Luk
Logo for Beitar Tel Aviv Bat Yam

Om Beitar Tel Aviv Bat Yam

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Beitar Tel Aviv Bat Yam

Turnering Placering Form
2. Division #4
har ikke vundet 4 udekampe i træk
Leumit League Oprykningsgruppe #6
har ikke vundet i samtlige kampe
Pokal Semifinale
har vundet samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Beitar Tel Aviv Bat Yam fra nyhedsarkivet

Nyheder om Beitar Tel Aviv Bat Yam

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Beitar Tel Aviv Bat Yam

Navn Position
Sahar Hasson (25 år) Målmand
Avihai Dahan (25 år) Målmand
Maor Geassi (26 år) Forsvar
Michael Chilaka (21 år) Forsvar
Guy Kaufman (22 år) Forsvar
Tomer Machluf (20 år) Forsvar
Abed Salame (22 år) Midtbane
Yaniv Mizrachi (25 år) Midtbane
Avi Avinu (37 år) Midtbane
Suhail Armaly (25 år) Midtbane
Karamokoba Keita (27 år) Midtbane
Gil Blumenshtein (31 år) Midtbane
William Njobvu (34 år) Midtbane
Guy Mizrahi (20 år) Midtbane
Shai Belhassen (19 år) Midtbane
Nadav Aviv Nidam (20 år) Midtbane
Assaf Hershko (19 år) Midtbane
Omer Brami (21 år) Midtbane
Nadav Mashiah (21 år) Midtbane
Rowan Human Midtbane
Glezer Tamir (20 år) Midtbane
Bar Cohen (20 år) Midtbane
Parfait Guiagon (20 år) Midtbane
Ravve Assayag (20 år) Angreb
Yahab El Abid (21 år) Angreb
Dor Nahmani (25 år) Angreb
Gael Margolis (27 år) Angreb
Eyal Chen (21 år) Angreb
Ronen Hanzis (19 år) Angreb
Mufalah Shlaata (20 år) Angreb
Anthony Lokosa (24 år) Angreb
Matan Lotati (31 år) Angreb
Amir Berkovits (20 år) Angreb
Carlos Louisa (29 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Nof HaGalil
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 1
31. august 18:00
1. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 3
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Ironi Akko
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 1
17. september 19:30
4. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Raanana
1 – 0
21. september 18:45
2. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Afula
2 – 1
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Rishon LeZion
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 0
2. november 18:15
6. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat HaSharon
3 – 0
6. november 14:00
7. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 0
13. november 14:00
8. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Maccabi Ahi Nazareth
1 – 1
16. november 18:15
9. runde
Hapoel Ramat Gan
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 0
20. november 14:00
10. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Sektzia Nes Tziona
3 – 0
27. november 14:00
11. runde
Hapoel Iksal
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 1
1. december 18:00
12. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
SC Kfar Kasem
2 – 1
4. december 14:00
13. runde
Hapoel Kfar Shalem
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 3
11. december 14:00
14. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Petah Tikva
1 – 1
18. december 14:00
15. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Nof HaGalil
0 – 2
25. december 14:00
16. runde
Hapoel Raanana
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 2
29. december 18:30
17. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Umm al-Fahm
2 – 0
1. januar 14:00
18. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ironi Akko
0 – 2
7. januar 18:15
19. runde
Hapoel Afula
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0 – 1
8. februar 18:45
20. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Rishon LeZion
2 – 2
12. februar 14:00
21. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0 – 2
16. februar 18:30
22. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Katamon Jerusalem
2 – 0
26. februar 14:00
23. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Beitar Tel Aviv Bat Yam
3 – 2
2. marts 18:30
24. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
3 – 3
5. marts 14:00
25. runde
Sektzia Nes Tziona
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0 – 0
12. marts 14:00
26. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
3 – 1
15. marts 19:00
1/8-finaler
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Iksal
1 – 4
19. marts 14:00
27. runde
SC Kfar Kasem
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 1
26. marts 13:00
28. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Kfar Shalem
3 – 1
30. marts 18:00
29. runde
Hapoel Petah Tikva
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 1
2. april 14:00
30. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
12. april 18:00
31. runde
Hapoel Iksal
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 1
17. april 20:00
32. runde
Bnei Sakhnin
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0 – 4
21. april 19:00
Kvartfinaler
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Rishon LeZion
2 – 3
26. april 18:00
33. runde
Hapoel Nof HaGalil
Beitar Tel Aviv Bat Yam
3 – 3
30. april 15:00
34. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Katamon Jerusalem
1 – 2
4. maj 19:00
35. runde
Sektzia Nes Tziona
Beitar Tel Aviv Bat Yam
2 – 2
7. maj 15:00
36. runde
Hapoel Tel Aviv
Beitar Tel Aviv Bat Yam
vs
19. maj 18:00
Semifinaler
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat HaSharon
vs
20. maj 19:00
37. runde