Luk
Logo for Hapoel Ironi Akko

Om Hapoel Ironi Akko

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Ironi Akko

Turnering Placering Form
2. Division #14
har ikke vundet 11 kampe i træk
Leumit League Nedrykningsgruppe #6
er ubesejret 4 kampe i træk
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Ironi Akko fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Ironi Akko

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Ironi Akko

Navn Position
Or Elkabetz (28 år) Forsvar
Ofek Fishler (24 år) Forsvar
Daniel Borcal (29 år) Forsvar
Gal Kolany (27 år) Forsvar
George Diba (22 år) Forsvar
Raz Twizer (22 år) Forsvar
Anwar Murad (23 år) Forsvar
Zahi Ahmed (19 år) Midtbane
Gal Barel (30 år) Midtbane
Siraj Nasser (30 år) Midtbane
Ben Binyamin (35 år) Midtbane
Giti Sofir Midtbane
David Amzaleg (27 år) Midtbane
Abbas Mahmmoud (32 år) Midtbane
Juliano Spadacio (40 år) Midtbane
Yadis Lugasi (22 år) Midtbane
Hen Yadan (27 år) Midtbane
Emran Alkrinawi (25 år) Angreb
Abadi Farhat (24 år) Angreb
Eran Biton (25 år) Angreb
Itay Moreno (22 år) Angreb
Omer Boaron (28 år) Angreb
Takuya Murayama (31 år) Angreb
Ekigho Ehiosun (32 år) Angreb
Yuval Oren (22 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Ironi Akko
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ironi Akko
1 – 0
3. september 18:30
2. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ironi Akko
3 – 3
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Ironi Akko
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 1
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Ironi Akko
3 – 2
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Afula
2 – 0
2. november 18:15
6. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Ironi Akko
1 – 1
6. november 14:00
7. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Rishon LeZion
0 – 0
13. november 14:00
8. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Ironi Akko
0 – 1
16. november 18:15
9. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
20. november 14:00
10. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
27. november 14:00
11. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Katamon Jerusalem
0 – 5
1. december 18:00
12. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
4. december 14:00
13. runde
Hapoel Ironi Akko
Maccabi Ahi Nazareth
1 – 0
11. december 14:00
14. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Akko
0 – 1
21. december 18:00
15. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
25. december 14:00
16. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 1
29. december 18:30
17. runde
Hapoel Ironi Akko
Sektzia Nes Tziona
0 – 0
4. januar 18:00
18. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ironi Akko
0 – 2
7. januar 18:15
19. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Iksal
0 – 0
9. februar 19:00
20. runde
Hapoel Afula
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
12. februar 14:00
21. runde
Hapoel Ironi Akko
SC Kfar Kasem
0 – 0
16. februar 18:30
22. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Ironi Akko
4 – 1
26. februar 14:00
23. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Kfar Shalem
1 – 4
2. marts 18:30
24. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ironi Akko
2 – 0
8. marts 18:00
25. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Petah Tikva
0 – 1
15. marts 18:00
26. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
22. marts 18:45
27. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Nof HaGalil
0 – 2
26. marts 13:00
28. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Ironi Akko
3 – 1
30. marts 18:00
29. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Raanana
2 – 2
2. april 14:00
30. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Akko
4 – 2
12. april 18:00
31. runde
Hapoel Ironi Akko
SC Kfar Kasem
2 – 3
19. april 18:00
32. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
26. april 18:00
33. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ironi Akko
0 – 1
30. april 15:00
34. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Petah Tikva
0 – 0
4. maj 19:00
35. runde
Hapoel Afula
Hapoel Ironi Akko
1 – 2
7. maj 15:00
36. runde
Hapoel Ironi Akko
Maccabi Ahi Nazareth
vs
14. maj 15:00
37. runde