Luk
Logo for Hapoel Petah Tikva

Om Hapoel Petah Tikva

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Petah Tikva

Turnering Placering Form
2. Division #15
er ubesejret 2 kampe i træk
Leumit League Nedrykningsgruppe #7
har ikke vundet 3 udekampe i træk
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 3 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Petah Tikva fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Petah Tikva

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Petah Tikva

Navn Position
Snir Dori Målmand
Yoav Ziv (40 år) Forsvar
Omer Vered (31 år) Forsvar
Amiran Shkalim (33 år) Forsvar
Omer Tchalisher (28 år) Forsvar
Yarin Hassan (27 år) Forsvar
Yaaquv Mor (28 år) Forsvar
Bar Ivgi (26 år) Forsvar
Itzik Shoolmaister (23 år) Forsvar
Yosef Awadi (31 år) Forsvar
Aviv Salem (21 år) Forsvar
Eyal Shen Forsvar
Stephen Ofei (35 år) Forsvar
Vitali Ganon (29 år) Midtbane
Sagi Dror (25 år) Midtbane
Paz Ben Ari (24 år) Midtbane
Ram Levi (23 år) Midtbane
Terrence Tisdell (23 år) Midtbane
Naftali Balay (24 år) Midtbane
Matan Gosha (21 år) Midtbane
Dan Kaduri (20 år) Midtbane
Yossi Rosen Midtbane
Koni Jakreta Midtbane
Michael Tukura (32 år) Midtbane
Geoffrey Mujangi Bia (31 år) Midtbane
Gal Tzroya (31 år) Angreb
Ben Ben Yair (28 år) Angreb
Samuel Gilmore (24 år) Angreb
Higor Vidal (24 år) Angreb
Yoel Abuhatzera (24 år) Angreb
Amit Mizrachi (25 år) Angreb
Elior Mashali (25 år) Angreb
Itay Levi (22 år) Angreb
Sapir Itach (21 år) Angreb
Gal Asoulin (23 år) Angreb
Armon Ben Naim Angreb
Or Fishbein Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Petah Tikva
Hapoel Afula
1 – 1
31. august 19:30
1. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Petah Tikva
0 – 2
7. september 18:30
2. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 2
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Petah Tikva
3 – 1
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Petah Tikva
Maccabi Ahi Nazareth
1 – 2
22. september 18:00
5. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Petah Tikva
2 – 0
2. november 18:15
6. runde
Hapoel Petah Tikva
Sektzia Nes Tziona
0 – 1
9. november 18:00
7. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Petah Tikva
1 – 2
13. november 14:00
8. runde
Hapoel Petah Tikva
SC Kfar Kasem
0 – 0
16. november 18:15
9. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Petah Tikva
2 – 1
20. november 14:00
10. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
27. november 14:00
11. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Nof HaGalil
0 – 3
1. december 18:00
12. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Petah Tikva
0 – 1
4. december 14:00
13. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 1
11. december 14:00
14. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Petah Tikva
1 – 1
18. december 14:00
15. runde
Hapoel Afula
Hapoel Petah Tikva
1 – 0
25. december 14:00
16. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Rishon LeZion
1 – 2
29. december 18:30
17. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Petah Tikva
1 – 0
1. januar 14:00
18. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Katamon Jerusalem
0 – 1
7. januar 13:00
19. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Petah Tikva
0 – 0
8. februar 18:45
20. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat Gan
1 – 0
12. februar 14:00
21. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Petah Tikva
1 – 0
16. februar 18:30
22. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Iksal
1 – 1
26. februar 14:00
23. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Petah Tikva
1 – 1
2. marts 18:30
24. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Kfar Shalem
0 – 0
5. marts 14:00
25. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Petah Tikva
0 – 1
15. marts 18:00
26. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Petah Tikva
1 – 0
19. marts 14:00
27. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Raanana
0 – 1
26. marts 13:00
28. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Petah Tikva
0 – 0
30. marts 18:00
29. runde
Hapoel Petah Tikva
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 1
2. april 14:00
30. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Petah Tikva
0 – 1
12. april 18:00
31. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Raanana
1 – 0
16. april 15:00
32. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Petah Tikva
0 – 0
23. april 15:00
33. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Kfar Shalem
1 – 0
30. april 15:00
34. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Petah Tikva
0 – 0
4. maj 19:00
35. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Petah Tikva
2 – 0
7. maj 15:00
36. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Afula
vs
14. maj 15:00
37. runde