Luk
Logo for Hapoel Ramat Gan

Om Hapoel Ramat Gan

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Hapoel Ramat Gan

Turnering Placering Form
2. Division #8
er ubesejret 7 kampe i træk
Leumit League Oprykningsgruppe #5
har ikke vundet 3 kampe i træk
Pokal 1/8-finale
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hapoel Ramat Gan fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hapoel Ramat Gan

20/08 14:13


Spillertrup for Hapoel Ramat Gan

Nr. Navn Position
2. Israel Rosh (33 år) Forsvar
3. Tal Maabi (36 år) Forsvar
4. Dan Romann (38 år) Midtbane
5. Omer Hazum (28 år) Midtbane
8. Israel Zaguri (31 år) Midtbane
9. Abdallah Azam (23 år) Midtbane
10. Liron Diamant (31 år) Angreb
14. Hod Messika (21 år) Angreb
20. Omer Buksenbaum (38 år) Midtbane
21. Daniel Yosef (20 år) Forsvar
55. Avi Soffer (35 år) Forsvar
Elda Pshachcaki (28 år) Målmand
Jeroen Tesselaar (32 år) Forsvar
Ofer Verta (30 år) Forsvar
Akram Shreh (27 år) Forsvar
Shmuel Malul (28 år) Forsvar
Yarden Moshe Abu Hazira (28 år) Forsvar
Dean Akafi (27 år) Forsvar
Ovadia Darwish (22 år) Forsvar
Mor Naaman (22 år) Forsvar
Lev Cohen (24 år) Forsvar
David Yifrah Forsvar
Liran Cohen (38 år) Midtbane
Harmony Ikande (30 år) Midtbane
Liad Berkovitch (30 år) Midtbane
Artur Atadjanov (30 år) Midtbane
Vladimir Broun (32 år) Midtbane
Shahar Hirsch (28 år) Midtbane
Tal Ayala (31 år) Midtbane
Eli Babayev (30 år) Midtbane
Noam Cohen (27 år) Midtbane
Ido Sharon (27 år) Midtbane
Ohad Rabinowitz (24 år) Midtbane
Ariel Hadar (24 år) Midtbane
Raz Nachmias (25 år) Midtbane
Bar Yerouham (24 år) Midtbane
Ofir Takiyar (25 år) Midtbane
Naor Cohen (21 år) Midtbane
Haim Yosef (26 år) Midtbane
Yoav Gabizon (22 år) Midtbane
Daniel Mama Midtbane
Jude Nworuh (31 år) Angreb
Rotem Shemul (32 år) Angreb
Ugwu Uzochukwu (24 år) Angreb
Itamar Cohen (29 år) Angreb
Mamoon Qashoa (23 år) Angreb
Meir Cohen (22 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Hapoel Ironi Akko
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
27. august 19:30
1. runde
Hapoel Ramat Gan
Sektzia Nes Tziona
3 – 0
7. september 18:30
2. runde
Hapoel Iksal
Hapoel Ramat Gan
1 – 0
10. september 19:30
3. runde
Hapoel Ramat Gan
SC Kfar Kasem
3 – 0
17. september 19:30
4. runde
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Ramat Gan
1 – 3
24. september 18:30
5. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Petah Tikva
2 – 0
2. november 18:15
6. runde
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
6. november 14:00
7. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Raanana
1 – 1
13. november 14:00
8. runde
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Ramat Gan
2 – 2
16. november 18:15
9. runde
Hapoel Ramat Gan
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 – 0
20. november 14:00
10. runde
Hapoel Afula
Hapoel Ramat Gan
1 – 0
27. november 14:00
11. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Rishon LeZion
1 – 0
2. december 18:00
12. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
3 – 0
7. december 18:00
13. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Katamon Jerusalem
0 – 0
11. december 14:00
14. runde
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
21. december 18:00
15. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Ironi Akko
0 – 0
25. december 14:00
16. runde
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ramat Gan
0 – 0
30. december 18:30
17. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Iksal
1 – 3
4. januar 18:00
18. runde
SC Kfar Kasem
Hapoel Ramat Gan
0 – 1
7. januar 18:15
19. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Kfar Shalem
0 – 2
8. februar 18:45
20. runde
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat Gan
1 – 0
12. februar 14:00
21. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Nof HaGalil
0 – 1
16. februar 18:30
22. runde
Hapoel Raanana
Hapoel Ramat Gan
1 – 0
26. februar 14:00
23. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Umm al-Fahm
3 – 0
2. marts 18:30
24. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
3 – 3
5. marts 14:00
25. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Afula
1 – 1
12. marts 14:00
26. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
3 – 1
15. marts 19:00
1/8-finaler
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
22. marts 18:45
27. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Ramat HaSharon
1 – 1
26. marts 13:00
28. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
30. marts 18:00
29. runde
Hapoel Ramat Gan
Maccabi Ahi Nazareth
2 – 1
2. april 14:00
30. runde
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
12. april 18:00
31. runde
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
0 – 1
16. april 15:00
32. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Iksal
6 – 0
23. april 15:00
33. runde
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Ramat Gan
1 – 1
30. april 15:00
34. runde
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Nof HaGalil
0 – 3
3. maj 18:00
35. runde
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ramat Gan
1 – 0
7. maj 15:00
36. runde
Hapoel Ramat Gan
Sektzia Nes Tziona
vs
14. maj 15:00
37. runde