Luk
Logo for Bnei Sakhnin

Om Bnei Sakhnin

Land: Israel


Turneringer med deltagelse af Bnei Sakhnin

Turnering Placering Form
1. Division #11
har vundet 2 kampe i træk
Ligat-Al Nedrykningsgruppe #6
har ikke vundet i samtlige udekampe
Pokal Kvartfinale
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Bnei Sakhnin fra nyhedsarkivet

Nyheder om Bnei Sakhnin

17/08 15:47
27/07 00:41


Spillertrup for Bnei Sakhnin

Navn Position
Omri Alon Målmand
Mahmud Kannadil Målmand
Tomer Haran (22 år) Målmand
Ali Osman (34 år) Forsvar
Sari Falah (29 år) Forsvar
Lukas Spendlhofer (27 år) Forsvar
Ben Maimon Turjman (32 år) Forsvar
Hilal Mousa (30 år) Forsvar
Moti Barshazky (24 år) Forsvar
Daniel Twizer (24 år) Forsvar
Maroun Gantus (24 år) Forsvar
Inab Shami (27 år) Forsvar
Ali Abu Ria (23 år) Forsvar
Mohamed Sayed Ahmed (22 år) Forsvar
Hassan Hilo (21 år) Forsvar
Beram Kayal (33 år) Midtbane
Ibraheem Abu Saleh Midtbane
Hagai Goldenberg (30 år) Midtbane
Sebastian Velasquez (30 år) Midtbane
Ataa Jaber (26 år) Midtbane
Tzachi Elihen (30 år) Midtbane
Ihab Ganaem (24 år) Midtbane
Bashir Bahajat (22 år) Midtbane
Firas Mugrabi (29 år) Angreb
Arafat Djako (32 år) Angreb
George Akpabio (28 år) Angreb
Osama Khalaila (23 år) Angreb
Oshri Gita (35 år)
Geva Barkay
Bassem Ganaym
Haled Halyla
Sergio Novoa
Eitan Azaria (38 år)
Yaniv Luzon
Hamad Ganayem (33 år)
Khaled Zbedat
Ibrahim Bassit
Zubeidat Mohammad (29 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Bnei Sakhnin
Bnei Yehuda
0 – 3
29. august 18:45
1. runde
Maccabi Netanya
Bnei Sakhnin
7 – 0
14. september 19:00
2. runde
Hapoel Beer Sheva
Bnei Sakhnin
2 – 2
2. november 19:15
4. runde
Bnei Sakhnin
Maccabi Tel Aviv
1 – 2
8. november 19:15
6. runde
Hapoel Kfar Saba
Bnei Sakhnin
0 – 1
21. november 18:00
7. runde
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
4 – 0
25. november 17:00
5. runde
Bnei Sakhnin
FC Ashdod
1 – 0
28. november 16:20
8. runde
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
0 – 2
5. december 17:45
9. runde
Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa
0 – 3
8. december 16:00
3. runde
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin
0 – 1
20. december 18:00
11. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Tel Aviv
0 – 1
23. december 19:00
12. runde
Maccabi Petach Tikva
Bnei Sakhnin
0 – 0
27. december 18:00
13. runde
Bnei Yehuda
Bnei Sakhnin
1 – 1
3. januar 18:00
14. runde
Bnei Sakhnin
Maccabi Netanya
0 – 1
6. januar 19:00
15. runde
Maccabi Haifa
Bnei Sakhnin
3 – 0
23. januar 19:00
16. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Beer Sheva
1 – 0
28. januar 19:15
17. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Hadera
0 – 2
1. februar 18:30
18. runde
Maccabi Tel Aviv
Bnei Sakhnin
1 – 0
6. februar 19:15
19. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Kfar Saba
0 – 1
9. februar 18:00
20. runde
FC Ashdod
Bnei Sakhnin
0 – 0
13. februar 17:45
21. runde
Bnei Sakhnin
Beitar Jerusalem
0 – 0
18. februar 19:00
10. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Haifa
0 – 1
27. februar 14:00
22. runde
Beitar Jerusalem
Bnei Sakhnin
2 – 3
4. marts 19:00
23. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 – 2
7. marts 18:00
24. runde
Hapoel Tel Aviv
Bnei Sakhnin
0 – 1
13. marts 14:00
25. runde
Bnei Sakhnin
Beitar Nordia Jerusalem
1 – 0
16. marts 17:00
1/8-finaler
Bnei Sakhnin
Maccabi Petach Tikva
1 – 0
20. marts 18:15
26. runde
Maccabi Netanya
Bnei Sakhnin
0 – 0
4. april 18:00
27. runde
Bnei Sakhnin
Bnei Yehuda
1 – 1
10. april 17:30
28. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Kfar Saba
3 – 0
17. april 17:00
29. runde
Bnei Sakhnin
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0 – 4
21. april 19:00
Kvartfinaler
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
1 – 0
24. april 17:00
30. runde
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
1 – 0
1. maj 19:30
31. runde
Beitar Jerusalem
Bnei Sakhnin
3 – 1
8. maj 19:30
32. runde
Bnei Sakhnin
Hapoel Tel Aviv
vs
20. maj 18:30
33. runde