Luk
Logo for Sangiustese

Om Sangiustese

Land: Italien


Turneringer med deltagelse af Sangiustese

Turnering Placering Form
Serie D Gruppe F #9
har ikke vundet i samtlige udekampe


Se flere relaterede nyheder om Sangiustese fra nyhedsarkivet

Nyheder om Sangiustese

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Tolentino
Sangiustese
2 – 2
1. september 15:00
1. runde
Sangiustese
Avezzano
5 – 1
8. september 15:00
2. runde
ASD Pineto
Sangiustese
2 – 1
15. september 15:00
3. runde
Sangiustese
ASD Porto Sant Elpidio
vs
22. september 15:00
4. runde
Vastese
Sangiustese
vs
29. september 15:00
5. runde
Sangiustese
Olympia Agnonese
vs
6. oktober 15:00
6. runde
Matelica
Sangiustese
vs
13. oktober 15:00
7. runde
Sangiustese
Cattolica Calcio SM
vs
20. oktober 15:00
8. runde
Montegiorgio
Sangiustese
vs
27. oktober 14:30
9. runde
Sangiustese
Chieti
vs
3. november 14:30
10. runde
Real Giulianova
Sangiustese
vs
10. november 14:30
11. runde
Sangiustese
Recanatese
vs
17. november 14:30
12. runde
Atletico Terme Fiuggi
Sangiustese
vs
24. november 14:30
13. runde
Vastogirardi
Sangiustese
vs
1. december 14:30
14. runde
Sangiustese
Campobasso
vs
8. december 14:30
15. runde
San Nicolo
Sangiustese
vs
15. december 14:30
16. runde
Sangiustese
Jesina
vs
22. december 14:30
17. runde
Sangiustese
Tolentino
vs
5. januar 14:30
18. runde
Avezzano
Sangiustese
vs
12. januar 14:30
19. runde
Sangiustese
ASD Pineto
vs
19. januar 14:30
20. runde
ASD Porto Sant Elpidio
Sangiustese
vs
26. januar 14:30
21. runde
Sangiustese
Vastese
vs
2. februar 14:30
22. runde
Olympia Agnonese
Sangiustese
vs
9. februar 14:30
23. runde
Sangiustese
Matelica
vs
16. februar 14:30
24. runde
Cattolica Calcio SM
Sangiustese
vs
23. februar 14:30
25. runde
Sangiustese
Montegiorgio
vs
1. marts 14:30
26. runde
Chieti
Sangiustese
vs
8. marts 14:30
27. runde
Sangiustese
Real Giulianova
vs
22. marts 14:30
28. runde
Recanatese
Sangiustese
vs
29. marts 14:30
29. runde
Sangiustese
Atletico Terme Fiuggi
vs
5. april 14:30
30. runde
Sangiustese
Vastogirardi
vs
9. april 14:30
31. runde
Campobasso
Sangiustese
vs
19. april 14:30
32. runde
Sangiustese
San Nicolo
vs
26. april 14:30
33. runde
Jesina
Sangiustese
vs
3. maj 14:30
34. runde