19. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Raanana
vs
22. januar 18:00
20. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Katamon Jerusalem
vs
29. januar 18:00
21. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Raanana
vs
5. februar 18:00
22. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ramat Gan
vs
12. februar 18:00
23. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Raanana
vs
15. februar 18:00
24. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Iksal
vs
19. februar 18:00
25. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Raanana
vs
26. februar 18:00
26. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Kfar Shalem
vs
5. marts 18:00
27. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Raanana
vs
12. marts 18:00
28. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Nof HaGalil
vs
19. marts 18:00
29. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Raanana
vs
1. april 18:00
30. runde