Luk
Logo for Hapoel Raanana

Om Hapoel Raanana

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Raanana

Turnering Placering Form
2. Division #11
er ubesejret 3 udekampe i træk
Leumit League Nedrykningsgruppe #2
har vundet 3 kampe i træk
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Raanana fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Raanana

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Raanana

Navn Position
Niv Antman (28 år) Målmand
Noam Gamon (24 år) Forsvar
Ido Levy (30 år) Forsvar
Ori Cohen (29 år) Forsvar
Moshe Abutbul (36 år) Forsvar
Roy Herman (20 år) Forsvar
Benny Golan (20 år) Forsvar
David Tiram (27 år) Forsvar
Haim Izrin (33 år) Forsvar
Itay Katzav (21 år) Midtbane
Bede Amarachi Osuji (25 år) Midtbane
Ido Yosef (20 år) Midtbane
Amit Cohen (22 år) Midtbane
Yarin Sharabi (22 år) Midtbane
Adi Nimni (29 år) Midtbane
Guy Cohen (28 år) Midtbane
Ben Savir (23 år) Midtbane
Bashir Bahajat (22 år) Midtbane
Avihai Yadin (34 år) Midtbane
Marong Ousman (22 år) Midtbane
Snir Shuker (32 år) Midtbane
Emery Welshman (30 år) Angreb
Shlomi Arbeitman (36 år) Angreb
Roy Levi (21 år) Angreb
Peter Olawale (18 år) Angreb
Yoav Tomer (23 år) Angreb
Muhamad Badarna (25 år) Angreb
Guy Lipka (30 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Raanana
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 1
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Afula
1 – 1
14. september 18:45
3. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Raanana
1 – 1
17. september 19:30
4. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Raanana
1 – 0
21. september 18:45
2. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Raanana
0 – 3
3. november 18:00
6. runde
Hapoel Raanana
Maccabi Ahi Nazareth
0 – 0
9. november 18:00
7. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Raanana
1 – 1
13. november 14:00
8. runde
Hapoel Raanana
Sektzia Nes Tziona
0 – 0
16. november 18:15
9. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Raanana
3 – 3
20. november 14:00
10. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Raanana
2 – 3
1. december 18:00
12. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Petah Tikva
0 – 1
4. december 14:00
13. runde
Hapoel Raanana
SC Kfar Kasem
0 – 0
8. december 16:00
11. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Raanana
1 – 0
11. december 14:00
14. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Akko
0 – 1
21. december 18:00
15. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Raanana
1 – 2
25. december 14:00
16. runde
Hapoel Raanana
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 2
29. december 18:30
17. runde
Hapoel Afula
Hapoel Raanana
1 – 0
4. januar 18:00
18. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Rishon LeZion
2 – 2
7. januar 18:15
19. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Raanana
1 – 0
8. februar 18:45
20. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Katamon Jerusalem
0 – 2
12. februar 14:00
21. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Raanana
0 – 1
16. februar 18:30
22. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ramat Gan
1 – 0
26. februar 14:00
23. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Raanana
1 – 0
2. marts 18:30
24. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Iksal
3 – 1
8. marts 18:00
25. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Raanana
2 – 2
15. marts 18:00
26. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Kfar Shalem
0 – 1
19. marts 14:00
27. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Raanana
0 – 1
26. marts 13:00
28. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Nof HaGalil
1 – 2
30. marts 18:00
29. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Raanana
2 – 2
2. april 14:00
30. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Akko
4 – 2
12. april 18:00
31. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Raanana
1 – 0
16. april 15:00
32. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Afula
3 – 3
26. april 18:00
33. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Raanana
3 – 1
30. april 15:00
34. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Umm al-Fahm
3 – 2
4. maj 19:00
35. runde
Hapoel Raanana
SC Kfar Kasem
2 – 0
7. maj 15:00
36. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Raanana
0 – 4
24. maj 16:00
37. runde