Luk
Logo for Team Altamura

Om Team Altamura

Land: Italien


Turneringer med deltagelse af Team Altamura

Turnering Placering Form
Serie D Gruppe H #9
er ubesejret 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Team Altamura fra nyhedsarkivet

Nyheder om Team Altamura

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Gladiator
Team Altamura
2 – 1
1. september 15:00
1. runde
Team Altamura
Gelbison Cilento
0 – 0
8. september 15:00
2. runde
Agropoli
Team Altamura
0 – 2
15. september 15:00
3. runde
Team Altamura
Francavilla
vs
22. september 15:30
4. runde
Gravina
Team Altamura
vs
29. september 15:00
5. runde
Team Altamura
Citta di Fasano
vs
6. oktober 15:00
6. runde
Taranto
Team Altamura
vs
13. oktober 15:00
7. runde
Team Altamura
Nocerina
vs
20. oktober 15:00
8. runde
Casarano
Team Altamura
vs
27. oktober 14:30
9. runde
Team Altamura
Audace Cerignola
vs
3. november 14:30
10. runde
ASD Grumentum Val D'agri
Team Altamura
vs
10. november 14:30
11. runde
Team Altamura
Brindisi
vs
17. november 14:30
12. runde
Foggia
Team Altamura
vs
24. november 14:30
13. runde
Team Altamura
ACD Nardo
vs
1. december 14:30
14. runde
Sorrento
Team Altamura
vs
8. december 14:30
15. runde
Team Altamura
Fidelis Andria
vs
15. december 14:30
16. runde
Bitonto
Team Altamura
vs
22. december 14:30
17. runde
Team Altamura
Gladiator
vs
5. januar 14:30
18. runde
Gelbison Cilento
Team Altamura
vs
12. januar 14:30
19. runde
Team Altamura
Agropoli
vs
19. januar 14:30
20. runde
Francavilla
Team Altamura
vs
26. januar 14:30
21. runde
Team Altamura
Gravina
vs
2. februar 14:30
22. runde
Citta di Fasano
Team Altamura
vs
9. februar 14:30
23. runde
Team Altamura
Taranto
vs
16. februar 14:30
24. runde
Nocerina
Team Altamura
vs
23. februar 14:30
25. runde
Team Altamura
Casarano
vs
1. marts 14:30
26. runde
Audace Cerignola
Team Altamura
vs
8. marts 14:30
27. runde
Team Altamura
ASD Grumentum Val D'agri
vs
22. marts 14:30
28. runde
Brindisi
Team Altamura
vs
29. marts 14:30
29. runde
Team Altamura
Foggia
vs
5. april 14:30
30. runde
ACD Nardo
Team Altamura
vs
9. april 14:30
31. runde
Team Altamura
Sorrento
vs
19. april 14:30
32. runde
Fidelis Andria
Team Altamura
vs
26. april 14:30
33. runde
Team Altamura
Bitonto
vs
3. maj 14:30
34. runde