Luk
Logo for Hapoel Umm al-Fahm

Om Hapoel Umm al-Fahm

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Umm al-Fahm

Turnering Placering Form
2. Division #13
har ikke vundet 2 kampe i træk
Leumit League Nedrykningsgruppe #5
har vundet seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Umm al-Fahm fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Umm al-Fahm

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Umm al-Fahm

Navn Position
Ya'akov Abeba (29 år) Forsvar
Peter Alohav (21 år) Forsvar
Ahmed Younes (25 år) Forsvar
Ilan Shaulski (25 år) Forsvar
Ben Yosef Zairi (29 år) Forsvar
Niran Rotshtein (27 år) Forsvar
Tadas Kijanskas (35 år) Forsvar
Prince Tomas (21 år) Midtbane
Eran Rosenbaum (28 år) Midtbane
Ahmed Jabarin (19 år) Midtbane
Song-Ui Young Midtbane
Younes Jabarin (21 år) Midtbane
Itay Tako (23 år) Midtbane
Muhammad Mahajna (25 år) Midtbane
Oz Rali (33 år) Midtbane
Levan Kutalia (31 år) Midtbane
Naor Abudi (27 år) Midtbane
Mohammed Jabarin (26 år) Midtbane
Dani Amer (20 år) Angreb
Gaira Joof (22 år) Angreb
Or Hasidim (25 år) Angreb
Emmanuel Samadia (20 år) Angreb
Eilon Elimelech (26 år) Angreb
Azat Khalaila (27 år) Angreb
Abed Jabarin (22 år) Angreb
Sharon Levi (33 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Raanana
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 1
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ironi Akko
1 – 0
3. september 18:30
2. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 3
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Afula
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 1
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Rishon LeZion
0 – 1
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 0
2. november 18:15
6. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Katamon Jerusalem
1 – 0
9. november 18:00
7. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 0
13. november 14:00
8. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ramat Gan
2 – 2
16. november 18:15
9. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Umm al-Fahm
2 – 0
20. november 14:00
10. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Iksal
1 – 2
27. november 14:00
11. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Kfar Shalem
1 – 0
7. december 18:00
13. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 1
11. december 14:00
14. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Nof HaGalil
0 – 0
18. december 14:00
15. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 1
22. december 18:00
12. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Raanana
1 – 2
25. december 14:00
16. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 1
29. december 18:30
17. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Umm al-Fahm
2 – 0
1. januar 14:00
18. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Afula
1 – 1
7. januar 18:15
19. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 0
8. februar 18:45
20. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
12. februar 14:00
21. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 0
16. februar 18:30
22. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Maccabi Ahi Nazareth
0 – 3
26. februar 14:00
23. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Umm al-Fahm
3 – 0
2. marts 18:30
24. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Sektzia Nes Tziona
1 – 2
5. marts 14:00
25. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Umm al-Fahm
2 – 3
12. marts 14:00
26. runde
Hapoel Umm al-Fahm
SC Kfar Kasem
0 – 1
19. marts 14:00
27. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 2
26. marts 13:00
28. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Petah Tikva
0 – 0
30. marts 18:00
29. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Umm al-Fahm
1 – 0
2. april 14:00
30. runde
Hapoel Afula
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 2
9. april 15:00
31. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Kfar Shalem
1 – 1
16. april 15:00
32. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Umm al-Fahm
2 – 0
23. april 15:00
33. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ironi Akko
0 – 1
30. april 15:00
34. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Umm al-Fahm
3 – 2
4. maj 19:00
35. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Petah Tikva
2 – 0
7. maj 15:00
36. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Umm al-Fahm
vs
19. maj 18:00
37. runde