Luk
<  Forrige uge
26. februar 2020 – 4. marts 2020
Næste uge  >

Onsdag 26. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 Gimnasia LP – Sportivo Barracas Cup – Argentina 2 – 0
01:30 Atletico Tucuman – Independiente Medellin Copa Libertadores Kvalifikation 3 – 4
01:30 Sport Huancayo – Argentinos Juniors Copa Sudamericana 0 – 0
21:35 Aldosivi – CA Talleres RDE Cup – Argentina

Torsdag 27. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Universidad Catolica – Lanus Copa Sudamericana

Fredag 28. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:05 Patronato de Parana – Instituto Cup – Argentina
01:30 Fortaleza – Independiente Copa Sudamericana
23:00 Racing Club – Newell's Old Boys Torneo De Transici贸n – Argentina

L酶rdag 29. februar 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 Colon – Boca Juniors Torneo De Transici贸n – Argentina
21:35 Gimnasia LP – Atletico Tucuman Torneo De Transici贸n – Argentina
22:00 San Martin San Juan – Agropecuario Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 Club Atl茅tico Estudiantes – Barracas Central Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 Belgrano – Deportivo Moron Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 CA Alvarado – Temperley Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 Club Atletico Mitre – Ferro Carril Oeste Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 Guillermo Brown – Club Atletico Platense Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 Nueva Chicago – Independiente Rivadavia Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 Estudiantes de Rio Cuarto – Atlanta Primera Nacional Zona A – Argentina
22:00 Quilmes – Atl茅tico de Rafaela Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 Defensores de Belgrano – All Boys Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 Tigre – Gimnasia Jujuy Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 Brown de Adrogue – Santamarina Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 Chacarita Juniors – Instituto Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 Deportivo Riestra – San Martin de Tucuman Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 Sarmiento – Almagro Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 Gimnasia Mendoza – Villa Dalmine Primera Nacional Zona B – Argentina
22:00 San Telmo – Almirante Brown Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Flandria – CA Fenix Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Los Andes – CD UAI Urquiza Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Justo Jose de Urquiza – CA Talleres RDE Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 CA San Miguel – CA Defensores Unidos Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Comunicaciones – Argentino de Quilmes Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Villa San Carlos – Acassuso Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Deportivo Armenio – Sacachispas FC Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Colegiales – Tristan Suarez Primera B Metropolitana Clausura – Argentina
22:00 Central Cordoba de Rosario – CA Ferrocarril Midland Primera C Clausura – Argentina
22:00 Laferrere – Dock Sud Primera C Clausura – Argentina
22:00 Deportivo Merlo – Lamadrid Primera C Clausura – Argentina
22:00 Club Lujan – El Porvenir Primera C Clausura – Argentina
22:00 San Martin Burzaco – Leandro N. Alem Primera C Clausura – Argentina
22:00 Real Pilar – Argentino de Merlo Primera C Clausura – Argentina
22:00 Excursionistas – Sportivo Italiano Primera C Clausura – Argentina
22:00 Victoriano Arenas – Canuelas Primera C Clausura – Argentina
22:00 Ituzaingo – Deportivo Espa帽ol Primera C Clausura – Argentina
23:40 River Plate – Defensa y Justicia Torneo De Transici贸n – Argentina

S酶ndag 1. marts 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:45 Central Cordoba d.S – Banfield Torneo De Transici贸n – Argentina
01:45 Godoy Cruz – Union Torneo De Transici贸n – Argentina
21:35 Aldosivi – San Lorenzo Torneo De Transici贸n – Argentina
22:00 Crucero del Norte – Union de Sunchales Federal A Zona A – Argentina
22:00 Boca Unidos – Gimnasia y Esgrima de Concepcion Federal A Zona A – Argentina
22:00 Douglas Haig – Defensores Belgrano Villa Ramalho Federal A Zona A – Argentina
22:00 Defensores de Pronunciamiento – Central Norte Federal A Zona A – Argentina
22:00 Atletico Guemes – Juventud Unida de Gualeguaych煤 Federal A Zona A – Argentina
22:00 Sportivo Las Parejas – Sarmiento de Resistencia Federal A Zona A – Argentina
22:00 CA Chaco For Ever – Sportivo Belgrano Federal A Zona A – Argentina
22:00 Juventud Unida Universitario – Circulo Deportivo Federal A Zone B – Argentina
22:00 Deportivo Madryn – Club Sportivo Penarol Federal A Zone B – Argentina
22:00 Sol de Mayo – Villa Mitre Federal A Zone B – Argentina
22:00 Sansinena BB – Deportivo Maipu Federal A Zone B – Argentina
22:00 Huracan Las Heras – Club Cipolletti Federal A Zone B – Argentina
22:00 Olimpo – Ferro Carril Oeste General Pico Federal A Zone B – Argentina
22:00 Desamparados – CASD Camioneros Federal A Zone B – Argentina
23:40 Lanus – Estudiantes Torneo De Transici贸n – Argentina
23:40 Rosario Central – Arsenal de Sarand铆 Torneo De Transici贸n – Argentina

Mandag 2. marts 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:45 Velez Sarsfield – Argentinos Juniors Torneo De Transici贸n – Argentina
23:00 Patronato de Parana – Talleres Torneo De Transici贸n – Argentina

Tirsdag 3. marts 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 Huracan – Independiente Torneo De Transici贸n – Argentina
23:15 Defensa y Justicia – Santos Copa Libertadores Gruppe G

Onsdag 4. marts 2020 - Kampprogram for fodboldkampe i Argentina

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Caracas – Boca Juniors Copa Libertadores Gruppe H
22:00 Argentinos Juniors – Canuelas Cup – Argentina
22:00 Club Atletico Platense – Deportivo Madryn Cup – Argentina
22:00 Banfield – Atletico Guemes Cup – Argentina
22:00 Colon – Club Cipolletti Cup – Argentina
22:00 Estudiantes de Rio Cuarto – CA Chaco For Ever Cup – Argentina
22:00 Rosario Central – Boca Unidos Cup – Argentina
22:00 Racing Club – Sportivo Belgrano Cup – Argentina
22:00 Sarmiento – Douglas Haig Cup – Argentina
22:00 Huracan – Sportivo Estudiantes Cup – Argentina
22:00 Newell's Old Boys – Club Sportivo Penarol Cup – Argentina
22:00 Lanus – Real Pilar Cup – Argentina
22:00 Atlanta – Villa San Carlos Cup – Argentina
22:00 River Plate – Defensores de Pronunciamiento Cup – Argentina
22:00 Temperley – Deportivo Riestra Cup – Argentina
22:00 Arsenal de Sarand铆 – Huracan Las Heras Cup – Argentina
22:00 Talleres – Atl茅tico de Rafaela Cup – Argentina
22:00 San Martin de Tucuman – San Martin San Juan Cup – Argentina
22:00 San Lorenzo – CS Deportivo Liniers Cup – Argentina
22:00 Defensa y Justicia – Club Atl茅tico Estudiantes Cup – Argentina
22:00 Tigre – CA Alvarado Cup – Argentina Udsat
22:00 Independiente – Villa Mitre Cup – Argentina
22:00 Defensores de Belgrano – Almirante Brown Cup – Argentina
22:00 Atletico Tucuman – Comunicaciones Cup – Argentina
23:00 Velez Sarsfield – Godoy Cruz Torneo De Transici贸n – Argentina
23:00 Estudiantes – Laferrere Cup – Argentina
23:15 Tigre – Palmeiras Copa Libertadores Gruppe B
<  Forrige uge
26. februar 2020 – 4. marts 2020
Næste uge  >