Luk
Logo for Latte Dolce

Om Latte Dolce

Land: Italien


Turneringer med deltagelse af Latte Dolce

Turnering Placering Form
Serie D Gruppe G #4
har vundet samtlige hjemmekampe


Se flere relaterede nyheder om Latte Dolce fra nyhedsarkivet

Nyheder om Latte Dolce

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Latte Dolce
Torres
1 – 0
1. september 18:00
1. runde
Latina
Latte Dolce
2 – 1
7. september 15:00
2. runde
Latte Dolce
Team Nuova Florida 2005
3 – 0
15. september 15:00
3. runde
Arzachena
Latte Dolce
vs
22. september 15:00
4. runde
Latte Dolce
Vis Artena
vs
29. september 15:00
5. runde
ASD Trastevere
Latte Dolce
vs
6. oktober 15:00
6. runde
Latte Dolce
Aprilia
vs
13. oktober 15:00
7. runde
Ladispoli
Latte Dolce
vs
20. oktober 15:00
8. runde
Latte Dolce
AP Turris
vs
27. oktober 14:30
9. runde
Budoni
Latte Dolce
vs
3. november 14:30
10. runde
ASD Lanusei
Latte Dolce
vs
10. november 14:30
11. runde
Latte Dolce
Ostia Mare
vs
17. november 14:30
12. runde
Pro Calcio Tor Sapienza
Latte Dolce
vs
24. november 14:30
13. runde
Latte Dolce
Cassino
vs
1. december 14:30
14. runde
Citta di Anagni
Latte Dolce
vs
8. december 14:30
15. runde
Latte Dolce
Muravera
vs
15. december 14:30
16. runde
Portici
Latte Dolce
vs
22. december 14:30
17. runde
Torres
Latte Dolce
vs
5. januar 14:30
18. runde
Latte Dolce
Latina
vs
12. januar 14:30
19. runde
Team Nuova Florida 2005
Latte Dolce
vs
19. januar 14:30
20. runde
Latte Dolce
Arzachena
vs
26. januar 14:30
21. runde
Vis Artena
Latte Dolce
vs
2. februar 14:30
22. runde
Latte Dolce
ASD Trastevere
vs
9. februar 14:30
23. runde
Aprilia
Latte Dolce
vs
16. februar 14:30
24. runde
Latte Dolce
Ladispoli
vs
23. februar 14:30
25. runde
AP Turris
Latte Dolce
vs
1. marts 14:30
26. runde
Latte Dolce
Budoni
vs
8. marts 14:30
27. runde
Latte Dolce
ASD Lanusei
vs
22. marts 14:30
28. runde
Ostia Mare
Latte Dolce
vs
29. marts 14:30
29. runde
Latte Dolce
Pro Calcio Tor Sapienza
vs
5. april 14:30
30. runde
Cassino
Latte Dolce
vs
9. april 14:30
31. runde
Latte Dolce
Citta di Anagni
vs
19. april 14:30
32. runde
Muravera
Latte Dolce
vs
26. april 14:30
33. runde
Latte Dolce
Portici
vs
3. maj 14:30
34. runde