Luk
Logo for Hapoel Umm al-Fahm

Om Hapoel Umm al-Fahm

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Umm al-Fahm

Turnering Placering Form
2. Division #8
har ikke vundet 3 kampe i træk
Træningskamp 1. Runde
har ikke vundet i samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Umm al-Fahm fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Umm al-Fahm

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Umm al-Fahm

Navn Position
Ben Yosef Zairi (28 år) Forsvar
Peter Alohav (21 år) Forsvar
Tadas Kijanskas (35 år) Forsvar
Phillip Maneh (29 år) Midtbane
Eran Rosenbaum (28 år) Midtbane
Elior Seidere (28 år) Midtbane
Ahmed Jabarin (18 år) Midtbane
Oz Rali (32 år) Midtbane
Song-Ui Young Midtbane
Younes Jabarin (20 år) Midtbane
Mohammed Jabarin (26 år) Midtbane
Or Hasidim (24 år) Angreb
Azat Khalaila (26 år) Angreb
Dovev Gabbay (33 år) Angreb
Mohammad Kalibat (30 år) Angreb
Abed Jabarin (21 år) Angreb
Sharon Levi (33 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Maccabi Haifa
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 1
23. maj 16:30
Færdig
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Umm al-Fahm
3 – 1
26. maj 18:00
Færdig
Hapoel Raanana
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 1
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ironi Akko
1 – 0
3. september 18:30
2. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 3
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Afula
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 1
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Rishon LeZion
0 – 1
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Umm al-Fahm
vs
2. november 18:15
6. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Katamon Jerusalem
vs
6. november 18:00
7. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Umm al-Fahm
vs
13. november 18:00
8. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ramat Gan
vs
16. november 18:00
9. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Umm al-Fahm
vs
20. november 18:00
10. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Iksal
vs
27. november 18:00
11. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Umm al-Fahm
vs
30. november 18:00
12. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Kfar Shalem
vs
4. december 18:00
13. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Umm al-Fahm
vs
11. december 18:00
14. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Nof HaGalil
vs
18. december 18:00
15. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Raanana
vs
25. december 18:00
16. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Umm al-Fahm
vs
1. januar 18:00
17. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Umm al-Fahm
vs
8. januar 18:00
18. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Afula
vs
15. januar 18:00
19. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Umm al-Fahm
vs
22. januar 18:00
20. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ramat HaSharon
vs
29. januar 18:00
21. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Umm al-Fahm
vs
5. februar 18:00
22. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Maccabi Ahi Nazareth
vs
12. februar 18:00
23. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Umm al-Fahm
vs
15. februar 18:00
24. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Sektzia Nes Tziona
vs
19. februar 18:00
25. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Umm al-Fahm
vs
26. februar 18:00
26. runde
Hapoel Umm al-Fahm
SC Kfar Kasem
vs
5. marts 18:00
27. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Umm al-Fahm
vs
12. marts 18:00
28. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Petah Tikva
vs
19. marts 18:00
29. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Umm al-Fahm
vs
1. april 18:00
30. runde