Luk
Logo for Olympia Agnonese

Om Olympia Agnonese

Land: Italien


Turneringer med deltagelse af Olympia Agnonese

Turnering Placering Form
Serie D Gruppe F #16
har ikke vundet i samtlige kampe


Se flere relaterede nyheder om Olympia Agnonese fra nyhedsarkivet

Nyheder om Olympia Agnonese

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Olympia Agnonese
Montegiorgio
0 – 1
1. september 15:00
1. runde
Recanatese
Olympia Agnonese
4 – 2
8. september 15:00
2. runde
Olympia Agnonese
Cattolica Calcio SM
1 – 1
15. september 15:00
3. runde
Chieti
Olympia Agnonese
vs
22. september 15:00
4. runde
Olympia Agnonese
Real Giulianova
vs
29. september 15:00
5. runde
Sangiustese
Olympia Agnonese
vs
6. oktober 15:00
6. runde
Olympia Agnonese
Atletico Terme Fiuggi
vs
13. oktober 15:00
7. runde
Vastogirardi
Olympia Agnonese
vs
20. oktober 15:00
8. runde
Olympia Agnonese
Campobasso
vs
27. oktober 14:30
9. runde
San Nicolo
Olympia Agnonese
vs
3. november 14:30
10. runde
Olympia Agnonese
Jesina
vs
10. november 14:30
11. runde
Tolentino
Olympia Agnonese
vs
17. november 14:30
12. runde
Olympia Agnonese
Avezzano
vs
24. november 14:30
13. runde
Vastese
Olympia Agnonese
vs
1. december 14:30
14. runde
Olympia Agnonese
ASD Pineto
vs
8. december 14:30
15. runde
Matelica
Olympia Agnonese
vs
15. december 14:30
16. runde
Olympia Agnonese
ASD Porto Sant Elpidio
vs
22. december 14:30
17. runde
Montegiorgio
Olympia Agnonese
vs
5. januar 14:30
18. runde
Olympia Agnonese
Recanatese
vs
12. januar 14:30
19. runde
Cattolica Calcio SM
Olympia Agnonese
vs
19. januar 14:30
20. runde
Olympia Agnonese
Chieti
vs
26. januar 14:30
21. runde
Real Giulianova
Olympia Agnonese
vs
2. februar 14:30
22. runde
Olympia Agnonese
Sangiustese
vs
9. februar 14:30
23. runde
Atletico Terme Fiuggi
Olympia Agnonese
vs
16. februar 14:30
24. runde
Olympia Agnonese
Vastogirardi
vs
23. februar 14:30
25. runde
Campobasso
Olympia Agnonese
vs
1. marts 14:30
26. runde
Olympia Agnonese
San Nicolo
vs
8. marts 14:30
27. runde
Jesina
Olympia Agnonese
vs
22. marts 14:30
28. runde
Olympia Agnonese
Tolentino
vs
29. marts 14:30
29. runde
Avezzano
Olympia Agnonese
vs
5. april 14:30
30. runde
Olympia Agnonese
Vastese
vs
9. april 14:30
31. runde
ASD Pineto
Olympia Agnonese
vs
19. april 14:30
32. runde
Olympia Agnonese
Matelica
vs
26. april 14:30
33. runde
ASD Porto Sant Elpidio
Olympia Agnonese
vs
3. maj 14:30
34. runde