Luk
Logo for Folgore Caratese

Om Folgore Caratese

Land: Italien


Turneringer med deltagelse af Folgore Caratese

Turnering Placering Form
Serie D Gruppe A #13 Folgore Caratese har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering


Se flere relaterede nyheder om Folgore Caratese fra nyhedsarkivet

Nyheder om Folgore Caratese

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Folgore Caratese
Borgosesia
vs
27. september 15:00
1. runde
ACSD Saluzzo
Folgore Caratese
vs
4. oktober 15:00
2. runde
Folgore Caratese
Derthona
vs
7. oktober 15:00
3. runde
Bra
Folgore Caratese
vs
11. oktober 15:00
4. runde
Folgore Caratese
P.D.H.A.E.
vs
18. oktober 15:00
5. runde
Citta di Varese
Folgore Caratese
vs
25. oktober 14:30
6. runde
Folgore Caratese
Caronnese
vs
1. november 14:30
7. runde
Sestri Levante
Folgore Caratese
vs
4. november 14:30
8. runde
Folgore Caratese
ASD Calcio Chieri 1955
vs
8. november 14:30
9. runde
ASD Imperia
Folgore Caratese
vs
15. november 14:30
10. runde
Vado
Folgore Caratese
vs
22. november 14:30
11. runde
Folgore Caratese
Fossano
vs
29. november 14:30
12. runde
Sanremese
Folgore Caratese
vs
2. december 14:30
13. runde
Folgore Caratese
AS Casale
vs
6. december 14:30
14. runde
Arconatese
Folgore Caratese
vs
13. december 14:30
15. runde
Folgore Caratese
AC Legnano
vs
20. december 14:30
16. runde
Lavagnese
Folgore Caratese
vs
23. december 14:30
17. runde
Folgore Caratese
Castellanzese
vs
6. januar 14:30
18. runde
ASDC Gozzano
Folgore Caratese
vs
10. januar 14:30
19. runde
Borgosesia
Folgore Caratese
vs
17. januar 14:30
20. runde
Folgore Caratese
ACSD Saluzzo
vs
24. januar 14:30
21. runde
Derthona
Folgore Caratese
vs
27. januar 14:30
22. runde
Folgore Caratese
Bra
vs
31. januar 14:30
23. runde
P.D.H.A.E.
Folgore Caratese
vs
7. februar 14:30
24. runde
Folgore Caratese
Citta di Varese
vs
14. februar 14:30
25. runde
Caronnese
Folgore Caratese
vs
21. februar 14:30
26. runde
Folgore Caratese
Sestri Levante
vs
24. februar 14:30
27. runde
ASD Calcio Chieri 1955
Folgore Caratese
vs
28. februar 14:30
28. runde
Folgore Caratese
ASD Imperia
vs
7. marts 14:30
29. runde
Folgore Caratese
Vado
vs
21. marts 14:30
30. runde
Fossano
Folgore Caratese
vs
28. marts 15:00
31. runde
Folgore Caratese
Sanremese
vs
1. april 15:00
32. runde
AS Casale
Folgore Caratese
vs
11. april 15:00
33. runde
Folgore Caratese
Arconatese
vs
18. april 15:00
34. runde
AC Legnano
Folgore Caratese
vs
25. april 15:00
35. runde
Folgore Caratese
Lavagnese
vs
2. maj 15:00
36. runde
Castellanzese
Folgore Caratese
vs
9. maj 16:00
37. runde
Folgore Caratese
ASDC Gozzano
vs
16. maj 16:00
38. runde