Luk
Logo for Hapoel Ramat HaSharon

Om Hapoel Ramat HaSharon

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Ramat HaSharon

Turnering Placering Form
2. Division #5
er ubesejret 2 udekampe i træk
Leumit League Oprykningsgruppe #7
har ikke vundet i samtlige udekampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 4 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Ramat HaSharon fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Ramat HaSharon

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hapoel Ramat HaSharon

Navn Position
Yogev Lerman (29 år) Forsvar
Abdoulie Jarjue (20 år) Forsvar
Idan Rata (21 år) Forsvar
Yonatan Rodionov (23 år) Forsvar
Maoz Samya (33 år) Forsvar
Or Zouzut (23 år) Midtbane
Bar Avitan (28 år) Midtbane
Daniel Solomon (29 år) Midtbane
Itai Ozeri (31 år) Midtbane
Uzor Juvenal (25 år) Midtbane
Tomer Sassonker (27 år) Midtbane
Sunday Ayumi (21 år) Midtbane
Guy Shetach (23 år) Midtbane
Aviel Ben Hemo (21 år) Midtbane
Lee Agami (26 år) Midtbane
Yam Cohen (23 år) Midtbane
Yonatan Levi (21 år) Midtbane
Amit Magoz (23 år) Midtbane
Moshe Mishaelof (37 år) Midtbane
Or Ostvind (33 år) Midtbane
Robi Dvora (28 år) Midtbane
Roy Ronen (23 år) Midtbane
Omri Shekel (28 år) Midtbane
Benjamin Kuku (26 år) Angreb
Shimon Abuhatzira (34 år) Angreb
Romyold Da Costa (21 år) Angreb
Tal Yegudayev (20 år) Angreb
Omer Peretz (31 år) Angreb
Roy Levi (21 år) Angreb
Adir Rahamim (24 år) Angreb
Koby Moosa (39 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

SC Kfar Kasem
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 3
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 2
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Nof HaGalil
1 – 0
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Kfar Shalem
1 – 1
21. september 18:45
2. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Umm al-Fahm
0 – 0
2. november 18:15
6. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat HaSharon
3 – 0
6. november 14:00
7. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Afula
1 – 0
13. november 14:00
8. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 0
16. november 18:15
9. runde
Hapoel Ironi Akko
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
20. november 14:00
10. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Katamon Jerusalem
0 – 0
27. november 14:00
11. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Ramat HaSharon
2 – 0
1. december 18:00
12. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
3 – 0
7. december 18:00
13. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 1
11. december 14:00
14. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Iksal
1 – 3
21. december 18:00
15. runde
Hapoel Ramat HaSharon
SC Kfar Kasem
1 – 0
25. december 14:00
16. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
29. december 18:30
17. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Petah Tikva
1 – 0
1. januar 14:00
18. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 0
7. januar 18:15
19. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Raanana
1 – 0
8. februar 18:45
20. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
12. februar 14:00
21. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0 – 2
16. februar 18:30
22. runde
Hapoel Afula
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
26. februar 14:00
23. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Rishon LeZion
1 – 1
2. marts 18:30
24. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ironi Akko
2 – 0
8. marts 18:00
25. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
12. marts 14:00
26. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Maccabi Ahi Nazareth
1 – 2
19. marts 14:00
27. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
26. marts 13:00
28. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Sektzia Nes Tziona
1 – 2
30. marts 18:00
29. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Ramat HaSharon
0 – 2
2. april 14:00
30. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
9. april 15:00
31. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
0 – 1
16. april 15:00
32. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ramat HaSharon
2 – 0
26. april 18:00
33. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Iksal
4 – 0
30. april 15:00
34. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
3. maj 18:00
35. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Rishon LeZion
0 – 1
7. maj 15:00
36. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 0
24. maj 17:00
37. runde